Opinie

  1. Wiktoria Bugla ★☆☆☆☆

    Dobrze sprawdzajcie kogo zatrudniacie. Dziś byłam na zakupach obsługiwała mnie baba na kasie 3 kasjer nr 7 Na sam wygląd nie sympatyczna ,cały czas przewracała oczami, cokolwiek sie spytłam to wzrokiem by zabiła. W dodatku podałam nr telefonu przy płaceniu i sie pomyliłam chciałam go poprawić to powiedziała że nie idzie,paragonu nie dostłam.Zapłaciłam dużo wiecej niż powinnam bo połowa rzeczy sie nie zrabatowała przez zły numer. Ps.Wiecej usmiechu i radosci do ludzi ;) a nie jak czarownica na miotle

  2. Ali Ex ★☆☆☆☆

    A więc tak pani Kierownik oskarża klientów o kradzież asortymentu sklep gdzie na kamerach jest widoczna płatności i paragon bardzo chamskie podeście do klienta więc drodzy klienci uważajcie na siebie w tym sklepie bo niesłuszne oskarżenia mogą was spotkać .

  3. A Z ★★★★★

    Fajna biedronka, dużo produktów, bezproblemowa obsługa. Trochę szkoda że nie ma przejścia dla pieszych z drogi szybkiego ruchu obok, ani chodnika. Bardziej jest bezpieczna dla zmotoryzowanych. Reszta pieszych przebiega na dość niebezpiecznej drodze.

  1. Sandra Ka ★★☆☆☆

    Strasznie brudna biedronka, mogli by zadbać o ogólne wrażenie sklepu

  2. romanesca1982 ★☆☆☆☆

    07.06.2025r spleśniałe śmieci w wózkach, kasjerka po zgłoszeniu problemu kazała mi zgłosić to na infolinię, boksy na samoobsłudze tak brudne że nie wiadomo jak w nim odłożyć skasowane produkty ... ja się pytam za co rejonowy bierze pieniądze ... za spacer po sklepie ?!

  3. Jacek Krawczyk ★★★★★

    Porządek,towar ładnie eksponowany,miła obsługa.Przeciwieństwo(pozytywne)w stosunku do biedronki na ul.26 marca w Wodzisławiu Śląskim

  1. Ania Abczak ★★★★★

    Dobrze wyposażony sklep gdzie nigdy nie ma kolejki ;)

  2. Michał P ★★★★☆

    Miła obsługa, ciasno między półkami, wózkiem się nie przejedzie.

  3. Mirela Miczka ★☆☆☆☆

    Obsługa pań na najwyższym poziomie, ale ten pan krzykliwy chyba z ochrony od razu do zwolnienia,wstyd takiego człowieka dopuszczać do ludzi, bez kultury.

  1. Mieczysław Sz ★★★★☆

    Po remoncie Biedronka przy ulicy Marklowickiej w Wodzisławiu Śląskim stała się dużo ładniejsza, a nawet mniej bałaganu, ładne stoisko z mięsem. Szersze alejki i nie trzeba się przeciskać obok palet z towarem, przynajmniej na razie, i niech tak zostanie .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biedronka?

Biedronka znajduje się przy Marklowicka 38, 44-300 Wodzisław Śląski, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biedronka?

Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010

Jak można dotrzeć do Biedronka?

Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements