Opinie

  1. Monika Żebrowska-Dzida ★★★★★

    Profesjonalne i mega przyjemnie. Polecam każdemu ❤️

  2. Its Much more than you think ★☆☆☆☆

    Trzeba było słychać mamy... Cierpiąc na agresywne zakwasy, postanowiłam dokonać rezerwacji via Booksy, zamawiając masaż gorącymi kamieniami. Masaż za zaledwie pół godziny, lecz niedaleko domu więc powinno być ok. Wychodząc z domu moja mama ( masażystka ) ostrzegła mnie, że kiedyś pracowała w tym studiu i właścicielka kazała pracownikom wypełniać opakowania po drogich kremach próbkami z Ziaji. Stwierdziłam że na pewno nie jest tak źle, i że musi to być jakiegoś rodzaju wyolbrzymienie. Gdy dotarłam na miejsce okazało się iż zabieg już nie widnieje na liście rezerwacji. Pani z recepcji celem rozwiązania nieporozumienia zadzwoniła do kosmetolożki która miała wykonać zabieg. Najprawdopodobniej nie zdając sobie sprawy z tego że słyszałam absolutnie wszystko, oznajmiono mi iż niestety pani kosmetolożka źle się czuje, i musi odwołać owy zabieg. Później przeproszona zostałam za zmianę planów ze względu na awarie podgrzewacza. Nie zmienia to jednak faktu że głos z telefonu wyraźnie mówił: 'i co z tego że już tam jest. Odwołaj, bo ja nie będę tego robić...'. Zaoferowano mi inny zabieg, który pomuc mi miał w opanowaniu agresywnych zakwasów. Jako osoba z dużym doświadczeniem względem masaży, mam całkowitą pewność iż osoba która mnie masowała nie ma najmniejszego pojęcia o jakim kolwiek masażu, zeby juz nie wspominać o podstawowej biologii, oraz znajomości względem essencjonaonych struktur mięśniowych. Zostałam wygilgotala, wyglskana, oraz- WYMARZŁAM. Moje mięśnie natomiast zostały nietknięte... Jest mi bardzo przykro. Czuję się okłamana, wykorzystana, oraz zlekceważona. Za zabieg kazano płacić mi pełną kwotę, tę samą w cenie której miał być mój oryginalny zabieg który nigdy się nie wydarzyl, mimo faktu iż zakomunikował pani, iż niestety nie spełniono moich oczekiwań, masaż nie wpada naw kanon nawet pobliski temu co opisałam iż moje ciało potrzebuje. Pewnie wysmarowali mnie olejem rzepakowym, albo takim z Ziaji. Nie to że coś z nim nie tak... Bardziej chodzi o nawiązanie do wcześniejszych opinii. Trzeba było słychać mamy. Bardzo nie polecam. Strata czasu i pieniędzy. Jestem w stanie opisać ten salon jako- oszustwo.

  3. Mała Mi ★★★★★

    Wspaniałe miejsce. Korzystam z zabiegów na twarz oraz z masażu. Profesjonalna obsługa. Bardzo miła atmosfera. Cudowny, delikatny zapach, relaksacyjna muzyka w tle. Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty. Polecam!!!!!

  1. La Dolce Italia ★★★★★

    Jestem zachwycona serią masażu kobido, którą otrzymałam w tym studio masażu. Masaż był niezwykle relaksujący i korzystny dla mojej skóry. Obsługa była nie tylko kompetentna, ale także bardzo miła i pomocna. Pani na recepcji była wyjątkowo uprzejma i dbała o to, abym czuła się komfortowo od samego początku. Jej uśmiech i życzliwość sprawiły, że atmosfera w studiu była przyjazna i relaksująca. Masażystka, która wykonywała mi zabiegi kobido, była profesjonalna i doskonale znała swoje rzemiosło. Masaż był wykonany z precyzją i uwzględniał moje indywidualne potrzeby. Cały proces, od umówienia się na wizytę po sam masaż, był bardzo dobrze zorganizowany. Z czystym sumieniem mogę polecić to studio masażu każdej kobiecie, która szuka wyjątkowego doświadczenia relaksacyjnego w przyjemnej atmosferze. Już nie mogę się doczekać następnej wizyty!

  2. Agnieszka Konig ★★★★★

    Świetne miejsce! Spod rąk Pani Anetty wyszłam zrelaksowana, rozluźniona i szczęśliwa. Obsługa i warunki na najwyższym poziomie. Uśmiechnięte i profesjonalne dziewczyny. Jak najbardziej polecam.

  3. Barbara Brzykowska ★★★★★

    Polecam z całego serca! Dlaczego? Po pierwsze przemiła obsługa i dostosowanie do wymagań klienta, proponowanie różnych dodatków i rozwiązań. W tej kwestii daje 6+. Sam rytuał na ciało - coś wspaniałego. Widać że kadra się szkoli i pracuje oferując wysoką jakość usług. Cudowne odprężenie, idealna atmosfera i pełna klasa. Na pewno wrócimy i polecamy każdej niezdecydowanej osobie.

  1. Lilith85 Lill ★★★★★

    Fajne, kameralne miejsce. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Masaż czekoladą, bardzo odprężający i przyjemny w połączeniu ze smakowitym zapachem oraz spokojną muzyką, sprawił że na chwilę można zapomnieć o problemach dnia codziennego... polecam.

  2. Sylwia Stasica ★★★★★

    Profesjonalna, miła i sympatyczna obsługa. Masaż bańką chińską wykonany w 100% prawidłowo, usługa dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta, luźna atmosfera. Polecam z czystym sumieniem jako idealny pomysł na prezent (pierwszy raz skorzystałam z masażu właśnie ze względu na voucher, który otrzymałam jako prezent urodzinowy). Mało jest miejsc, które mają tak dobry stosunek jakości do ceny. Super!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Golden Spa?

Golden Spa znajduje się przy Generała Stanisława Maczka 41, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Golden Spa?

Można skontaktować się z Golden Spa pod numerem +48 338 105 487

Jak można dotrzeć do Golden Spa?

Do Golden Spa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements