Opinie

  1. sergio ★★★★★

    Pokoje bardzo ładne śniadania godne polecenia ogólna ocena wysoka

  2. Janusz M. ★★★★★

    Super hotel. Personel bardzo miły i służy pomocą. Pokoje dobrze urządzone i wyposażone i bardzo czysto w całym hotelu, widać że wiedzą co robią. Wielki plus

  3. Według Mnie ★★★★★

    Hotel wygląda na świeży, pokoje czyste, łazienka duża i czysta. Obsługa miła i pomocna. W tej okolicy to najlepszy hotel w jakim byłem. Śniadania w innym budynku, standardowe.

  1. Jarosław Poniatowski ★★★★★

    Najlepszy hotel w okolicy Żar i Żagania. Pokoje świeże, czyste i pachnące. Duże wygodne łóżka, dobrze wyciszone poza pokojami 211 i 109 gdzie słychać kombajn klimatyzatorów na ścianie budynku :) Panie na recepcji zawsze przemiłe, kompetentne i pomocne! Jeśli ktoś podróżuje w delegacji, śmiało polecam. Przed hotelem duży parking, sklep który posiada dosłownie wszystko, a tuż obok stacja benzynowa. Śniadania i obiady super, w formie bufetu na wagę - wszystko smaczne i świeżo przygotowywane. Polecam zdecydowanie !

  2. Mariusz Jaworek ★★★★★

    Najlepszy hotel w okolicy Żagania Swietoszowie i w tej okolicy.Pokoje czyste duże łóżko bardzo wygodne. Obsługa na najwyższym poziomie zwłaszcza przesympatyczna i urocza Pani B z recepcji.hotel położony blisko autostrady więc szybko powrót na trasę ale bez obaw w pokojach nie słychać odgłosów z drogi.

  3. Jacek Piasecki ★★★★★

    Zdecydowanie najlepszy hotel w okolicy. Pyszne śniadanie, z dużym wyborem, wszystko świeże. Pokoje bardzo czyste, bardzo ładne, ciche, ciemne zasłony. Obsługa bezproblemowa, miła i pozytywna. W mojej ocenie jest to na pewno najlepszy hotel w tej okolicy. Dojeżdżam z niego do Żagania bo jest na o wiele wyższym poziomie niż te na miejscu, za tą samą stawkę.

  1. DRASZYR ★★★★☆

    Hotel czysty. Pokoje przestronne. Obsługa bardzo miła. Duży parking przed hotelem. Śniadania w restauracji obok hotelu. Jedyny minus w tym obiekcie to taki,że obsługa restauracji na śniadaniach trochę taka nieprofesjonalna. Panie w piątek siedzą przy stoliku,zamiast powiedzieć -dzień dobry. Goście wchodzą,rozglądają się,nie wiedzą,gdzie iść. Pani mogłaby zainteresować się,pokazać,pokierować. Panie sprawiały takie wrażenie,jakby tam za karę były. O drobnostki typu herbata,cytryna za każdym razem trzeba się prosić. W sobotę była jedna pani i wszystko było ok. Sama ogarniała wszystko. Polecam korzystanie z tego hotelu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Sarmata?

Hotel Sarmata znajduje się przy 68-120 Czyżówek, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Sarmata?

Można skontaktować się z Hotel Sarmata pod numerem +48 786 302 003

Jak można dotrzeć do Hotel Sarmata?

Do Hotel Sarmata można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements