Opinie

  1. Jakub Jasik ★★★☆☆

    Lody całkiem dobre lecz najbardziej mnie przeraża 4 krotne ważenia loda żeby przypadkiem nie dać 5g za dużo. Stosunek porcji do ceny jest co najmniej średni, załączam zdjęcie otrzymanej porcji. Taka ilość kosztuje 7zł. Klimat średni, obsługa średnia spodziewałem się czegoś lepszego po opiniach, a niestety w praktyce wychodzi, że po prostu lepiej zjeść w któreś z sieciówek na dole typu grycan czy też lodomania.

  2. Małgorzata Radziejewska ★★★★★

    Polecamy bardzo, udało nam się zjeść loda i ciasto. Lód bardzo smaczny, naturalny a co najważniejsze duża porcja i pyszny rożek. Obsługa pozytywna i miła!

  3. Grzegorz Śleziński ★★★★★

    Błądziwszy po sferze natrafiłem na to miejsce z gałką lodu w logo która uśmiechała się figlarnie. Ciasto było zacne. Z tego co wiem to Cremino, więc klasa sama w sobie. Polecam

  1. Marcin Malarz ★★★★★

    Pyszne lody własnej produkcji, miła obsługa. Polecam 5+

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres #FoodMood?

#FoodMood znajduje się przy Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do #FoodMood?

Można skontaktować się z #FoodMood pod numerem +48 662 121 716

Jak można dotrzeć do #FoodMood?

Do #FoodMood można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements