Bardzo fajne miejsce, lody pyszne, do tego można się zrelaksować i pograć w te takie śmieszne paletki
Zdjęcia
Opinie
-
Alicja Jaśkiewicz ★★★★★
-
Antoni Łanucha ★★★★★
naprawdę fajne miejsce dobre lody oraz są hamaki i fajne atrakcje
-
Pszczółka Maja ★★★★★
Nie mam do czego się przyczepić, pyszne lody
-
marcin zurek ★★★★★
ojesu jakie dobre. obsługa wspaniała! 6/5
-
Kamil Jędrzejko ★★★★★
Pyszna kawusia, smaczne lody, przemiła obsługa :)
-
Michał Maślaniec ★★★★★
Najlepsze lody w Bielsku. Panie są zawsze uśmiechnięte oraz pomocne.
-
Bartosz Kańtoch ★★★★★
Pyszne lody i niezwykle miła obsługa. Polecam
-
Alina Jackowska ★★★★★
Smaczne desery i fajny, wyposażony ogród. Sympatyczni i pomocni właściciele, polecam :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Smaczne-Go?
Smaczne-Go znajduje się przy Pieczarkowa, 43-382 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Smaczne-Go?
Do Smaczne-Go można dotrzeć, korzystając z poniższego linku