Opinie

  1. Kuba ★★★★★

    Wizyta w tej jakże niepozornej, utopionej w blokowiskach jadłodajni zapewniła nam przede wszystkim ponadprzeciętne doznania smakowe. Nazwa jest nieco myląca, bo nawiązuje ona jedynie do nazwy osiedla, ale kuchnia jest jak najbardziej polska! Zamówiliśmy kopytka z sosem z dyni oraz dwa wydania pierogów. Każde z tych dań nas urzekło. Ta knajpka jest jak perła wśród zwykłych miejsc — rzadko spotykana jakość i smak, który zostaje w pamięci.

  2. Tom Lee ★★★★★

    Fajne miejsce w Gorzowie. Można naprawdę dobrze zjeść. Zdecydowaliśmy się zjechać z drogi ekspresowej, ale było naprawdę warto. Myślę, że domowe jedzenie naprawdę dobrej jakości broni się w tym miejscu samo i nie trzeba dodatkowej reklamy. Pierogi jedne z lepszych jakie jadłem. Kluski świetne mięso smaczne.

  3. M W ★★★★☆

    Jeżeli wybieracie się w to miejsce zalecam z wyprzedzeniem zarezerwować stolik w przeciwnym razie będziecie musieli czekać jak my około 40 min aby tam zjeść. Wybraliśmy się w niedziele i byliśmy w szoku jak popularne jest to miejsce. Ale dzięki temu byliśmy spokojni o świeżość potraw oraz ich smak. Bo w tak obleganym miejscu nie może być nie smacznie i faktycznie schabowy nie dość że bardzo duży to jeszcze dobry o innych potrawach napiszę jak odwiedzę to miejsce drugi i trzeci raz aby spróbować tam kilku dań. Na tę chwilę polecam schabowego którego zjedzenie jest wyzwaniem (oczywiście dla mnie). Więc polecam i do zobaczenia.

  1. Renek Roz ★★★★☆

    Zamówiliśmy Krem Pomidorowa - przepyszna za 28 zł; Chłodnik Litewski - dobry lecz brakowało w nim koperku i był bardzo przesolony - 28 zł; Pierogi Ruskie bardzo dobre - 28 zł oraz bardzo duży schabowy za około 53 zł. Danie to było smaczne lecz kotlet nie był smażony tuż przed serwisem, gdyż cała panierka nie była w ogóle chrupiąca. Samo danie smaczne.

  2. Łukasz Mroziewicz ★★★★★

    Świetne jedzenie. Miła obsługa. Zacne porcje. Polecam z całego serducha. Schabowy kolos. Placek jeden z najlepszych jakiego jadłem. Kura z Grzybkiem wymiata . Wszystkie Dania przepyszne konkretne i dobrze podane

  3. Edyta Nowacka ★★★★★

    Kto by się spodziewał kuchni jak na Manhattanie? A jednak. Niewielka, na osiedlu jakich mnóstwo w Polsce, ale na pewno nie znajdziecie tak pysznej kuchni, a my znaleźliśmy. Tłoczno, a to świadczy o jakości, dużej ilości posiłku, pyszności. Znalazło się dla nas miejsce, zjedliśmy pierwszego dnia pierogi z wątróbką, drogiego mąż także zjadł pierogi, ja zaś buraczany talerz. Pyszne. Spróbujcie koniecznie lemoniady, ja wzięłam na ciepło, coś pysznego. Szkoda, że mieszkamy daleko, w innym przypadku bylibyśmy na pewno stałymi klientami.

  1. Robert Nowacki ★★★★★

    Lokal na osiedlu. Trafilismy tu przypadkowo. Wchodząc tu na dzień dobry przwital nas nie duży lokal dosyć zatloczony. Pomimo tego miejscie dla nas się znalazło. Za barem zamówienie przyjęła zamówienie od nas uśmiechnięta pani- obecnie torzadkość.Zamówilismy pierogi z wątróbką. Na zamówienie nie czekalismy długo. Otrzymaliśmy dania i.... to było jak wygranie nagrody. Dania duże, pięknie podane i nisamowicie przyrządzone. Zaskoczyły nas smakiem i jakoscią. Dania przepyszne i w duzych porcjach. Tego się niespodziewaliśmy. Nasze brzuszki były przeszczęśliwe. Tak nam się spodobało że na dzień następny postanowiliśmy podjechać jeszcze raz. Takiej uczty smaków dawno się nie spodziewaliśmy a tym bardziej od restauracji znajdującej się na osiedlu daleko od centrum. Podróżujemy dużo po Polsce i prawie co tydzień jadamy w innej restauracji. Jednak tak pozytywnego zaskoczenia chyba nigdy nie przeżyliśmy. Lokal oferuje dania które smakiem i podaniem przebijają dania restauracji z gwiazdkami Michelin. Polecam wszystkim. Ten lokal naprawdę warto odwiedzić

  2. Goffer ★★★★★

    Jadąc na zwykły sobotni obiad do lokalu, który samą nazwą bardziej przywołuje na myśl bar mleczny niż restaurację nie spodziewaliśmy się czego doświadczymy. Na miejscu poznaliśmy nawet parę, która przyjeżdża specjalnie do Manhattanu z Piły. Nie dziwię się. Trzy dania które zamówiliśmy były dopieszczone do ostatniego kęsa. Przyszne pierogi z dużą ilością okrasy, chrupiący i puszysty za razem kurczak w panko z wybornym sosem grzybowym i równie świetny smażony kurczak z batatami i sałatką. Do tego regionalne piwa i jest przepis na sukces. Do teraz na pewno będziemy zaglądać częściej.

  3. Czesław Szczepanik ★★★★★

    Dania bardzo duże i syte. Otwarci na wymagania żywieniowe ( chcieliśmy jogurt zamiast śmietany). Szybkie podanie, czysto, smacznie i ładnie podane. Miła obsługa. Panie wychodzące z kuchni - w rękawiczkach. Momentami dużo osób. Po obiedzie już zostało kilka osób. Ryba - ani jednej ostki. Zupa tajska - rewelacja ( wyciśnijcie limonkę). Zupa plus drugie danie z napojami wyszło nam ok 200 zł. Są Dania dnia. Problem z parkingiem - musiałem trochę szukać - warto by było mieć jakieś dwie koperty dla gości. Można zrobić rezerwację.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kuchnia Manhattan?

Kuchnia Manhattan znajduje się przy Bora-Komorowskiego 15D, 66-400 Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kuchnia Manhattan?

Można skontaktować się z Kuchnia Manhattan pod numerem +48 797 254 775

Jak można dotrzeć do Kuchnia Manhattan?

Do Kuchnia Manhattan można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements