Bardzo nieprzyjemna obsługa ze strony sprzedawcy (mężczyzny). Niewykonanie swoich obowiązków, nieuzasadnione wymówki związane z naruszeniem praw klienta. Jestem stałym klientem, dlatego było to dla mnie bardzo nieprzyjemne.
Zdjęcia
Opinie
-
юлия ровна ★☆☆☆☆
-
justyna skalka ★☆☆☆☆
Absolutnie odradzam zakupy w tym sklepie. Absurdalne odrzucanie reklamacji, z automatu i brak chęci dialogu. SPRAWA TRAFILA DO SADU.
-
Szymon Krawieczek ★☆☆☆☆
Obsługa bardzo nie mila, podchodzą do klienta od niechcenia, gdy czegoś trzeba nie potrafią pomoc/znaleźć. O samego pracownika musiałem się prosić- nie da się ich znaleźć na sklepie, chowią się po magazynach i jak pracownik cię zauważa to specjalnie nie wychodzi z "ukrycia". Bardzo unikają kontaktu z klientem i pracują tam jakby za karę. Kupując buty rozumiem że niektóre pary mogą być rozdzielone i jeden but schowany na magazynie, ale niestety okazuje się że buty nie są poukładane w prawidłowy sposób tylko są rozrzucone na całym sklepie, w pudełkach brakuje par, jakby tego było mało to rozmiary totalnie są pomieszane i nie zgadzają się z tym co zawiera etykieta opakowania. Totalne Kongo.
-
Monika Ponikiewska ★☆☆☆☆
W sobotę popoludniuzajrzeliśmy do sklepu Martes w Sferze, ledwo przekroczyliśmy próg, gdzie stały rowery elektryczne, zaczęliśmy je oglądać , w momencie pojawił się Pan... (Pewnie liczył, że dwóm babczekom wciśnie towar za 8tys) z magicznym pytaniem " w czymś pomóc" mówimy mu, że nie dziękujemy, na razie oglądamy- bo nawet nie zdażyłyśmy popatrzeć na karteczki przywieszone do rowerów żeby się dowiedzieć o ich parametrach (myślę, że Pan niewiele więcej by nam powiedział o każdym z nich niż było tam napisane). A pan do nas no to ni z gruszki ni z pietruszki, można wziąć na raty jak Panie nie mają! hellloł, kto uczy tych ludzi kultury? Obsługi klienta? Poziom żenady sięgnął zenitu. Ja rozumiem,że mają plany sprzedażowe, że musza je realizować, że od tego mają premie,ale z takim tekstem do klienta po minucie od wejścia? Poczułam się jak jakis biedak co codziennie przychodzi popatrzeć ze łzami w oczach na obiekt (rower) bo go nie stac. Dodam, że mamy swoje rowery , MTB o wartości zbliżonej do tych elektryków, kupione za GOTÓWKĘ;-) Jak będę chciała wziąć coś na raty to wiem, że jest taka instytucja jak bank, a nie sklep;-) gdzie raty piszą na kolanie, dorzucając to ubezpieczenie(bo też muszą je sprzedać ) i inne tego typu "dodatki". Kogo wy zatrudniacie? Zero taktu, kultury, ogłady.... I to jest placówka PRO? W moim mieście też jest Martes i lubię do niego zaglądać, z mniejszym asortymentem, ale kultury Pań i Panów tam pracujących to Pan w Sferze mógłby się od nich nauczyć. Oj, nic mnie tak dawno nie zszokowało i zażenowało... A miał to być mile spędzony czas... Jedno zdanie..., zachowanie i żegnaj dobry humorze ;-)
-
Тимофей Козюк ★☆☆☆☆
W sklepie Martes doświadczyłem prawdziwego dramatu. Po miesiącu noszenia, moje buty się urwały w szwie. Po złożeniu reklamacji czekałem 2 tygodnie na decyzję, a gdy ją otrzymałem, byłem zaskoczony odmową. Twierdzą, że to moja wina, jakoby zahaczyłem je o coś ostrego, chociaż na butach nie ma żadnych śladów uszkodzeń, oprócz tego jednego szwu. Przejrzałem je dokładnie, ale nie znalazłem żadnych innych oznak zużycia czy potargania. To jasne, że problem leżał wyłącznie w jakości wykonania, a nie w moim użytkowaniu. Sprawa trafiła do rzecznika praw konsumenta. Całkowicie odradzam ten sklep.
-
Rafał K ★☆☆☆☆
Zwrot towaru tylko na bon zakupowy!!!! Nikt w sklepie o tym nie wspomina, wyszkolone oszustki które muszą powtarzać jak im przykazano i najlepiej nie myśleć za dużo. Śmieszna firma...
-
Aleksander Kulesz ★☆☆☆☆
Beznadzieja. Moja mama, starszą pani przyszła w sfera 2 w Bielsku kupić mi bluzę pod choinkę bo nie mogłem wychodzić z domu. W związku z tym że mama się nie zna to ekspedientki wcisnęły jej bluzę za 350zl. Nie było już droższej. Liczy się przecież obrót. Bardzo mi przykro bo mamie się nie przelewa. Mam nadzieję że nie pójdziecie do tego sklepu. Nie polecam !!!
-
Wojciech Zmilczak ★☆☆☆☆
Na pudełkach pod wystawą butów ceny 2 razy niższe, przy kasie okazują się zupełnie inne. Obsługa żałosna, brak możliwości cofnięcia transakcji. Naciąganie pełną gęba, nigdy więcej nic tam nie kupie i odradzam również każdemu.
-
Krzysztof Waligórski ★☆☆☆☆
Jesteś w sklepie sporo przed zamknięciem, chodzisz ,szukasz i po chwili potrzebujesz pomocy. Jakież twoje zdziwienie , że jej nie dostajesz. Przy kasie jest jeszcze gorzej ,kupować się nie chce, buty już się tak nie podobają jak na półce, sprawia to , że zakupy ,które zrobiłeś stają się pospolite i zwykle, tyle tylko że rachunek przypomina jak bardzo źle zostałeś potraktowany . Jak na sklep ,który ma miano Premium to jest dramat , osobiście rezygnuję a obsłudze życzę powodzenia
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Martes Sport?
Martes Sport znajduje się przy Mostowa 5, 43-300 Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Martes Sport?
Można skontaktować się z Martes Sport pod numerem +48 571 445 603
Jak można dotrzeć do Martes Sport?
Do Martes Sport można dotrzeć, korzystając z poniższego linku