Ceny z kosmosu i jak zwykle połowa nie zgadza się z tym co jest na półce. I te niektóre ekspedientki dramat czesto w weekend z rana czuc od niektórych Pan że są na kacu.
Zdjęcia
Opinie
-
Franek Gałczyński ★★☆☆☆
-
Małgorzata Grochocka ★★★★★
Obsługa przemiła "wpadłam" chwilę przed zamknięciem a i tak na spokojnie kupiłam co chciałam
-
Sylwia Junkiert ★★☆☆☆
Czasem ręce opadają. Ceny niezgodne z faktycznymi.
-
Jestem bo Jestem ★☆☆☆☆
Jak zwykle brak cen pod wszystkimi produktami albo sa i się nie zgadzają z tym co wybija na kasie ... I ten mięsny nieświeży! Nie polwcam
-
Rafał Gik ★★☆☆☆
Dwie gwiazdki za to że w niedzielę był otwarty. Ceny i asortyment lepsze niż w sklepach otwartych w niedzielę i święta. Niestety znalezienie ceny produktu na etykiecie graniczy z cudem a nawet jak jest etykieta to cena na kasie jest inna.
-
Bartosz ★★☆☆☆
Wszedłem do sklepu o godzinie 22:21... Kiedy kierowałem się w stronę półek, ekspedientka wydała z siebie iście zwierzęcy ryk, który przy dużej dawce dobrej woli zinterpretować można było jako coś w stylu "proszę nie wchodzić między półki". Kiedy grzecznie zapytałem, czy sklep jest otwarty do 22:30 (choć i tak było przecież wcześniej), otrzymałem odpowiedź od drugiej z ekspedientek, że jest otwarty do 22:40 (teraz wiem, że powinien być otwarty do 22:45). Zwróciłem paniom uwagę, że przecież jest dopiero 22:21. Na to "rycząca" pani z bazyliszkowym wzrokiem po raz kolejny uruchomiła aparat mowy, informując mnie, że przecież pozmywane już i one sprzątać dalej muszą. Wyszedłem z kwitkiem. Według obowiązujących standardów, powinienem dać jedną gwiazdkę, jednak dodam jeszcze jedną za to, że "na oko" asortyment jest dość spory. Przynajmniej z daleka tak to wyglądało.
-
Sandra Er ★☆☆☆☆
NAJGORSZY SKLEP NA OSIEDLU DOSYC ZE CENY NIE ZGODNE I Nie rozumiem dlaczego na stronie sklepu jest informacja ze sklep jest czynny do godz 23 zaś na drzwiach sklepu że czynny do 22:45 mimo takiej informacji idąc do sklepu o godz 22:30 jest brak możliwości zrobienia zakupów gdyż Panie zamykaja drzwi twierdząc że musza zrobić raporty i , że skoro ma obsługiwać klientów dalej to będą składać się jej na taxi . NIE POLECAM
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Sklep Polski?
Sklep Polski znajduje się przy Śląska 19, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Sklep Polski?
Można skontaktować się z Sklep Polski pod numerem +48 519 778 914
Jak można dotrzeć do Sklep Polski?
Do Sklep Polski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku