Na plus - 5/5 obsługa w salonie: miła, kompetentna i potrafi doradzić - 5/5 terminowość: produkt został skompletowany przed określonym terminem ( planowo 2 tydzień stycznia) obsługa dzwoniła w tej sprawie i ustaliła termin dostawy na 29 grudnia. - 4/5 transport: ustalenia telefoniczne i sms były na przedział czasowy 13:00-17:00. Niestety dostałem telefon od dostawcy o godz. 11:40 ze będą za 15 min. Całe szczęście że nauczony doświadczeniem miałem możliwość pracy zdalnej bo inaczej nie mógłbym odebrać. - 4/5 jakość / wykonanie: sofa i fotele jakie zamówiliśmy prawie w całości były wykonane zgodnie z oczekiwaną jakością. Jedyna rzecz przez ktoś oceniam niżej są głębokie rysy w nowych nóżkach do foteli i sofy. Mam nadzieję że jakość ulegnie poprawie.
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz Gołuch ★★★★☆
-
Marcin Chrapkowicz ★☆☆☆☆
Zamówienie złożone, zapłacone 3 tygodnie prosze czekać odbiór 5.12.25 może wcześniej. W tygodniu obioru próby dodzwonienia się czy 5 można przyjechać odebrać. Po kilku dniach dzwonienia szanownie ktoś odebrał , na pytanie czy bedzie zamowienie do odbioru? Wielkie poszukiwania w systemie jakby Pani po magazymie biegała i szukała po czym stwierdza że dwie półki są ale szafy jeszcze nie ma i może będzie przed świętami a może nie. Tragedia na sklepie i tragedia z obsługą. Brak informacji jakich kolwiek czy jest , kiedy ewentualnie będzie zero kontaktu. Wyczekujemy jak byśmy zakupili niewiaomo co z niewiadomo kąd. Zero na tyle zasługują.
-
I ★★★★☆
Z zalet: duży dwupiętrowy salon meblowy. Można zaprojektować i dobrać szafy w udostępnionym programie, tyle, że obsługa nie za bardzo jest chętna do pomocy.
-
Emilka Ko ★☆☆☆☆
Odradzam salon Agata meble zakupiłam Szeląg online po czym okazało się że j był zrobiony z papieru tak można nazwać ten mebel robiony z papieru A żeby było tego mało dostałam w gratisie pluskwy od salonu Agata meble po telefonie wykonanym na infolinię dowiedziałam się że jest to niemożliwe bo oni takiego problemu nie mają szukając na różnych grupach oczywiście znalazłam grupę tam ludzie mają masę problemów w tym sklepem także jeszcze raz przestrzegam przed kupowaniem czegokolwiek omijać szerokim łukiem po tygodniu czasu dyskusji na infolinii po pisaniu wielu maili w końcu przyznali reklamację z wielką łaską że robią to ze względów wdzięcznościowych oddali kasę po dwóch tygodniach więcej nic od nich nie kupię i wam też odmawiam odradzam. Chyba że ktoś ma nerwy ze stali i lubi się szarpać bo ja wyrobiłam się w czasie dwóch tygodni które jako konsument mam prawo zwrotu A z tego co wiem ludzie po paru miesiącach mają problemy z reklamacją w tym sklepie kończy się wezwaniem do sądu. Dla sklepu Agata meble liczysz się tylko wtedy kiedy płacisz za mebel reszta ich nie interesuje a ani twój mebel ani ty ani to że coś jest zepsute i nie da się tego naprawić.
-
Konrad Kz ★☆☆☆☆
Sklep Agata Meble w Koszalinie odrzucił reklamacje, z widoczną na zdjęciu wadą/odbarwieniem frontu szafki. Swoją decyzję sklep argumentuje opinią producenta który stwierdził że produkt był źle użytkowany! Montaż mebli został przeprowadzony dnia 4 lipca (zakończył się o 21.00.) W warunkach niemal, nocnych nie można było stwierdzić jakichkolwiek wad, zwłaszcza w pomieszczeniu bez sztucznego oświetlenia. Kolejnego dnia w świetle dziennym, uszkodzony front był widoczny pod każdym kątem. Absurdalne tłumaczenie zarówno sklepu Agata Meble Koszalin, jak i producenta (Stolares sp.z.o.o.) dotyczące nieprawidłowego użytkowania, świadczą o braku odpowiedzialności i bardzo słabej jakości produktów oraz świadczonych usług.
-
Joanna Hoder ★☆☆☆☆
Cóż mogę powiedzieć, strata czasu na meble czekaliśmy bardzo długo specjalnie biorąc wolne w pracy za każdym razem gdy miała się odbyć rzekoma ich dostawa. Gdy w końcu okazało się że meble do nas dotrą okazało się że duży stół jak i komoda są uszkodzone. Po prostu dramat. Nie odbierają telefonów więc dodzwonienie się tam graniczy z cudem! Na miejscu w sklepie obsługa nie jest do końca uprzejma, ani zainteresowana pomocą czy doradztwem, wręcz jakby pracowali za karę. Szkoda ponieważ asortyment jest ładny, ale wiemy że następnym razem wybierzemy inny salon meblowy.
-
Agnieszka Sawicka ★☆☆☆☆
Niestety nie polecam mebli. Zakupiłam komplet komodę witrynę i szafę i wszystkie rzeczy przyszły uszkodzone. Reklamacja rozpatrzona na ostatni dzień pomimo tego trzeba jeszcze czekać na serwis. jakoś mebli fatalna obsługa w salonie jak i w dziale reklamacji fatalna. Sprzedają meble pod swoją marką a w reklamacji zwalają winę na producenta nie ponoszą żadnej odpowiedzialności. Kiepska jakoś kiepska obsługa i kiepski sklep. A ciągle w reklamacje niskie ceny i najlepsza jakość. Szkoda że reklama nie idzie z rzeczywistością
-
Maciej Matter ★★★★★
Gorąco polecam ten sklep meblowy. Bardzo dobrze wyposażony, 3 piętrowy sklep, gdzie znajdziesz wszystko do domu: meble, lampy, dekoracje, wyposażenie. Bardzo miła obsługa i dyrekcja, która strata się zrozumieć sytuację klienta i wyjść na przeciw potrzebom klienta. Szczególne podziękowania za świetne doradztwo w wyborze kanapy i łóżka oraz bardzo dobre podejście do klienta, paniom: Karolinie T. i Izabeli K.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon Agata (Agata Meble)?
Salon Agata (Agata Meble) znajduje się przy aleja Generała Władysława Andersa 551, 43-316 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon Agata (Agata Meble)?
Można skontaktować się z Salon Agata (Agata Meble) pod numerem +48 338 196 800
Jak można dotrzeć do Salon Agata (Agata Meble)?
Do Salon Agata (Agata Meble) można dotrzeć, korzystając z poniższego linku