Opinie

  1. Przemysław Kaniok ★★★★★

    Pragnę wyrazić może bardzo duże zadowolenie z obsługi klienta w Salonie Samochodowym Szic w Opolu przy ul. Wrocławskiej. Na szczególne słowa uznania za profesjonalizm, życzliwą postawę oraz szacunek dla klienta zasługuje Pan Mateusz Honysz, który przygotował dla mnie świetną ofertę. Mam nadzieję, że będę mógł w dalszym ciągu liczyć na tak profesjonalne doradztwo w przyszłości. Bardzo polecam ten Salon.

  2. Ann ★★★★★

    Dziękuję Panu Michałowi za uśmiech, szczerość i podejście do klienta. Współpraca przez cały okres zakupu bardzo dobra, godna polecenia. Pan Michał bardzo miły i cierpliwy człowiek. Odpowiedział na każde pytanie (a bylo ich sporo) i rozwiał wszystkie wątpliwości. Dziekuje wszystkim, którzy się przyczynili do mojego zadowolenia z tej transakcji. Dziękuję również Panu Rysiowi, który wytłumaczył co było potrzeba kiedy przywiózł moje autko. Dziękuję za brak pośpiechu i zero presji. Toyota Szic Opole to fajne miejsce. Będę Was odwiedzać przy okazji przeglądów.

  3. Aneta Dudek ★★★★★

    Od kilku dni jesteśmy posiadaczami nowej Toyoty Yaris Cross. Od momentu pierwszej wizyty do finalizacji, obsługa była na najwyższym poziomie. Ekipa uśmiechnięta i profesjonalna. Pomogli nam wybrać odpowiednią dla nas ofertę leasingu oraz skonfigurować samochód pod nasze preferencje. Kontakt z doradcami super. Pan doradca z uśmiechem odpowiadał na każde nasze pytanie. Odbiór samochodu odbył się w miłej atmosferze. Pan, który wydawał pojazd bardzo życzliwy, przeprowadził profesjonalne szkolenie na temat użytkowania samochodu. Dostaliśmy również prezent, który miło nas zaskoczył. Życzę każdemu klientowi, by został przyjęty i obsłużony z takim zaangażowaniem jak przy naszej transakcji. Dziękujemy i pozdrawiamy, Firma Handlowa Klaudia Komor

  1. Alicja Chwastowska ★★★★★

    Chciałam przekazać właścicielowi salonu Toyota Szic przy ul.Wrocławskiej , że ma wspaniałych pracowników .Małżeństwo , które u Was pracuje , bezinteresownie nam pomogło .Pan , który już po pracy był w domu , przyjechał i pomógł nam naładować nasz elektryczny samochód .Niestety nie znamy imion tych wspaniałych ludzi.Salon może być dumny , że ma tak empatycznych i uprzejmych pracowników .Jeszcze raz bardzo dziękujemy.Z wyrazami szacunku Alicja i Józef z Bytomia.

  2. Agnieszka P. ★★★★★

    Od tygodnia jestem szczęśliwą posiadaczką używanej Toyoty Aygo zakupionej w salonie Szic w Opolu. Chciałam serdecznie podziękować Panu Michałowi i Panu Piotrowi za super przeprowadzoną transakcję. Dzięki Panom poczułam się jakbym wyjeżdżała najnowszym modelem Toyoty :-) kawka, gadżety - niemal jak klient VIP :-) Pozdrawiam serdecznie Agnieszka

  3. Maciej Niedzielski ★☆☆☆☆

    Można się poczuć jak w programie 'Usterka'. Pojechałem z usterką. Zdiagnozowano awarię tylko częściowo ("z 90% pewnością, że to jest to i odpowiedzialność jest pod stronie serwisu"). Wymieniono część mechanizmu po czym okazało się, że do wymiany jest cały mechanizm (który zawiera tą wymieniona część). Doradca poinformował mnie "Ale przecież ta część również była zepsuta i diagnoza była właściwa". Za każdym razem obsługiwał mnie inny doradca i nie wie co powiedział mi poprzedni. Szkoda pieniędzy i nerwów. To co powiedzieli mi na końcu powinni powiedzieć na początku - do wymiany cały mechanizm.

  1. Franek Franek ★☆☆☆☆

    Podzielę się swoją historią zadzwoniłem ponieważ wystawiona była Toyota Auris Bardzo ładna na zdjęciach oczywiście , przez tel dowiedziałem się że auto miało zderzak malowany i jest w nienagannym stanie więc zarezerwowałem pokonałem odległość ok 400 km byłem przed otwarciem salonu ok 7.20 wybrałem się na oględziny auta i czar prysł auto mialo 5 elementów malowane na tylnym błotniku rdza przebijała się przez lakier chciałbym nadmienić że auto miało być w nienagannym stanie oraz było najdroższe z tego rocznika na portalu internetowym , mój mechanik złapał się za głowę jak wygląda auto w Berlinie pod płotem stoją ładniejsze , po oględzinach auta mogliśmy jechać do domu lecz chciał porozmawiać z sprzedawcą aut używanych , oczywiście pan udawał głupiego że auto jest perfekcyjne okazało się że miało 4 stłuczki na koniec sprzedawca powiedział że ma pod soba 60 aut i nie musi znać stanu wszystkich samochodów , nadmienię że zostawiłem numer tel i chciałem porozmawiać z kierownikiem lub dyrektorem salonu Toyota Opole jak wygląda elokwencją pracowników tego salonu lecz salon miał moją osobę w 4 literach ponieważ nikt nie oddzwonił . Sprawę opiszę w Toyota Polska.

  2. Radosław D. ★☆☆☆☆

    Byłem oglądać 6 marca 2025 toyotę Yaris z 2021, niewielki przebieg, cena akceptowalna. Oglądam, z tyłu ewidentnie lakierowany zderzak, zawężona farba centralnie na środku, pasta w zagłębieniach czujników cofania, wgniotka na lewym tylnym nadkolu, i prawych tylnych drzwiach, podrapana przednia osłona podszybia, sugerująca jakieś nieumiejętne naprawy, listwa osłonowa na słupku podszybia nieobsadzona prawidłowo, co potęguje podejrzenia no i podsufitka z lewej strony nie osadzona pod uszczelkę drzwi, tak z przodu z lewej strony jak i z tyłu. Ogólnie mimo mankamentów auto ok, tylko cena wydała się nieadekwatna do stwierdzonych uszkodzeń. Pracownik skwitował szybko od niechcenia, że tapicerka to pewnie przy czyszczeniu, a zderzak z tyłu to może jakaś nieautoryzowana naprawa bo w serwisie w jest tylko wymiana szyby kierowcy. Potem, że jak skorzystamy z oferty finansowej toyoty to cena będzie niższa, a jak za gotówkę, jak w naszym wypadku to trzeba dołożyć 3 tysiące, i zapytał która cenę widzieliśmy w ogłoszeniu internetowym. Nie wiem, przyjechałem pełny zaufania kupić używaną toyotę, cena 49999, a wróciłem z wielkim niesmakiem. Szkoda. Może to tylko przypadek, ale z pracownikiem to bym poważnie porozmawiał.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Toyota Szic Opole?

Toyota Szic Opole znajduje się przy Wrocławska 119, 45-837 Opole, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Toyota Szic Opole?

Można skontaktować się z Toyota Szic Opole pod numerem +48 774 013 800

Jak można dotrzeć do Toyota Szic Opole?

Do Toyota Szic Opole można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements