Opinie

  1. Karolina Kisielewska ★☆☆☆☆

    Na stronie Booking dodałam już swoją opinię i niestety nie mogę jej edytować, a szkoda, ponieważ mam więcej do dodania. Po wystawieniu opinii na Booking (nie zbyt przychylnej, dodam zdjęcie) w ciągu godziny zadzwoniła do mnie Pani właścicielka hotelu. Bardzo szybko w rozmowie Pani zaczęła na mnie krzyczeć dlaczego wydałam taką, a nie inną opinię i że sobie wszystko zmyśliłam. Nie dając mi możliwości na powiedzenie czegokolwiek, wreszcie po 3 lub 4 próbie przekrzyczenia Pani wyjaśniłam problem z grzejnikiem jaki został mi opisany przez rodziców (to dla nich zarezerwowałam krótki pobyt w tym hotelu- jedna noc), grzejnik w pokoju miał zablokowaną gałkę na pozycji numer 4 i nie dało się jej ruszyć, przy czym grzejnik był lodowaty, jedyny grzejnik w łazience dawał trochę ciepła. Pani zamiast dopytać w czym dokładnie był problem, wykrzykiwała do słuchawki, że to nie możliwe żeby grzejnik był zimny. Pani nawet nie zaproponowała, że to sprawdzi albo kogoś wyśle do sprawdzenia tylko dalej krzyczała, że to nie jest prawda. Ja rozumiem, że mogło być Pani przykro po przeczytaniu złej oceny ale powinna Pani spróbować to wyjaśnić, a nie wykrzykiwać mi do słuchawki swoje żale i mówić, że oczerniam ją za plecami. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim zachowaniem gospodarza. W takim razie dopisze jeszcze kilka rzeczy o których nie chciałam wspominać, uznałam, że nie jest to tak ważne jak ogrzewanie w okresie jesienno-zimowym. Z łazienki wydobywał się bardzo nieprzyjemny zapach moczu. Pościel miała rdzawe plamy więc nie wyglądała na zbyt czystą. Pani, która rano rozliczała za pobyt tam była nieuprzejma, jakby wykonywała swoją pracę za karę. Uważam, że moja opinia i ocena tego obiektu są słuszne i naprawdę nie polecam tego hotelu.

  2. Klaudia Klempka ★★☆☆☆

    Śniadanie nie jest wliczone w cenę - duży minus, pokój z hydromasażem porażka - po uruchomieniu śmierdzi szambem także nie polecam. A co do czystości - posprzątany tylko "środek"

  3. Xxx ★☆☆☆☆

    Chciałem zarezerwować tam pokój więc wykonałem telefon. Odebrała jakaś pani i spytałem o cenę. Cena jaką mi zaoferowała była wyższa przez telefon niż miałem przez booking(na bookingu mam maksymalne zniżki) więc podziękowałem i powiedziałem, że zarezerwuje przez booking. W trakcie rezerwacji wyskoczyło mi, że oferta nieaktualna. Odświeżyłem i okazało się, że ta pani zmieniła cenę podczas naszej rozmowy. Tak się nie robi. 1 gwiazdka za chamstwo.

  1. Łukasz ★★★★★

    Kolejny raz jesteśmy z żoną. Jak zawsze elegancko. Bardzo dobre śniadania. Świetna obsługa. Polecam.

  2. Robert Karpiński ★★★★★

    Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Śniadania bardzo dobre a kawa przepyszna. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i na pewno zajrzymy ponownie. Pozdrawiamy Szkoła Sportów Walki WARRIOR z Łodzi.

  3. Julita ★★★☆☆

    Lokal położony na osiedlu bloków z płyty betonowej. W pobliżu restauracji jest plac zabaw, więc dzieci mają gdzie się pobawić, co jest na duży plus. Sam lokal pozostawia wiele do życzenia. Widać, że na przestrzeni lat coś idzie nie tak. Podłoga przy barze wypaczona, panele rozmoczone, prawdopodobnie zalany był. Z zewnątrz również lata świetności ma już za sobą. W toaletach unosi się nieprzyjemny zapach wilgoci, chyba wina wentylacji. Szefowa przesympatyczna, uśmiechnięta, pomocna. Widać braki dodatkowego personelu. Bardzo dobrze wspominam restauracje sprzed lat, bo byłam na 2 czy 3 imprezach rodzinnych, jednak ta była ostatnia. Właścicielom życzę wszystkiego dobrego i poprawy na lepsze.

  1. Ewa Szkolnik ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam tego miejsca na organizowanie imprezy rodzinnej... no chyba że ktoś jest fanem soli.Jestem pod wrażeniem, jak można 3/4 zamawianych potraw przesolić.Panie robione jedzenie i chyba od razu podające albo mają problemy ze smakiem albo nie próbowały swoich dań. Zdecydowanie nie polecam.....

  2. Michał Pikulski ★★★★★

    Przyjemne miejsce do spędzenia nocy. Bardzo miła pani z obsługi. Śniadania niczego sobie. Trochę może być różnie z parkingiem, gdyż obiekt znajduję się na terenie osiedl.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kardamon?

Kardamon znajduje się przy Zawiszy Czarnego 19, 68-200 Żary, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kardamon?

Można skontaktować się z Kardamon pod numerem +48 508 350 701

Jak można dotrzeć do Kardamon?

Do Kardamon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements