Zamawiam bardzo często z Warki jedzenie ale dzisiejszy zapiekaniec bardzo mnie zawiódł. Praktycznie sam rozgotowany makaron mało sosu, salami dwa na krzyż i spalony kurczak ,którego nie dało nawet się ugryźć… masakra :(((
Zdjęcia
Opinie
-
Julia Mazurkiewicz ★☆☆☆☆
-
Baśka ★★☆☆☆
Ocena po wielu wizytach i zamówieniach. Największym problemem Warki jest to, że czasami jak zamówisz jedzenie jest ono bardzo smaczne, a czasami prawie niejadalne. Brak kogoś kto by kontrolował jakość. Byliśmy kiedyś na obiedzie i pieczeń była dobra, ale kotlet z piersi kurczaka nie miał chrupiącej panierki, była ona jak taka miękka ciapka. Nie było to zbyt smaczne. Ostatnio jak zamawialiśmy do domu to sałatka bulgur z kurczakiem została nam dostarczona bez kurczaka, pizza natomiast była na wyjątkowo grubym, kluchowatym cieście, z bardzo małą ilością sosu, a kurczak z pizzy dziewiętnastki, który powinien być w sosie teksańskim, "do Teksasu nie dojechał" ( był suchy). Niestety ostatnio coraz częściej jedzenie jest niesmaczne, dlatego tak niska ocena.
-
Oskar Machnik ★★☆☆☆
Zamówiłem dziś pizzę z dowozem czekałem na nią ponad godzinę , pizza przyszła niepokrojona oraz zimna . Edit. Wczoraj ponownie zawitałem w Warce na pizzę ku mojemu zdziwieniu pizza podrożała- 23 zł za mała Margherita ale mniejsza o to. Pizza było nieprawidłowo zrobiona przy jedzeniu ser spływał z niej i zostawało same ciasto (raczej wynika to z tego, że dali oni za dużo sosu pomidorowego na spód pizzy) Poza tym bardzo zaskoczyło mnie to, że za oliwę z oliwek trzeba dopłacić 3 zł uważam, że w każdej dobrej pizzerii taki składnik powinien być obowiązkowy. EDIT: SKANDAL! Dziś ponownie zdecydowałem się na zamówienie pizzy z Warki. Z racji, iż byłem głodny pomyślałem sobie, że już przeboleje fakt czekania na nią dużo czasu oraz całą resztę niedociągnięć o których pisałem wyżej. Jak się okazało Warka ponownie negatywnie zaskoczyła i tym razem to już nieakceptowalne, pizza przyszła do mnie spalona! była sucha nawet ser zamiast się ciągnąć to się kruszył. Pozostawiała na ustach smak węgla ale co się dziwić jak miejscowo była doszczętnie spalona. Proszę o odpowiedź kto ją przyrządzał wyciągnął z pieca i stwierdził, że nadaję się ona do sprzedaży bo ja gdybym taką pizzę zrobił to albo zjadłbym ją sam albo wyrzucił do kosza bo z pewnością do sprzedaży się ona nie nadawała. Z sosem podobny poziom, za 3 złote możecie dostać kapkę sosu która przy dobrych wiatrach starczy wam na 2 kawałki pizzy XXL więc lepiej zamówcie sobie 5 sosów i zapłaćcie za nie 2 tyle co za pizzę. Pozdrawiam
-
Dawid Manderla ★★☆☆☆
Po przyniesieniu 3 posiłków na pytanie, gdzie jest 4ty z zamówionych. Kelnerka się mnie pyta czy zapłaciłem i czy mam paragon? "Tak mam" i + 15 minut oczekiwania. Słabo, to już lepiej jak nie mówią po Polsku zamiast wyskakiwać z takim faux pas. A na 3 zamówione pizze w innym terminie, 2 przypalone (pakowane plecami do mnie, żebym nie widział). Coraz gorzej z obsługa.
-
Marlena Polak ★☆☆☆☆
Byłam z rodziną niedawno. Dostałam kawałek nieświeżego ciasta, który stał w lodówce pewnie z 2-3 dni. Czuć było ten specyficzny posmak, gdy w lodówce wymieszają się zapachy potraw. W dodatku drogi, a mały, ale mniejsza o to. Lokal wydaje się być zaniedbany. Wszędzie smród alkoholu i papierosów. Niczym na jakimś brudnym dworcu. Pizza była w miarę dobra, choć nic szczególnego. Przy całej tej otoczce smrodu i brudu aż odechciało się jeść i spakowaliśmy do pudełka na wynos. Więcej nie wrócę.
-
Kamil Adamus ★☆☆☆☆
Knajpa, to generalnie jakiś żart. Kuchnia do 20:00, to znaczy, że do 20:00 mogę złożyć zamówienie. Po kontakcie przed godziną 20:00 okazuje się, że już nie mogę złożyć zamówienia, a szef kręci nosem, bo zamykają kuchnie i nie mogę nic zamówić. k p i n a, a taką opinie wrzucę wszędzie, gdzie to tylko możliwe. Albo macie kuchnie do 20:00 i do tej godziny zamówię co mi się podoba, bo taką macie opcje, ale ustalcie, że szef sam wybiera co można zamówić, a czego nie można.
-
Natalia Trzebowska ★☆☆☆☆
Miałam dzisiaj nieprzyjemność zjeść dzisiaj w tym miejscu obiad z mężem. Nie chce tu opiniować jedzenia które było dobre , lecz zachowanie właściciela lokalu. Dawno nie spotkałam się z takim traktowaniem drugiego człowieka. Szef zwracał się do swoich pracowników gorzej niż do bydła. Pracownicy byli ewidentnie zestresowani co tez przekładało się na atmosferę w lokalu. Nigdy nie spotkałam się chyba z takim traktowaniem , tym bardziej przy gościach restauracji. Czułam przemoc psychiczną w powietrzu. Zastanawiam sie nad tym dlaczego nikt nie jest w stanie się temu postawić. Co na to PIP ?!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Piwiarnia Warka?
Piwiarnia Warka znajduje się przy Osiedle XXX-lecia 62, 44-286 Wodzisław Śląski, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Piwiarnia Warka?
Można skontaktować się z Piwiarnia Warka pod numerem +48 324 566 820
Jak można dotrzeć do Piwiarnia Warka?
Do Piwiarnia Warka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku