Opinie

  1. Marcin Wójcik ★★★★★

    2 baseny - jeden do pływania z torami, a drugi mały dla dzieci z cieplejszą wodą. Czytanie oznakowany i plus, że z suszarek można skorzystać również po wyjściu i rozliczeniu czasu.

  2. Kamil Sterniczuk ★★★★★

    Bardzo dobry basen dla dzieci i drugi dla nieco większych, zjeżdżalnia rura, sauna wszystko w porządku.

  3. Kamil Bojda ★★★★★

    Wchodziłem na kartę multisport classic. Basen w porządku, czysto, kilka torów do pływania jest też brodzik dla dzieci i jacuzzi. Sauna dodatkowo płatka 0.6 zł za minutę. Są dwa rodzaje saun. Mnie zaciekawiła sauna parowa gdzie unosił się zapach mięty co dobrze działało na zatkane zatoki. Polecam jeśli mieszka się w okolicy.

  1. Dariusz Dander ★★★☆☆

    Basen ok ale polityka dla rodzin to tragedia z kartą dużej rodziny nie respektowana ale postanowili zrobić gminne karty rodziny paranoja wstyd ogólnopolska kartą nie respektowana. Nauka pływania na całym basenie skandal ktoś płaci i pływa na małym basenie w rogu ktoś ma nieźle w głowie!!! Połowa basenu dużego powinna być wolna dla klientów a nie dla szkółek pływania jeszcze raz będzie zajęty to zwrot za bilet i zgłosimy to do gminy że dyrektor basenu nie panuje nad basenem.

  2. Julia ★★☆☆☆

    Basen sam w sobie jest fajny, ale przebieralnie to spory problem. Zasłony zamiast drzwi są niewygodne i nie zapewniają prywatności, zwłaszcza gdy w szatni jest grupa hałaśliwych dzieci, które ciągle je odsłaniają. To zdecydowanie psuje komfort korzystania z obiektu.

  3. Joanna Ruszel Fotografia ★★★★★

    Chodzę tutaj na lekcje indywidualne, zawsze czysto, miła obsługa. Polecam

  1. Kam Tur ★★★★★

    Fajny basen rekreacyjny do relaksu i delikatnego treningu. Czystość na przyzwoitym poziomie, dostępne sauny, jacuzzi i masaże wodne. Mniejszy tłok niż na basenach w Rzeszowie.

  2. Luxtenebris ★★★☆☆

    Fajny, ale mały, ale za to sauna jest. I nawet drogo jak na moje predyspozycje. Ale jak najbardziej polecam

  3. Alina Kul ★★★★★

    Czysto, miła obsługa, w sobotę dużo miejsca na torach, w saunach i nie trzeba czekać na jacuzzi. Polecam

  1. Piotr PiotrPiotr ★★★★★

    Czysto, dobrze zorganizowane, szatnia, depozyty, przebieralnia. Nawet automat do odbierania pasków przy wyjściu ze strefy płatnej. Suszarki również po zatrzymaniu czasu. Dwa baseny, zjeżdżalnia, jacuzzi, sauny. Zdecydowanie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Basen?

Basen znajduje się przy 36-001 Nowa Wieś, Podkarpackie, Polska

Jak można dotrzeć do Basen?

Do Basen można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements