Opinie

  1. Anka ★☆☆☆☆

    Bardzo nie grzeczne właścicielki tego miejsca. Byłam świadkiem w jaki sposób odnosza się do pracownika. Zero szacunku, pomiatanie. Ewidentnie nie nadają się do pracy z ludźmi. Wspluczuje pracownikom tego miejsca

  2. Martyna Kiper ★☆☆☆☆

    Obsługa DRAMAT. Pani blondynka gdy usłyszała ze chce zamówić hot doga przewróciła oczami i głośno westchnęła. Zrobiła go jakby miała go zrobić za karę, dodatkowo była opryskliwa i chamska. Nie polecam

  3. gądek ★☆☆☆☆

    zgadzam się z opiniami o pani blondynce, prosiłam o podgrzanie bułki, pani oznajmiła, że wyjątkowo (w żadnej żabce nikt nie robił z tym problemu) po dłuższej chwili pani zarzuciła, że nie poprosiłam, bo ona nie musi tego robić, w czasie gdy po prostu podziękowałam za fatygę…

  1. Greedy ★★★☆☆

    Chłopak przy kasie był, bardzo nie przyjemna obsługa :(

  2. Poprostu Przemek ★★★★★

    Super kasjerzy, świetna obsługa. Szybko, tanio i miło!

  3. Nothing_Special ★★☆☆☆

    Niska pani blondynka z mocnym makijażem nir miła,brak chęci do pracy. Chciałem odebrać darmowego hotdoga,żuje gumę podczas obługiwania mnie,nie chętnie to robiła. Ogólnie poza nią wszysyko okej

  1. fifus. rennsport ★★☆☆☆

    Niska pani blondynka z mocnym makijażem nir miła,brak chęci do pracy. Chciałem odebrać darmowego hotdoga,żuje gumę podczas obługiwania mnie,nie chętnie to robiła. Ogólnie poza nią wszysyko okej

  2. 空間Rishatir ★★☆☆☆

    Pani w czarnych włosach kompletnie bez kultury, natomiast wysoki szczupły Pan bardzo na plus. Niestety po paru niemiłych doświadczeniach z pierwszą z wymienionych osób wolę udać się do żabki 200m dalej.

  3. Marcin Szarek ★★★★★

    Bardzo miła obsługa . Pyszne hot dogi i kawa . Sklep bardzo czysty i zadbany

  1. Patrycja Nadczuk ★★☆☆☆

    Sklep czysty i zadbany, ale pani obsługująca bardzo niesympatyczna. Odmawia jakiejkolwiek pomocy. Zapytana o dostępne sosy do hot doga stwierdziła że nie chce jej się ich wymieniać wiec nalała do hot doga poprostu ketchup.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep „Żabka”?

Sklep „Żabka” znajduje się przy Mikołaja Kopernika 3, 35-069 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sklep „Żabka”?

Można skontaktować się z Sklep „Żabka” pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Sklep „Żabka”?

Do Sklep „Żabka” można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements