Opinie

  1. Agata Boś ★★★☆☆

    Dostawa pyszne.pl .. Ja rozumiem ze sobota.. początek dnia.. ale ludzie… frytki za 15 zł których nie da się zjeść.. sflaczałe lub wczorajsze odgrzane..

  2. Marcin Rubiś ★★★★★

    Zawsze smaczny kebab. Obsluga sympatyczna, miła, obsluguje nie tylko kulturalnie, ale bardzo sprawnie. Sam lokal... nontubsie niensiada na mile jedzenie i spedzanie czasu w gronie znajomych, ale za ro mozna wziac na wynos i gastronomia Kebab Inn zdecydowanie zmieni smak kazdegonspotkania. Na lepsze.

  3. Agnieszka Zedel ★★★☆☆

    Masakra znowu to samo zamawiam kebaba z samymi frytkami a dostaje kebab frytki i warzywa a już ostatnio mówiłam że się pomylili

  1. Wanessa Milkowska ★☆☆☆☆

    Zamówiłam kebab mega z samym mięsem wołowym za 29 zł i standard fryto kebab z serem za 19 zł. Mega kebab nie dość, że ważył 300g, czyli o 50g mniej niż mały standardowy fryto kebab to jeszcze miał sosu tyle co kot napłakał. Po mału więcej ciasto będzie ważyło. Samego smaku nie będę już komentowała bo pozostawia wiele do życzenia. Przez telefon, pytając o wyjaśnienia Pan totalnie nie rozumiał co mówię. Później oddzwonił kierownik, który stwierdził, że kebab MEGA powinien być mniejszy niż standard (choć dopłacamy 10 zł) bo ma samo mięso. Śmiechu warte. Nie polecam, nigdy więcej tam nie wrócę!!!

  2. Undead Fox ★★★★☆

    Do jedzenia brak zarzutów. Frytki w kebabie poprawne, chrupiące, nie papka - jak często to bywa. Do wyboru trzy rodzaje mięsa, kurczak, mielonka i płaty wołowe, które były dobrze przypieczone, a zarazem soczyste. Niestety jestem zmuszony odjąć jedną gwiazdkę za obsługę. Komunikatywność w języku polskim praktycznie na zerowym poziomie, a głośność muzyki w lokalu nie ułatwia w porozumiewaniu się. Lokal pusty, brak oczekujących zamówień, na kuchni nic się nie dzieje. A pomimo tego oczekiwałem około 20 minut na zamówienie, bo Pan „kebabownik” zanim zabrał się za realizację mojego zamówienia, przez pierwsze 5 minut oglądał sobie filmik na YT.

  3. Dawid Nowakowski ★★★★★

    Dobry kebs, pierwszy raz spotkałem się z dodatkową pastą czosnkową dodawaną do kebaba, ale było to bardzo pozytywne zaskoczenie. Na plus uspokajająca fontanna na ladzie.

  1. Michał Polit ★★☆☆☆

    Im dłużej działają tym gorzej, jedzenie coraz słabsze, obsługa słaba - gdy prosisz o tortillę w cieście największą (bo duża i średnia to dla nich to samo) to naliczają super mega kebaba za 40 zł, po zwróceniu uwagi rozmawiają między sobą i podśmiechują się z klientów po swojemu. Do tego za każdym razem doliczają inną, wymyśloną kwotę za kebaba "bez surówek". Dobrze że w Żorach jest większy wybór kebabów.

  2. Edyta Edi ★★★★☆

    Kebab dobry szczególnie pierwsze Kęsy ser bardzo dobry na nim Poza tym nic szczególnego i szkoda że muzyka w lokalu za głośno

  3. Klaudia Nowak ★★☆☆☆

    Średni kebab z mięsem mieszanym i łgodnym sosem- nie polecam. Tortilla ani chrupka, ani miękka- gumiasta i twarda,sos to chyba sam majonez. Surówka- gdybym nie wiedziała co jem, nie zorientowałabym się, że tam jest, warzywa bez smaku.

  1. Queen of charisma ★★★★☆

    Kebab był całkiem smaczny. Przy pierwszym kęsie było czuć tłuszcz z mięsa, tortilla była chrupka, warzywa świeże i sos łagodny też był spoko. Na załączonym zdjęciu od lewej jest średni i mały kebab. Tortilla jest tej samej wielkości, różnica jest tylko taka że w średnim było więcej dodatków. Mięso wg chłopaka było niedoprawione. Myślę że kebab jest ok, niczym nie wyróżnia się od innych kebabów. Nie wyczułam chrząstek w mięsie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KEBAB INN ZORY?

KEBAB INN ZORY znajduje się przy aleja Jana Pawła II 41, 44-240 Żory, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do KEBAB INN ZORY?

Można skontaktować się z KEBAB INN ZORY pod numerem +48 789 106 169

Jak można dotrzeć do KEBAB INN ZORY?

Do KEBAB INN ZORY można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements