Odradzam kupno samochodu w tym salonie. Przez trzy miesiące czekałem na zamówiony samochód i w konsekwencji się nie doczekałem.. Przez trzy miesiące cisza. Próbowałem się czegoś dowiedzieć telefonicznie. Niestety Pan M.K. „handlowiec” z którym miałem kontakt telefoniczny nigdy nic nie wiedział. Bujający w obłokach niewiedzy i niekompetencji - obiecywał dowiedzieć się u kierownika, ale nie oddzwaniał, a później w ogóle nie odbierał telefonów. Porażka. W moim osiedlowym warzywniaku Pani Krysia ma większy szacunek do klientów. Oczywiście o zwrot zaliczki musiałem się upomnieć. Zwrot otrzymałem bez żadnej informacji. Ot kolejny przelew i tyle.
Zdjęcia
Opinie
-
Ryszard Ł ★☆☆☆☆
-
TOMASZ IWASZKOWSKI ★☆☆☆☆
Na ogół nie wystawiam opinii ale to już lekka przesada. O ile dział sprzedaży na prawdę za każdym razem był dla mnie pozytywnym wręcz zaskoczeniem tak serwis króryś już raz spowodował, że kolejego samochodu na pewno nie kupię a już na pewno nie będę serwisował w tej firmie. Dodam, że na samochód 3dni po gwarancji otrzymałem bardzo ładną ofertę kupna częsci, która po 2 latach i 28tyś km raczej nie jest normalnym zjawiskiem i chociaż możnaby wykazać trochę inicjatywy i "pomóc" klientowi a nie wystawić fakturę za serwis + diagnostykę kompurerową i odesłać do BOK stellanstis. Na koniec moim zdaniem najlepsze! Firma robi serwisy jako ASO ale nie ma umowy na naprawy gwarancyje. Na szczęscie serwis po drugiej stronie miasta wykazał chęć pomocy. Innymi słowy.. chcieć to móc, móc to chcieć.
-
Piotr Smaga ★☆☆☆☆
Potwierdzam wszystkie złe opinie na temat tego salonu. Od kilku miesięcy próbuję zlikwidować szkodę, ale prosta wymiana zderzaka przerasta serwis. Brak konkretnych i rzetelnych informacji ze strony pracowników salonu, niesłowność- po prostu idealny przykład jak nie traktować klienta i jak skutecznie wybić mu z głowy korzystanie z usług tej firmy. Bardzo to przykre
-
Marta Ślęzakiewicz ★☆☆☆☆
Witam, kupione dwa nowe dostawczaki które po 1,5 roku mają podejrzenie braku kompresji (przebiegi po 60 tys-70 tys) . Auta stoją i i czekają, a Pan Krzysztof który nam je sprzedał po otrzymaniu od nas informacji przestał odbierać telefony a na emaile nie odpisuje.
-
Kamil ★☆☆☆☆
1 gwiazdka to i tak dużo jak na ten zbiór niekompetentnych i niesłownych ludzi. Importer powinien zaorać ten pseudo serwis i salon.
-
Stanislaw Willert ★☆☆☆☆
Strasznie powolni Nawet sam przeglad trwa u nich o wiele dłużej niż gdziekolwiek Odtatnio zapłaciłem za wymianę klimatyzacji i niestety okazalo sie ze o tym zapomnieli , gdyby nie fakt że musiałem wracać do DE do pracy , zarzadalbym zwrotu pieniędzy Ogólnie jeden z najsłabszych salonów w Opolu
-
Patryk ★★★★★
Nie jestem stałym bywalcem salonów samochodowych, ale muszę przyznać jedno, Pan Krystian, który zaproponował mi jazdę próbną jest osobą, która potrafi zachęcić: profesjonalna obsługa, radość z jazdy, wytłumaczenie nowinek, realne podejście do klienta. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Dziękuję raz jeszcze i do zobaczenia!
-
Patryk Krs ★☆☆☆☆
Nie polecam,zakupiłem nowy samochód w grudniu cały czas rzekomo był z czymś problem,za raty musiałem płacić do czasu aż prawnik nie zajął się tą sprawą czyli przez pół roku..Omijajcie łukiem ten salon !!
-
Łukasz ★☆☆☆☆
Nie polecam tego serwisu. Pan Krzysztof Cz. odpowiedzialny za dział szkód powypadkowych jest niesłowny i nie ma szacunku do drugie człowieka, za zmarnowanie czyjegoś czasu nie usłyszałem nawet przepraszam, a kontak telefoniczny nie istnieje u tego Pana. Na wymianę zderzaka po szkodzie parkingowej z polisy sprawcy musiałem sam dochodzić tego że zderzak jest do wymiany bo ma wyłamany zaczep, w tym serwisie chcieli mi go pomalować bo niewiadomo czy się ubezpieczalnia na to zgodzi. Auto było pierwszy raz na oględzinach, później drugi raz po to żeby mogli zabrać element żeby dobrać kolor farby, trzeci raz byłem na umówioną godzinę 8.00 i wymiana zderzaka miała trwać ze wcześniejszych ustaleń dwie godziny ( robota na poczekaniu) po czym usłyszałem że auto mam zostawić do 15 , a zaczną je robić dopiero o 13, więc przyjechałem 4 raz na godzinę 13 i zostawiłem auto na 2 godziny. Po dwóch godzinach wracam i zderzak dalej niewymieniony bo zapomnieli zamówić jakiś uchwytów ( powód pewnie był inny)Do serwisu mam 50 km, każdy ma swoją pracę i inne zajęcia, niekoniecznie podróżowanie po serwisach i prowadzenie rozmów z tak nie kompetentną osobą jak Pan Krzysztof Cz. Było mówione od początku że auto musi być zrobione do 21 lutego bo żona wyjeżdża na pół roku tym autem. Minęło od szkody 4 miesiące, auto dalej niezrobione. Serwis ma na to wywalone, a żona pojechała moim autem. Taki finał. Nie polecam nikomu. Szkoda czasu i nerwów. Dno!!!! Jedna gwiazdka to aż za dużo dla tego serwisu.
-
Józek Stefańczuk ★★★★★
Jakiś czas temu odwiedziłem ten serwis Opla, bo ten w którym długo serwisowałem samochód został zamknięty. Bardzo dobrze wspominam wizytę w serwisie i na pewno tam wrócę nie raz. Cała obsługa miła a zwłaszcza młody Pan z serwisu, który pomógł mi, kiedy samochód odmówił mi posłuszeństwa w trasie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Opel Grupa Bch Chwaliński?
Opel Grupa Bch Chwaliński znajduje się przy Wrocławska 137, 45-836 Opole, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Opel Grupa Bch Chwaliński?
Można skontaktować się z Opel Grupa Bch Chwaliński pod numerem +48 774 515 320
Jak można dotrzeć do Opel Grupa Bch Chwaliński?
Do Opel Grupa Bch Chwaliński można dotrzeć, korzystając z poniższego linku