Opinie

  1. Alicja Jaśkiewicz ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce, lody pyszne, do tego można się zrelaksować i pograć w te takie śmieszne paletki

  2. Antoni Łanucha ★★★★★

    naprawdę fajne miejsce dobre lody oraz są hamaki i fajne atrakcje

  3. Pszczółka Maja ★★★★★

    Nie mam do czego się przyczepić, pyszne lody

  1. marcin zurek ★★★★★

    ojesu jakie dobre. obsługa wspaniała! 6/5

  2. Kamil Jędrzejko ★★★★★

    Pyszna kawusia, smaczne lody, przemiła obsługa :)

  3. Michał Maślaniec ★★★★★

    Najlepsze lody w Bielsku. Panie są zawsze uśmiechnięte oraz pomocne.

  1. Bartosz Kańtoch ★★★★★

    Pyszne lody i niezwykle miła obsługa. Polecam

  2. Alina Jackowska ★★★★★

    Smaczne desery i fajny, wyposażony ogród. Sympatyczni i pomocni właściciele, polecam :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Smaczne-Go?

Smaczne-Go znajduje się przy Pieczarkowa, 43-382 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Smaczne-Go?

Do Smaczne-Go można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements