Opinie

  1. Katarzyna Szeliga ★☆☆☆☆

    Niestety jestem rozczarowana obsługą w tym studiu kosmetycznym. W dniu mojego umówionego zabiegu depilacji (specjalnie zaplanowanego przed ślubem!), zadzwoniłam, by potwierdzić lokalizację gabinetu. Ku mojemu zaskoczeniu, podczas rozmowy zostałam poinformowana o anulowaniu wizyty. Nie kwestionuję kompetencji personelu, jednak przedstawiony brak profesjonalizmu w obsłudze klienta był dla mnie nie do przyjęcia. Oczekiwałabym, że w przypadku anulowania wizyty, zwłaszcza w tak ważnym terminie, że studio samo skontaktuje się z klientem z wyprzedzeniem. Ponadto, nie usłyszałam żadnych propozycji zadośćuczynienia, czy choćby próby znalezienia alternatywnego rozwiązania. Zostałam postawiona w bardzo niekomfortowej sytuacji tuż przed ważnym wydarzeniem. Pani Danuta ma wiele pozytywnych opinii, więc domyślam się, że jest dobrym fachowcem, ale takie podejście do klienta świadczy niestety i lekceważeniu mojego czasu i planów.

  2. L S ★★★★★

    Polecam korzystanie z usług salonu. Pani Danuta prezentuje pelny profesjonalizm przy wykonywaniu zabiegów. Korzystalam z zabiegow na cale cialo, a w czasie dzialania kosmetykow mialam zabiegi ma twarz. Caly czas kosmetyczka wyjasniala jakie stosuje preparaty, jak dzialaja i dlaczego są odpowiednie do mojej cery. Szczegolnie polecam zabieg oxybrazji. Skora zdecydowanie lepsza. Uwagę zwraca dbałość o szczegoly w pracy, a także relaksujaca atmosfera i kojacy glos Pani Danuty. Napewno wrócę i powtórzę wykonywane zabiegi.

  3. Bass Brewery ★★★★★

    Wspaniała kobieta o niezwykłym gorącym sercu. Bardzo profesjonalna masarzystka jak i manikiurzystka. Wizyta w salonie Kleopatra to nie tylko spa ale i przeżycie niemal duchowe. Danuta jest osobą otwarta radosna i ta radością zarazajaca innych. Po wizycie w jej salonie uśmiech nie schodzi z twarzy przez cały dzień. Wszystkim gorąco polecam!!! ❤️❤️❤️

  1. Salon Meble ★★★★★

    Korzystam często z zabiegów pielęgnacyjnych ciała i twarzy.. Profesjonalizm i przemiła obsługa. Gorąco polecam.

  2. Agi K ★☆☆☆☆

    Nie polecam! Umówiona wizyta na godz 12tą i jestem punktualnie. Co z tego skoro salon zamknięty. Po 15 minutach udaje mi się dodzwonić i pani jest zaskoczona tym że byłyśmy umówione! Po chwili stwierdza że w notesiku ma inaczej zapisane i w ramach zadośćuczynienia zrobi mi dodatkowo masaż twarzy. Nie dziękuję! Straciłam tylko czas, przełożyłam inne rzeczy żeby iść na tą wizytę. Zero profesjonalizmu i organizacji. Być może mają zbyt dużo klientek żeby to ogarnąć. Ja napewno więcej się umawiać nie będę

  3. Anna Walczak ★★★★★

    Niejednokrotnie miałam okazję robić depilację i hennę brwi w salonie i całkowicie szczerze polecam. Pełen profesjonalizm, kształt pięknie nadany i kolor idealnie dobrany. Szybko, bezboleśnie. Wszystkie znajome i rodzinkę tutaj zabieram :) Polecam :)

  1. Ireneusz Klimaszewski ★★★★★

    Profesjonalna i miła obsługa .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kleopatra?

Kleopatra znajduje się przy Powstańców Śląskich 6, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kleopatra?

Można skontaktować się z Kleopatra pod numerem +48 510 141 097

Jak można dotrzeć do Kleopatra?

Do Kleopatra można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements