Opinie

  1. Andrii Pynchuk (ig: andriipynchuk) ★☆☆☆☆

    Zapłaciłem za to 15 zł. W środku prawie pusty. To tak na jeden ząb. Wydaje mi się, że tam było więcej folii niż żarcia. Nie myślałem że to porcja dla niemowląt.

  2. Jakub Tykwiński ★☆☆☆☆

    Masakra nie polecam porcja jak dla dziecka niedość że wziołem duży kebab w bułce to dodatkowo mięso ale chyba ktoś stwierdził że warzywa też są z mięsa nie chce mi się więcej pisać ale omijać szerokim łukiem

  3. m .szdrezdenko ★★★★★

    Smacznie szybko czysto brak uwag może porcje nie są mega ale adekwatne do ceny jak coś zjeść na szybko polecam

  1. Lucius Severus ★★★☆☆

    Lokal bardzo fajny, dobrze zrobione wnętrze. Proszę bardziej starać się o czystość stolików, to podstawa. Rollo dobrze zrobione, ale mięso niestety jest bardzo słabe i ceny ciut za wysokie. Także niestety nie polecam.

  2. Melcia ★☆☆☆☆

    Ten kebab to porażka zamówiłam od nich ostatni raz. Gdy dodaje się „specjalne instrukcje (uwagę odnośnie zamówienia)” nie zwracają uwagi na nic. Z 2 razy było dobrze teraz to tragedia. Gdy prosisz o kebaba bez jakiegoś składniku dostajesz go najwięcej porażka fatalna

  3. Mike Kelso ★☆☆☆☆

    Przyznam, ze nikt mi nigdy nie zaserwował tak małego kebaba. Zastanawiałem się czy to nie jest jakaś wersja kids. Poprosiłem o sosy mieszane a dostałem tylko jakiś jeden chyba koperkowy. Bułka zimna, ledwo przypieczona, a na deser do widelca przykleiła mi się przezroczysta folia. Pierwsza wizyta, bo zazwyczaj nie chodzę do sieciówek ale na pewno ostatnia.

  1. An Oz ★☆☆☆☆

    Omijajcie dla własnego zdrowia. Obsługa nie miła. Muzyka w lokalu i w toalecie bardzo głośna. Dziecko przestraszyło się muzyki, która grała z głośnika w toalecie ! Rozkręcona na maksa. Po zwróceniu uwagi wyłączono muzykę na 5 minut, po czym znowu włączono, a więc nie mogłam spokojnie skończyć posiłku. Nie tylko nam przeszkadzała Muzyka, Przy stoliku obok, nad którym umieszczony był głośnik klienci zmieniali miejsce albo wychodzili z lokalu. Manager Damian zdjął swoją plakietkę, żeby nie moc wspomnieć o jego aroganckim zachowaniu wobec klientów. Broniła tego niestosownego zachowania sprzedawczyni Karolina. Bardzo przykre, że obsługa nie reaguje na potrzeby klientów, którzy jasno komunikują. Świat się zmienia, inne sklepy organizują godziny ciszy, albo rezygnują z muzyki nie nadążacie.

  2. Kawosz ★☆☆☆☆

    Lokal fajny nowoczesny czysto Jedzenie mocno odstaje od tego co opisane 3x sosy tutaj to gdzieś indziej jeden Mięso 100g to 100g a nie 30. Nie wiem czy to polityka robienia ludzi w balona czy poprostu waga w oczach kuleje. Trosze przepłacanie. Nie najadłem się kebabem z max mięsem. Gdzieś indziej wychodzę obżarty… dobrze że stąd do McDonalda nie daleko.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Berlin Döner Kebap Silwana?

Berlin Döner Kebap Silwana znajduje się przy Jedwabnicza 2, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska

Jak można dotrzeć do Berlin Döner Kebap Silwana?

Do Berlin Döner Kebap Silwana można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements