Opinie

  1. Tomek Maraczak ★☆☆☆☆

    Niestety bardzo się zawiodłem. Mięso wołowe tragicznej jakości – konsystencja bardziej jak pasztet niż kebab, kompletnie bez smaku. Sosy tak rzadkie, że zamiast kebaba robi się zupa, wszystko pływa i rozpada się w rękach. Warzywa w miarę świeże, ale ich dobór bardziej pasuje do kanapki ze stacji benzynowej albo McDonald’sa niż do kebaba. Do tego bardzo częste „przerwy techniczne” albo informacja, że nie ma mięsa, co przy kebabie brzmi jak kiepski żart. Obsługuje tylko jedna osoba, więc czas oczekiwania potrafi wynosić nawet 30 minut. Miejscówka absolutnie do poprawy na wielu poziomach – od jakości jedzenia po organizację pracy. Raczej nie wrócę.

  2. Dominik ★★★★★

    Wpadłem z polecenia znajomego. Zatrzymałem się raz i wróciłem. Fajne miejsce, dobre jedzenie. Kebsik w bułce super. Fajne suróweczki, sosik ostry jest fajnie pikantny. Nie jest ostry ale dla osób nie jedzących ostrych rzeczy będzie lekko piekł. Bułeczka taka jaką lubię. Cienka i chrupiąca. Mięso dobre. Jak to kula mocy. Nie można się przyczepić. Obsługa na wielki plus. Pan z wąsem miły, ogarniający kuchnię. Jadłem też kapsalona. Wziąłem dużego i nie dałem rady zjeść całego. Najadłbym się jednym wraz z żoną. Na parkingu biedronki miejsce do parkowania jest. W lokalu z miejscem słabo bo są tylko 3 hokery ale zawsze można wziąć na wynos. Polecam. Może jeszcze zajrzę jak będę przejazdem.

  3. Pavko Pawel ★★★★★

    Zaskakująco dobry kebab. Mało miejsca, więc nie usiądziesz z rodziną, ale tak żeby złapać kebaba do ręki polecam. Pani, która obsługuje jest miła i sympatyczna

  1. Krzysiek Wysocki ★★★★★

    Szybko i smacznie. Kebab w tortilli bardzo soczysty polecam serdecznie.

  2. GPaula ★☆☆☆☆

    Zjedliśmy wczoraj z mężem zestawy i skończyło się to niestety zatruciem. Przykro mi, że muszę wystawić negatywna opinie bo nie lubię tego robić ale nie polecę nikomu zatrucia pokarmowego.

  3. Paweł Pablo ★★★★★

    Wczoraj jadłem kebab w Alibabie w Nysie , mięsem z jednego kebaba z Mcbilla obdzielił by 3 z Alibaby. Świeże surówki , smaczne sosy , dużo mięsa , jak najbardziej na tak .

  1. Justyna Z ★☆☆☆☆

    Od czasu gdy ten chłopczyk obsługuje w lokalu wyczuwalna jest tylko niemiła atmosfera. I ma się odczucie że siedzi on tam za karę. Jeden raz na 10 przypadków zostałam obsłużona a w reszcie 9 spławiano mnie brakiem mięsa, zbyt dużą ilością zamówień, przerwą techniczą i awariami. Często nawet nie zdążyłam nawet powiedzieć dzień dobry przechodząc przez drzwi a Pan już z daleka krzyczał "nie przyjmuje zamówień", " nie mam mięsa" i tym podobne. Do czerwca tego roku była całkiem przyjemna i miła atmosfera. Obsługa super tak jak i jedzenie. Nigdy nie było z niczym żadnych problemów. Nikogo nie dyskryminując stara ekipa miała pojęcie na czym to polega.

  2. Paweł ★★★★☆

    Ogólnie to mogę polecić wszystkim bo kebab jest naprawdę dobry. Mięso smaczne. Surówki Ok. Bułka tez może być. Trzeba tylko poprosić o użycie mniejszej ilości sosów bo niestety ale w standardzie to mięso pływa w tych sosach. Jak dla mnie za dużo. Mimo to jeszcze tu wrócę nie jeden raz.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres McBill?

McBill znajduje się przy Sienkiewicza 5, 48-385 Otmuchów, Opolskie, Polska

Jak można dotrzeć do McBill?

Do McBill można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements