Bardzo dobre jedzenie, wg mnie odpowiednio przyprawione i porcje sa w sam raz, a to takze bardzo wazne. Fajna duza sala i stoliki nie sa zbyt blisko siebie pozostawiajac swobode jedzenia i rozmowy. Mialem tez okazje byc tam na uroczystosci I Komunii Świętej. Wszystko super przygotowane, jedzenie ladnie podane i bez dlugiego czekania. Podobnie jest w Ich drugiej Restauracji Domowej przy ul. Czereśniowej. Ceny przystepne, z mozliwoscia abonamentu i na wynos. Gorąco polecam.
Opinie
-
Damian D. ★★★★★
-
Mac Ko ★★★★★
Smaczne jedzenie przyrządzane na miejscu. Duży wybór z menu. Dwa rodzaje zup, kilka rodzai drugich dań, mięsnych i bezmięsnych. Możliwość pomieszania gotowych zestawów. Pani Kasia, jak zawsze miła i cierpliwa :). Nie raz dostawałem dodatkowego naleśnika. Dania na wynos. Od lat trzymają wysoki standard. Polecam.
-
Anna Maria ★☆☆☆☆
Byłam przejazdem w GW i postanowiłam coś zjeść w sumie cały dzień na nogach. W okolicy rzuciła mi się w oczy restauracja "Domowa" choć z domem to ona ma mało wspólnego..... wpadłam do środka zapytałam co mają dobrego . Pani oznajmiła, że praktycznie się wszystko sprzedało i zostały dwa dania. Wybrałam karkówkę... Zapłaciłam usiadłam przy obdarty stoliku i czekam . Danie podane bardzo szybko do tego wliczony w cenę sok. Co do smaku ... sos z torebki lub zaprawiony spora ilością mąki, karkówka twarda. Dobra surówka. Ponieważ byłam bardzo głodna postanowiłam zjeść to niby domowe arcydzieło... odpaliłam telefon , przegladam wiadomości jem obiad, i jakież było moje zdziwienie kiedy po 5 minutach słyszę "Kończymy jeść obiad bo zaraz zamykamy " Słucham? Mam go łykać? Dlaczego nikt nie powiadomił mnie , że za chwilę jest zamknięcie tylko sprzedał mi jedzenie ? Fakt nie wiedziałam do której jest ta pożal się Boże jadłodajnia. Ale pani , która mnie kasowała powinna nie przyjąć już zamówienia i poinformować mnie ze lokal już praktycznie jest zamknięty! Nie polecam ! Tak nie traktuje się gości!
-
andrzej szostak ★★☆☆☆
Jakis czas temu zaszedlem na obiad. No na szczescie d...y nie urwalo wjec odpuscilem. Ale po wczorajszym obiedzie to szlag mnie trafil. Zaczne od zupy z fasoli szparagowej. Dobrze ze byla w zupie bo smak byl po gabce ze zmywaka. Ale chinszczyzna rozwalila system nerwowy. Ryz polany czyms. Bo to cos nie mialo smaku ani wygladu chinszczyzny. Do tego z CURRY! Brak surowki to wisienka na torcie. Nigdy wiecej tam nie wejde. Wole isc do Ukrainca na hamburgera. Przynajmniej nie oszukuje.
-
Honorcia ★★☆☆☆
24 zł za 3 zdechłe naleśniki z odrobiną pseudo nutelli… inne dania smaczne
-
Mart ★★★★★
Jedzenie pyszne domowe, ceny dobre. Szybkość podania bardzo szybka. Naprawdę polecam
-
Marta ★★★★★
Jedzenie pyszne domowe, ceny dobre. Szybkość podania bardzo szybka. Naprawdę polecam
-
Jacek Pacała ★☆☆☆☆
Pięknie upieczony filet z kurczaka Nie polecam, ziemniak jakby były odgrzewane dwadzieścia razy, surówka sam cukier. Obsługa niemiła
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Domowa?
Restauracja Domowa znajduje się przy Szarych Szeregów 9, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Jak można dotrzeć do Restauracja Domowa?
Do Restauracja Domowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku