Jedzenie słabe. Obsługa za naszej granicy chyba siedzi tam za kare . Więcej nie skorzystam.
Opinie
-
YXZ WOO ★★☆☆☆
-
Jakub Dziwior ★★☆☆☆
Kto tu zamawiał, ten się w cyrku nie śmieje. Nie można zamówić małego (dziecięcego) zestawu, bo nie ma przypisanej do niego surówki. Trzeba zamówić duży. No OK. Dziecko załatwione, teraz ja. Na wyświetlaczu duża reklama zestawu: kiełbasa, ziemniaki, surówka. Ale... nie ma surówki. Co można zrobić? A więc: a) Można zamowić inną surówkę pełnopłatną (tj. płacisz za kiełbasę, ziemniaki, surówkę której nie ma i dopłacasz za surówkę która jest), b) Można wziąć zestaw w pełnej cenie, ale nie dostać surówki, albo c) wziąć osobno kiełbasę i ziemniaki i zapłacić więcej niż za zestaw z surówką, której nie ma. Drogi Orlenie, ja wiem, że jesteście firmą państwową, więc pojęcia takie jak orientacja na klienta są dalekie od Waszego DNA, ale są granice. Kulam się po tym świecie grubo ponad 40 lat i nie wiem, czy ostatnio tak zniesmaczony nie byłem podejściem do klienta jeszcze za nieboszczki Polski Ludowej. I żeby była jasność - nie chodzi o ludzi, bo ci, którzy mnie obsługiwali byli bardzo mili. Ale o system. Głupi, nieelastyczny, pozostawiający w przekonaniu, że to nie usługodawca jest dla klienta, a klient dla usługodawcy. Samo jedzenie znośne.
-
Patrycja Pankiewicz ★☆☆☆☆
Wybitnie nieprzyjemny personel mylący zamówienia, jedyne co potrafi to mówić ,,nieponimaju". Pomyłki w sosach, pomyłki w bułce, brak parówek, niekompletne zamówienia, kasjerki sprzedające za karę, nieprzyjemne.
-
Klaudia ★☆☆☆☆
Zamówiłam 2 zupy dla 2 osób i dostałam jedną łyżkę, pytając o drugą obsługa nie rozumiała, bo jest z Ukrainy i słabo mówiła po polsku
-
Aleksy Duliński ★☆☆☆☆
właśnie bym zrobił. Zamówiłem dwie zupy Żurek i Pomidorową, przy odbiorze zamówienia chciałem się upewnić że odbieram swoje zamówienie więc podałem numer zamówienia pani z Ukrainy jedynie powiedziała że nie rozumie, ok na domiar złego do dwóch zup dostałem jedną łyżkę kiedy poprosiłem o drugą pani znów powiedziała że nie rozumie i uciekła. Jedynie jedzenie na +,
-
Kamila Intesikowska ★☆☆☆☆
Jedzenie w tej restauracji bardzo niesmaczne. nie polecam. Gofr jaki dostalam to jakas tragedia, nieswiezy i wygladal jakby ktos 3 razy go nadepnal.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stop.Cafe Restauracja | MOP Gnilec?
Stop.Cafe Restauracja | MOP Gnilec znajduje się przy A2, 69-100 Słubice, Lubuskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stop.Cafe Restauracja | MOP Gnilec?
Można skontaktować się z Stop.Cafe Restauracja | MOP Gnilec pod numerem +48 242 564 390
Jak można dotrzeć do Stop.Cafe Restauracja | MOP Gnilec?
Do Stop.Cafe Restauracja | MOP Gnilec można dotrzeć, korzystając z poniższego linku