Opinie

  1. Sylwiusz G ★★★★★

    Bardzo miła obsługa . Podziękowanie dla pani Beatki Z. w błyskawicznym załatwieniu sprawy . Polecam ten oddział.

  2. Malgorzata P ★★★★★

    Bardzo pomocna obsługa, zawsze z uśmiechem, miło i sympatycznie. Zdecydowanie polecam

  3. Ewelina Kudrzycka ★★★★★

    Obsługa świetna , jestem bardzo zadowolona .Pani obsługująca przemiła .

  1. Aleksandra Bzowa ★☆☆☆☆

    Najgorszy bank i obsługa klienta, szczerze odradzam wszystkim, a mam dużo znajomych, także moja opinia się rozniesie po Opolu i nie tylko, ale od początku. Chciałam wziąć kredyt hipoteczny w tym banku, ale już zrezygnowałam z tego pomysłu jak również zrezygnuje z konta w tym banku. Obsługa na poziomie najgorszym z możliwych, już nawet na targowisku klient jest lepiej traktowany. Wchodząc zauważyłam, że dwie osoby są zajęte, ale trzecia kobieta, która siedzi z boku, wielce zajęta papierami, podeszłam do niej i nawet nie zdążyłam zapytać czy moge zająć chwile, ta wypaliła że ONA JEST PRZECIEZ BARDZO ZAJETA, więc usiadłam i czekałam. Po chwili u tego pana z obsługi zwolniło się miejsce, lecz nie zaprosił mnie, tylko udawał że pomaga tej kobiecie obok, po czym poszedł na pół godziny na przerwę, zostawiając klientów w kolejce. Następnie po pół godziny ŁASKAWIE mnie w końcu wysłuchał i odpowiedział, że nie mają doradcy kredytowego i zapyta dyrektorki czy ze mną porozmawia. Po chwili wrócił i powiedział, że jest bardzo zajęta i oczywiście mnie nie przyjmie. Wyobraźcie sobie, że klient przychodzi w tak poważnej sprawie jak wzięcie kredytu hipotecznego i zostaje tak potraktowany! Ten pan wziął jedynie mój numer telefonu i powiedział że ona do mnie zadzwoni. Od tego momentu mija właśnie tydzień i żadnego telefonu od niej nie było. To jest jakiś skandal! Klient czeka ponad godzinę w poważnej sprawie, po czym zostaje odesłany z kwitkiem. Ja tego tak nie zostawię, jutro pisze do centrali o całej sytuacji, bo to jest absurd żeby tak traktować klienta który nie przychodzi w błahej sprawie ale w sprawie setek tysięcy złotych, do tego z wkładem własnym 200 000 zł. Absolutnie nie polecam, omijajcie ten bank szerokim łukiem!

  2. Anna K ★☆☆☆☆

    Czekałam 1,5 godz i to nie tylko ja. Skandal ! Wyjątkowo nieudolnie zarządzany oddział banku pod względem załatwiania klientów. A nie każdy przecież jest umówiony na wizytę z długą pogadanką. Można wejść z ulicy, bo nie ma przecież żadnej informacji " tych to obsługujemy co 2 godz". Ludzie rezygnowali ze swojej sprawy, bo nie mogli się doczekać. I kiedykolwiek tam jestem ta sama historia - długaśne czekanie i strata godzin. Lepiej zamknąć i nie nabierać ludzi na absurdalne siedzenie w poczekalni.

  3. Lucjan Mazurkiewicz ★★★★★

    Bardzo dziękuję pani Gabrysi Za profesjonalny sposób załatwiania każdej sprawy. Polecam placówkę

  1. KentyBB ★☆☆☆☆

    Ten bank zrobił wszystko, żebym nie założył u nich konta. Chciałem głównie kupić obligacje skarbowe i próbowałem założyć konto przez internet, jednak w pewnym momencie wyskoczyła informacja, że mam się udać do najbliższej placówki w celu weryfikacji i od razu wskazało mi tę placówkę na Bielskiej. Pojechałem na drugi dzień po pracy, Pani z obsługi chciała, ale nie bardzo potrafiła mi pomóc, poszła więc do kierowniczki, tam już słyszałem negatywny ton, że mi nie pomogą. Zasugerowali, żebym jechał może na Osmańczyka, bo oni nie mogą ani mnie zweryfikować, ani cofnąć mi wniosku. Ciekawe czy PEKAO ma taki bałagan, że nawet nie wie gdzie klienta wysłać czy 16.30 to za późno, żeby mi pomóc. Wróciłem do domu, dzwonię na infolinię, Pan mi cofnął wniosek i poprosił o założenie jeszcze raz razem z kontem osobistym. No więc próba pierwsza, druga, piąta i po którymś już zdjęciu twarzy z każdej strony w końcu weryfikacja przeszła. Doszedłem do 90% gdzie nie zaznaczyłem zgody na reklamę i znowu informacja, że mam się zgłosić do najbliższego oddziału na Bielską... Dzwonię znowu na infolinię, Pani miała mi cofnąć wniosek, żebym mógł złożyć od nowa (miałem plan zaznaczyć już te zgody na reklamę), ale próbowałem kilkukrotnie, potem jeszcze w nocy i rano, ale się nie dało, bo wyskakiwała informacja, że mam niedokończony wniosek. Sprawa skończyła się tak, że obligacje kupiłem w banku bez żubra, gdzie nie ma żadnych problemów z załatwieniem czegoś przez internet. Nie trzeba latać po oddziałach i stać w kolejkach. Nawet jak miałem od Was 3 telefony na drugi dzień, to nikt się w słuchawce nie odzywał gdy odebrałem ostatni z nich. Nie polecam i chyba dobrze, że nie trzymam u Was pieniędzy.

  2. Bartosz K ★★★★★

    Bardzo dobra obsługa, klient czuje się jak człowiek a nie jak petent w urzędzie którego pracownik chce się jak najszybciej pozbyć. Szczególnie polecam Panią Gabrielę za pełen profesjonalizm i przemiłą obsługę. Dodatkowy plus dla zmotoryzowanych to darmowy parking w okolicach banku, czego w innych placówkach Pekao w centrum Opola nie uświadczysz.

  3. Piotr Morciniec ★★★★★

    Profesjonalna obsługa z uśmiechem, sprawne załatwianie potrzeb klientów, życzliwe podejście i - trudno uwierzyć - wręcz domowe ciepło. Dziękuję za błyskawiczną obsługę dużej grupy zagranicznych Gości. Aż chce się do Państwa oddziału wracać.

  1. Kamila Sawczuk ★★★★★

    Z czystym sumieniem polecam Panią Gabrielę Bastek, która wykazała się ogromną cierpliwością w tłumaczeniu mi tej całej czarnej magii czyli świata finansów. Od pierwszej rozmowy wiedziałam, że jest to osoba kompetentna, godna zaufania, a także posiadająca ogromną wiedzę. Pani Gabriela poza profesjonalnym podejściem do swojej pracy jest przede wszystkim bardzo sympatyczną osobą. Polecam, polecam i będę polecać wszystkim znajomym :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Bank Pekao?

Bank Pekao znajduje się przy Bielska 19, 45-401 Opole, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Bank Pekao?

Można skontaktować się z Bank Pekao pod numerem +48 519 222 222

Jak można dotrzeć do Bank Pekao?

Do Bank Pekao można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements