Opinie

  1. Dagmara ★☆☆☆☆

    Rejestracja w tej przychodni to totalna pomyłka. Na połączenie telefoniczne trzeba czekać ponad 20 minut, a kiedy już uda się dodzwonić, obsługa pozostawia wiele do życzenia. Pani z rejestracji wykazuje się kompletnym brakiem kultury osobistej, odnoszę wrażenie, że nie powinna pracować na takim stanowisku skoro ewidentnie ją to przerasta. Pracując z pacjentami trzeba mieć minimum empatii i szacunku, a tutaj brakuje ich na każdym kroku. Całe doświadczenie było wręcz upodlające, zamiast poczuć wsparcie w trudnej sytuacji zdrowotnej człowiek spotyka się z arogancją i lekceważeniem. Organizacja i podejście do pacjenta wymagają natychmiastowej zmiany, bo w obecnej formie ta przychodnia bardziej szkodzi niż pomaga. Zdecydowanie nie polecam.

  2. Anna Sobiecka ★★★★★

    Przyszłam bez zapowiedzi po użądleniu. Zostałam profesjonalnie zaopiekowana od wejścia. Szczególne podziękowanie za bezbolesne podanie zastrzyku. Dziękuję.

  3. Iwona Tusznio-musioł ★☆☆☆☆

    Przychodnia, która informuje pacjenta że przez 2 dni nie będzie przyjmować bo wszyscy lekarze i pielęgniarki mają zatrucie pokarmowe!!!! W kontrakcie z NFZ jest zapis że muszą wskazać zastępstwo w takich sytuacjach, o czym dowiedziałam się od ratowników medycznych pogotowia. Oczywiście zmieniłam przychodnię . Wszystkim zapisanym tam polecam takie rozwiązanie !!!!!

  1. Janusz P. ★☆☆☆☆

    Ktoś wie u was co oznaczają słowa „konkurencja”, „satysfakcja klienta”, „komunikacja”? Dodzwonić się to jakieś nieporozumienie.

  2. Krzysztof Zaw ★☆☆☆☆

    Tragedia. Do rejestracji dzwoni sie po 15 min nikt nie odbiera. Czasem szybciej jest zajść na miejsce i się zarejestrować. Lekarze tak samo....żadnych badań nie zlecają a antybiotyk od razu przepisany.

  3. Hen Mac ★☆☆☆☆

    Najgorsza przychodnia ever. Zwolnić, zamknąć, zbudować biedronkę.

  1. marzena bencer ★☆☆☆☆

    Nie można się wogole dodzwonić do tej przychodni! Dzwonię cały tydzień po kilkanaście razy dziennie i nikt nigdy nie odbiera!dziękuję za taką przychodnie. Tylko teleporade a maz z krwotokiem w stanie zagrożenia życia. Pan doktor leczy teleporada.Odmawia wizyt domowych. Powinien zająć się swoim leczeniem a nie innych.

  2. Individual ★☆☆☆☆

    Żart a nie przychodnia, nikt nie odbiera telefonów. Gdy juz się uda dodzwonić to w grę wchodzi teleporada, człowiek dzięki pseudo lekarzowi pracującemu w tym miejscu leży w szpitalu w ciężkim stanie zagrożenia życia.

  3. Natalii Avetisyan ★☆☆☆☆

    Jeśli dzwonisz to czekając na odebranie telefonu już za to płacisz. Dzwoniłam ostatnio godzinę.Nikt nie odbierał. Jak juz udało się dodzwonić Pani odbiera telefon mówi proszę poczekać i odkłada słuchawkę. Niech mi ktoś wytłumaczy, co można robić w rejestracji, że nie można odebrać telefonu od pacjenta? Nikt tam nie dzwoni dla przyjemności. To już jest lekka przesada. Zatrudnijcie sekretarkę do odbierania telefonu z prawdziwego zdarzenia. #tematdlauwagi

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Medyk 7 Sp. z o.o. NZOZ?

Medyk 7 Sp. z o.o. NZOZ znajduje się przy Wiśniowa 7, 43-303 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Medyk 7 Sp. z o.o. NZOZ?

Można skontaktować się z Medyk 7 Sp. z o.o. NZOZ pod numerem +48 338 118 253

Jak można dotrzeć do Medyk 7 Sp. z o.o. NZOZ?

Do Medyk 7 Sp. z o.o. NZOZ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements