Ja natomiast nie miałem w tej przychodni jak dotąd żadnych złych doświadczeń, wliczając w to obsługę rejestracji.
Zdjęcia
Opinie
-
Krzysztof Wolański ★★★★★
-
Ania Fuchs ★★★★★
Przemiłe Panie w rejestracji, wszystko da się u nich sprawnie załatwić. Serdecznie polecam!
-
Jacek Janczura ★☆☆☆☆
Nie polecam doktor kokoszek bo niestety jest osobą nie kompetenta do wykonywanego zawodu dzisiaj usłyszałem następujące słowa,,i tak Panu przejdzie , bierze Pan leki a jak ja będę chora'' z tych słów można wywnioskować ze dobra i zdrowia pacjenta ma w 4 literach
-
Karolina Osztap ★☆☆☆☆
Panie w rejestracji to chyba sobie robią jaja!!! Od 46 minut próbuje się dodzwonić!!!! Od kiedy pamiętam, wiecznie to samo!!! Kawusie popijają i zadowolone! Masakra, zmieniam miejsce leczenia bo to jest jakiś koszmar!
-
Czesław Jakubiczka ★★★☆☆
Kiedyś korzystałem usług lekarskich przychodni trójki.Są wspaniali lekarze jeszcze się nie zawiodłem.A chodziłem prawie od dziecka.Nie znaczy to że nie wrócę donich.A zwłaszcza do Pani lekarz Ewy Pliszki.O tuż ta sympatyczna,urokliwa Pani lekarz jest konkretna i ma dużą,wiedzę. Pewna wypisania recepty,nie mówiąc że może po może.Jeśli chodzi o rejestratorki są sympatyczne,chociaż nie które są ponurasy.Czasami odkładają słuchawkę w telefoniczną jak się dzwoni.Aaaa wsumie są przyjazne.Na dzisiejsze czasy jak upada służba zdrowia są wszyscy wspaniali.Pozdrawiam i życzę zdrowia całemu personelowi.
-
Wiktor Boguniowski ★☆☆☆☆
Jedna wielka tragedja NFZ, wstydu i hańby służby zdrowia!
-
Mateusz Sokulski ★☆☆☆☆
Jedna gwiazdka to stanowczo za dużo. Pracująca hołota robi łaskę ze człowieka chorego przyjmie. Lepiej zdechnąć w domu niż do nich iść a w szczególności pani doktor K. Która z bólem kręgosłupa skierowała mnie do szpitala ze skrętem jelit jawna kpina i amebiarstwo
-
Urszula Hawliczek-Madeja ★☆☆☆☆
Przychodnia w której nie można się zarejestrować przez email wymaga rejestracji telefonicznej a dodzwonienie się graniczy z cudem. W dobie koronawirusa ludzie szczególnie starsi są przez tą przychodnię dodatkowo narażani,bo aby porozmawiać telefoniczne z lekarzem muszą udać się do przychodni aby się zarejestrować na twlefoniczną rozmowę. Czysta paranoja. Polecam unikanie tej przychodni jeśli to możliwe
-
Adriana Grabowy ★★★★☆
Po dzisiejszej teleporadzie mam bardzo pozytywne odczucia. Dodzwoniłam się po godz. 8 bez problemu. Pani doktor oddzwoniła. W troszkę skomplikowanej sprawie organizacyjnej była bardzo pomocna za co dziękuję. Chcę zaznaczyć że korzystamy całą rodziną z Trójki od 2003r i nigdy się nie zawiodłam co do lekarzy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przychodnia Trójka s.c. NZOZ?
Przychodnia Trójka s.c. NZOZ znajduje się przy Stanisława Staszica 1, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przychodnia Trójka s.c. NZOZ?
Można skontaktować się z Przychodnia Trójka s.c. NZOZ pod numerem +48 338 212 360
Jak można dotrzeć do Przychodnia Trójka s.c. NZOZ?
Do Przychodnia Trójka s.c. NZOZ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku