Chciałbym podzielić się swoją negatywną opinią na temat sklepu Auchan przy ul. Okulickiego. Podczas ostatnich zakupów zauważyłem, że cena karmy dla zwierząt przy półce różniła się od ceny naliczonej przy kasie. Sytuacja była dla mnie niekomfortowa i wymagała dodatkowego wyjaśniania. Uważam, że sklep powinien zwracać większą uwagę na aktualne i zgodne oznaczenia cen, aby uniknąć podobnych problemów w przyszłości.
Zdjęcia
Opinie
-
Maksymilian Duke ★★☆☆☆
-
Anna Skrzynecka (Aniz80) ★☆☆☆☆
Robiąc zakupy w piątek po raz kolejny ceny towarów nie zgadzają się z tymi w regale. Na pytanie kto jest odpowiedzialny za ceny wskazano mi kierowniczkę, która zamiast dopilnować swoich obowiązków świetnie się bawiła z dużo młodszym od siebie współpracownikiem. To co usłyszałam było tak żenujące, że postanowiłam odpuścić rozmowę i wystawić opinie. Dodatkowo irytujący jest czas oczekiwania na kogoś kto podejdzie i pomoże przy kasach samoobsługowych.
-
Amelia Czajka ★★★★★
Wczoraj (14.09.25) odwiedziłam sklep Auchan, ponieważ jako jeden z nielicznych był otwarty w niedzielę. Dział mięsny pozytywnie mnie zaskoczył – kupione świeże mięso idealnie sprawdziło się w domowym rosole, było delikatne i bardzo smaczne. W bistro skusiłam się na sałatkę z kurczakiem – świeża, dobrze skomponowana i świetna na szybki posiłek w ciągu dnia. W piekarni natomiast szybko przygotowywane, świeże pieczywo trafiało prosto na półki – bułki były chrupiące i jeszcze lekko ciepłe. Zakupy jak najbardziej udane.
-
Ростик Кулеша ★☆☆☆☆
Byłem bardzo rozczarowany wizytą w sklepie Auchan. W dziale z pieczywem zauważyłem , że po świeżych wypiekach chodziły muchy. To bardzo niehigieniczne i odpychające. Taki widok zdecydowanie zniechęca do zakupów. Proszę o lepsze dbanie o czystość i higienę w sklepie, szczególnie tam, gdzie sprzedawana jest świeża żywność.
-
Krzysztof Kowieski ★★★★★
Jestem mile zaskoczony obsługa miła,uprzejma wędliny świeże smaczne polecam wszystkim.
-
Diana weronika ★★★☆☆
Okey ale warzywa i wędliny, mięso średniej jakości. Plus za bistro i świeże pieczywo
-
Bartłomiej Brudniak ★★☆☆☆
Sklep super ale punkt odbioru dpd juz nie. Bylem raz to paczka za duza i musialem ja dźwigać z powrotem. Bylem drugi raz to paczka nie oznakowana a na miejscu nic nie mozna uzupelnic i znowu dźwigam z powrotem.
-
retep akcha ★★★★★
Mały Auchan tym samym mniejszy wybór w asortymencie ale i tak dobrze. Największy plus czynny w niedzielę co widać po ilości kupujących.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Auchan Rzeszów Okulickiego?
Auchan Rzeszów Okulickiego znajduje się przy Aleja Generała Leopolda Okulickiego 20, 35-222 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jak można dotrzeć do Auchan Rzeszów Okulickiego?
Do Auchan Rzeszów Okulickiego można dotrzeć, korzystając z poniższego linku