Jestem bardzo zadowolony z wizyty w oddziale. Pani Agnieszka wraz ze swoją współpracownicą wykazała się pełnym profesjonalizmem, cierpliwością i zaangażowaniem. Obsługa na najwyższym poziomie – TOP!
Zdjęcia
Opinie
-
Kamil Rusin ★★★★★
-
ewelinathestar ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z poziomu obsługi klienta . Profesjonalnie z sercem do klienta . Warto pomyśleć o ubezpieczeniu w tym banku . Warunki pod człowieka nie odwrotnie. Pani Agnieszka pełny profesjonalizm. Pani Beata z uśmiechem i chęcią pomocy
-
Valeriia Zvanska ★☆☆☆☆
Przyszłam do oddziału jedna Pani obsługiwała pana, druga siedziała w komputerze, przyszło 3 osoby po mnie i oni byli przede mną, ale między tymi ludźmi było 10 minut przerwy i myślę mogła mnie zawołać i obsłużyć, wynik taki że siedziałam więcej niż godzinę czasu, myślę że to nie jest normalne.
-
Yaroooo ★★★★★
Korzystam prywatnie i biznesowo z 3 różnych banków w tym z tego właśnie oddziału PKO BP z uwagi na bliskość miejsca zamieszkania i wpłatomatu. I powiem szczerze,że jestem zadowolony, a z usług pozostałych zapewne zrezygnuję zostając tylko przy tym oddziale. Jestem zadowolony z poziomu usług,z aplikacji bankowej, która mi pozwala na wiele i korzystam z niej nawet płacąc za parking na mieście, z kultury osobistej doradców i wzajemnego poszanowania. Szczególnie zadowolony jestem ze współpracy z panią Małgorzatą Pierzchałą na której doradztwie się nie zawiodłem,która doradza z myślą i troską o klienta. Formalności i sprawy które należy załatwić są załatwiane szybko i z należytą starannością. Z czystym sumieniem mogę tę placówkę polecić.
-
Anna 95 ★★★★★
Chciałabym wyrazić ogromne uznanie dla Pani Ady z Banku PKO za jej profesjonalizm, życzliwość i zaangażowanie w obsługę klienta. Pani Ada wykazuje się nie tylko doskonałą znajomością oferty banku, ale też empatią i cierpliwością, dzięki czemu każda rozmowa przebiega w miłej i spokojnej atmosferze. Zawsze stara się znaleźć najlepsze rozwiązanie, dokładnie tłumaczy wszelkie kwestie finansowe i odpowiada na pytania w sposób zrozumiały i kompetentny. Dzięki jej pomocy wszystkie formalności załatwiłam szybko i bez stresu. Pani Ada to przykład idealnej pracownicy – profesjonalnej, uśmiechniętej i zaangażowanej. Serdecznie dziękuję za wzorową obsługę i życzę dalszych sukcesów zawodowych!
-
Adaś Szostak ★★★★★
Mój samochód uległ awarii za granicą. Dzięki ubezpieczeniu samochodu w PKO beskosztowo odstawiono mi samochód do warsztatu. Sprawa została załatwiona bardzo szybko i sprawnie. Poza odbiorem mojego auta dostałem samochód zastępczy. Polecam, usługa na najwyższym poziomie.
-
Leśny Skrzat ★★★★★
Bardzo miła i sympatyczna obsługa , przy wejściu przywitała mnie bardzo miła i sympatyczna pani zaproponowała pomoc , skorzystałem ponieważ nie korzystałem jeszcze z jak dla mnie nowego systemu numerków obsługa przy okienku poszła szybko , miło i bardzo profesjonalnie polecam
-
Bartłomiej ★★★★★
Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Już na wstępie pomogła mi Pani Jessica, dzięki temu zaoszczędziłem sporo czasu, bo kolejka była długa. Super podejście do klienta i profesjonalna obsługa!!
-
Zygfryd 2 ★☆☆☆☆
Jestem klientem banku od 1991 roku. Przyszedłem po pożyczkę suma 20tys PLN, na 3 lata, młodsza pani z wypucowanymi paznokciami klika myszką 15min .... czekam, po czym proponuje mi 17%. Czy oni mają nas za idiotów? Wyszedłem, by nie powiedzieć za dużo. Jorgnęła się że coś to nie poszło po jej myśli, i dzwoni że jeszcze raz przeliczy, niech się puknie, i liczy ale na frajera... Żenada... zniesmaczenie takim podejściem do klienta. Sądziłem że w moim banku którego utrzymuję 35 lat to się traktuje jak swojego, ale widać się przeliczyłem. Poszedłem obok do konkurencji od ręki w 5 min dostałem 10,3%.
-
Edyta Piech ★☆☆☆☆
Piszę tą opinię bo już szlak mnie trafia nie mam pojęcia co za osoby tam pracują,Pani Doradca Brygada O. wydzwania do mnie i męża prawie codziennie że mąż musi przyjść zaktualizować jakiś durny podpis i dane, Umawiają go na spotkanie mimo tego że on protestuje i informuje o tym fakcie doradcę że nie przyjdzie bo pracuję do godziny 17:00 i nie będzie jechał na drugi koniec Opola . Żeby zaktualizować jakiś durny podpis z którego nie korzysta bo nigdy nie idzie do punktu obsługi klienta żeby pobierać jakiekolwiek pieniądze tylko korzysta z aplikacji bądź z bankomatu ale kobieta tego nie rozumie mówi mu że ma przyjść i koniec. Zapisuje samą na wyznaczoną datę i godzinę a potem dzwoni dlaczego on nie przyszedł, nie wiem czy ciężko zrozumieć że nie ma potrzeby przyjazdu. Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi że tak doradcy wydzwaniają i umawiają na spotkania a jak nie wiem o co chodzi to na pewno chodzi o pieniądze bo czym więcej spotkań z klientami tym jest lepsze chyba premia. A nie ukrywam że żadne z nas nie korzysta z odbierania pieniędzy w kasie więc też jakby podpis dla nas nie jest ważny robimy wszystko online a jeżeli będę miała potrzebę zaktualizować dane to robię to też przez komputer lub stacjonarnie ale tam gdzie mi będzie pasowało i to ja wybieram czas i godzinę . Panie dyrektorze ja nie tylko mam konto w PKO ale także w Alior banku tam nie byłam w punkcie chyba 13 lat nikt do mnie nie wydzwania z durnymi aktualizacji i nie nęka telefonami . Panie Dyrektorze Pani Brygida O powinna zrozumieć że jeżeli ktoś mówi że nie przyjedzie to nie powinna mu zawracać kolejny raz głowę, a jak mąż czy ja będziemy chcieli odebrać pieniądze w kasie to przy tej okazji zaktualizujemy sobie podpisy i to nie na Horoszkiewicza ale na Raymonta. Edyta Wolska
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Oddział PKO Banku Polskiego?
Oddział PKO Banku Polskiego znajduje się przy Romana Horoszkiewicza 2b, 45-301 Opole, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Oddział PKO Banku Polskiego?
Można skontaktować się z Oddział PKO Banku Polskiego pod numerem +48 774 031 240
Jak można dotrzeć do Oddział PKO Banku Polskiego?
Do Oddział PKO Banku Polskiego można dotrzeć, korzystając z poniższego linku