Opinie

  1. p .pieczonka7 ★★☆☆☆

    Jeśli chodzi o wygląd to wiadomo zatrzymał się tam czas przynajmniej kilkanaście lat temu, ale nie o to chodzi w pomocy ludziom. Lekarze starają się przychodzić punktualnie do pracy i przyjmować pacjentów, w dodatku nawet widać zaangażowanie, ale co do Pań na recepcji to nie można niczego dobrego powiedzieć oprócz tego, że zapiszą na wizytę. Jak już łaskawie odbiorą telefon to wydają się być mądrzejsze od lekarza (przynajmniej jedna Pani). Na miejscu również bywają nieprzyjmne i momentami bezczelne. Najlepiej omijać recepcję udając się do lekarza.

  2. M L ★★★★★

    Bardzo wysoki poziom usług medycznych. Zawsze szybko, terminowo i bardzo profesjonalnie. Dotyczy również Poradni dla dzieci przy ul. M.Reja. Polecam każdemu bo dzisiaj takie placówki to naprawdę ewenement.

  3. Dawid Ostrowski ★★★★★

    Ciężko się dodzwonić, ale to chyba wszędzie tak jest... Obsługa od recepcji po lekarzy bardzo przyjaźnie nastawiona z chęcią rozwiązania każdego problemu pacjenta. W pomieszczeniu gdzie jest recepcja jest bardzo ciepło, warto od razu się rozpłaszczyć. Ogólnie polecam!

  1. Mieczysław ★★★★★

    Zdecydowanie POLECAM, Pani Doktor Dorota Zajda jest doskonałym lekarzem. Posiada wieloletnie doświadczenie oraz odpowiedzialne podejście do pacjenta. Wybitna LEKARKA. Jestem pacjentem od 10 lat.

  2. Agata Kowalczyk ★☆☆☆☆

    Najgorsza postkomunistyczna przychodnia w Bielsku, która pod kątem rejestracji, umawiania pacjentów, szacunku dla pacjenta pozostała cofnięta w czasie co najmniej o 30 lat. Specjaliści, którzy tam pracują przez zasiedzenie lub sa z najgorszego sortu specjalistów maja nikczemny stosunek do pacjentów. Moja chora matka umówiła się na 14.30 do do dentysty, po to aby o 16 przyszła pani ,,doktor" łaskawie, aby przyjac czekających i bez informacji pacjentow. Minimalna umiejetnosc organizacji i poważania dla 2 człowieka wymagałaby poinformowania człowieka o takim fakcie, no ale pi co.

  3. Karolina Matlak ★☆☆☆☆

    Jestem zaszokowana dzisiejszą wizytą u pani doktor Balskiej. Nigdy nie doświadczyłam tak bezczelnego zachowania wobec pacjenta. Pani doktor nie nadaje się do pracy z ludzmi. Traktuje ich z góry. Czy normalne jest,że pacjent po wizycie u tej Pani-wychodzi z przychodni z płaczem? Pani jest bardzo apodyktyczna, nie słucha pacjenta i wmawia mu rzeczy, które nie miały miejsca. Jest bardzo nerwowa. Nie tak powinna wyglądać pomoc pacjentowi. Bardzo proszę przyjrzeć się zachowaniu tej pani. Na plus-jedynie Panie z recepcji.

  1. Wojciech Passon ★☆☆☆☆

    Lekarz nie przyjmuje stacjonarnie. Telefonicznie nie ma możliwości się dodzwonić. Więc pacjencie składki zdrowotne płać a jak potrzebujesz pomocy to lepiej udaj się do wróżki.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Medkur L-p Sp. Z o.o. NZOZ?

Medkur L-p Sp. Z o.o. NZOZ znajduje się przy Władysława Reymonta 5, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Medkur L-p Sp. Z o.o. NZOZ?

Można skontaktować się z Medkur L-p Sp. Z o.o. NZOZ pod numerem +48 338 221 869

Jak można dotrzeć do Medkur L-p Sp. Z o.o. NZOZ?

Do Medkur L-p Sp. Z o.o. NZOZ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements