Właśnie wracamy drużyną z kolacji w tym magicznym i przytulnym miejscu! Zamówione były wszystkie rodzaje zup - każda przepyszna, idealnie doprawiona, aksamitna konsystencja! Łupem padły również pierogi - złoto
Zdjęcia
Opinie
-
Ania M ★★★★★
-
Julia Julia ★★★★★
Jedzenie zawsze świeże i przepyszne. Ceny atrakcyjne. Bardzo często wracam do tego miejsca na pyszny domowy obiadek. Jedyna uwaga to pan w długich włosach często przyjmujący zamówienie jest bardzo roztrzepany. Na początku myślałam że to przez ruch który mieli ale innymi razami mimo małego ruchu było podobnie, często mylił zamówienia lub czegoś zapominał. Mimo wszystko bardzo miły i sympatyczny tylko może lepiej sprawdziłby się w innych czynnościach. Pozdrawiam
-
Dawid ★★★☆☆
Było lepiej. Obecnie porcja zupy mniejsza na wynos niż w poprzednich zamówieniach. W zestawie dnia zapytałem czy jest zestaw z ryba ( w skład którego wchodziły ziemniaki i surówka z kiszonej kapusty) powiedziano mi że jest, po czym dostałem do ryby buraczki i jakaś biała.
-
Kamila Pychyńska ★★★★★
Jakie to było pyszne jedzenie!!! Tradycyjne, pysznie przyprawione, placek po węgiersku z gulaszem mistrzostwo! Mięso miękkie, rozpływało się w ustach a do tego chrupki placuszek i pyszne domowe sałatki, kotlet mielony z zasmażaną kapustą z grzybkami również przepyszny. Polecam każdemu kto chce dobrze zjesc. Ceny bardzo niskie jak za takie dobre jedzenie i takie duże porcje . Właściciel-gospodarz Andrzej bardzo miły i uczynny . Dba o najlepsze smaki. Polecam
-
Natalia Puculek ★★★★★
Byłam dzisiaj z moja przyjaciółka na obiedzie, obsługa perfekcyjna, polecam z całego serca❤️
-
Katarzyna Rudner ★☆☆☆☆
Byłam dziś z mężem w Byfyju i jestem bardzo zawiedziona.. ceny bardzo wysokie a nie równa się to do jakości. Zamówiliśmy roladę z kluskami i sosem. Wszystko było za słone, sos z paczki, kompot jak woda. Pierogi ruskie, bardzo słodkie. Talerze, nie powinny być tak małe. Dania się wylewały z talerza. Nie polecam tego miejsca, już wiem, że nigdy tu nie wrócę. A obsługa lokalu niestety również na minus, jak ktoś nie chce pracować to nikt go nie zmusza, miny wszystkich pracowników gburowate. Hałas na sali, od maszynek z kuchni. Stojąc w kolejce by domówić pudełko na wynos, mąż czekał bo osoba za lada przeszukiwała segregatory, nie powiedziała nawet by poczekać chwilę, nic zero reakcji.. Zdecydowanie na nie. Proszę się dwa razy zastanowić nad przyjściem do tego miejsca.
-
Patrycja i Kamil K ★★★★☆
Miejsce czyste, wystrój dość przytulny. Dania gorące, robione na świeżo, porcje od serca a ceny bardzo ok. Żurek był pyszny, naleśniki ze szpinakiem też w porządku ale trzeba zaznaczyć, że nie jest to opcja fit, ryba, ziemniaki i surówki też dobre. Jedną gwiazdkę odejmujemy bo drugie dania były nieco przesolone wg.naszego gustu.
-
Jan Stankiewicz ★★★★★
Będąc w Polsce Żorach odwiedziłem ten lokal. Bardzo miła i sympatyczna rodzinna atmosfera bardzo dobre jedzenie serfowanie i szykowane przez szefa kuchni takiej golonki nie jadłem już dawno wszystkim polecam a cenowo na każdą kieszeń
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Byfyj CATERING?
Byfyj CATERING znajduje się przy Dolne Przedmieście 3, 44-240 Żory, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Byfyj CATERING?
Można skontaktować się z Byfyj CATERING pod numerem +48 784 944 588
Jak można dotrzeć do Byfyj CATERING?
Do Byfyj CATERING można dotrzeć, korzystając z poniższego linku