Opinie

  1. Miriam Mazurek ★★★★★

    Miła i profesjonalna obsługa, lekarz wszystko spokojnie tłumaczy i podchodzi do pacjenta z empatią. Wizyta przebiegła sprawnie, bez niepotrzebnego stresu. Gabinet czysty i dobrze zorganizowany. Jestem zadowolona z leczenia i na pewno wrócę.

  2. Iwona Pietrzak ★★★★★

    Moja pierwsza wizyta w Centrum Polkard. Pan doktor Adam Więcek zajął się mną ze spokojem i profesjonalizmem. Wysłuchał, zrobił dodatkowe badanie, poświęcił tyle czasu ile potrzebowałam i bezboleśnie wykonał konieczny zabieg. Czułam się od A do Z bezpieczna i zaopiekowana. Jestem też pod wrażeniem standardu i atmosfery całego obiektu. Dziękuję i polecam z całego serca.

  3. Zbigniew Kowalczyk ★★★★★

    Chciałbym serdecznie podziękować całemu zespołowi Centrum Stomatologiczno - Medycznemu Polkard za życzliwe, profesjonalne i pełne empatii podejście. Osoba niepełnosprawna od urodzenia, poruszająca się na wózku inwalidzkim, zgłosiła się z nagłym i silnym bólem zęba - reakcja personelu i chęć pomocy była natychmiastowa. Szczególne podziękowania kieruję do Pani Beaty, która z dużym zrozumieniem pomogła w ustaleniu jak najszybszego terminu wizyty. Kolejną osobą której chcę najserdeczniej podziękować jest Pan Doktor Adam Więcek specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej, który wykazał się wybitnym profesjonalizmem i empatią. Lekarz w niezwykle fachowy sposób przeprowadził trudny zabieg usunięcia zęba, pokonując wszystkie ograniczenia wynikające z niepełnosprawności pacjenta. Dzięki jego doświadczeniu, spokojowi i umiejętności cały zabieg przebiegł sprawnie, bezboleśnie i w pełnym poczuciu bezpieczeństwa. To miejsce, gdzie oprócz wysokiej jakości leczenia spotyka się prawdziwe ludzkie podejście do pacjenta. Z całego serca polecam Centrum Stomatologiczno-Medyczne Polkard każdemu, kto szuka rzetelnej opieki stomatologicznej.

  1. Monika Zedde ★★★★★

    Bardzo polecam to centrum. Korzystam regularnie w nagłych jak i zaplanowanych zabiegach. Bardzo miły personel jest pomocny w znalezieniu i dopasowaniu dogodnych terminów wizyt, a szeroka gama dostępnych specjalistów sprawia, że leczenie w tym centrum jest kompleksowe od a do z i już nie trzeba nigdzie indziej szukać. Wypełnienie ułamanej jedynki czy pozbycie się dokuczliwych 8 zostało wykonane z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Gdzie w innych klinikach odmawiano zabiegu i odsyłano do innych specjalistów. Na plus jest również prywatny parking i odnowienie przyjemne wnetrze. Bez stresu, profesjonalnie, zdecydowanie mogę polecić.

  2. Yoas Z ★★★★★

    Zgłosiłam się prywatnie do kliniki z bolacą ósemką. Zostałam przyjęta jeszcze tego samego dnia przez dr-a Więcka. Ząb nie nadawał się już do leczenia, więc została podjęta decyzja o jego usunięciu. Zabieg przebiegł niemal bezboleśnie. Po wyjściu z gabinetu- niespodzianka, okazało się że usługa została wykonany w ramach NFZ! Dziękuję pięknie całemu przesympatycznemu personelowi, zwłaszcza pani asystentce za empatię i anielską cierpliwość.

  3. Sulla ★★☆☆☆

    Nie polecam dentysty Wójcika. Nie obejdzie się bez prymitywnych komentarzy. Ząb raczył zatruć i poinformować o cenie, ale o tym, że leczenia kanałowego nie wykonuje, bo "wzrok już nie ten" i trzeba iść do konkurencji, uprzednio poinformować nie raczył. Ktoś nazwał go tu w opinii felczerem i rzeczywiście taki przydomek do niego pasuje.

  1. Katarzyna Budka ★★★★★

    Serdecznie polecam gabinet oraz Dr Diana Musial-Dackow. Pani dr bardzo mila i profesjonalna. Zadbala o to aby synek czul sie komfortowo i bezpiecznie na fotelu. Omowila wszystko dokladnie. Wizyta przebiegla sprawnie. Polecam!!

  2. Ryszard Podpora ★★☆☆☆

    Dentysta Wójcik nie miły. Rzeznik -usunoł trochę kamienia 200 zł i nie zrobił tego o co klient poprosił

  3. Franciszek Laskowski ★★☆☆☆

    Zmiany w niekorzystne bardzo chłodno powiało odczułem to przy ostatniej wizycie , brakuje DR.OBUSZKO-KOCHANOWICZ która z kontaktem z pacjentem wzorowo można powiedzieć wypełniała swoje obowiązki potrafi rozmawiać z pacjentem a tego zabrakło przy ostatnie wizycie

  1. Przemysław Domanowski ★★★★★

    Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Duży parking z pojazdem dla osób niepełnosprawnych, stojak na rowery. Miła i uprzejma obsługa. Profesjonalne rozwiązywanie problemów zdrowotnych. U doktora Pietrzaka leczy się moja cała rodzina włącznie z czteroletni córka. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Polkard Centrum Stomatologiczno - Medyczne Lekarzy Specjalistów?

Polkard Centrum Stomatologiczno - Medyczne Lekarzy Specjalistów znajduje się przy Kazimierza Jaroszyka 3, 10-687 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Polkard Centrum Stomatologiczno - Medyczne Lekarzy Specjalistów?

Można skontaktować się z Polkard Centrum Stomatologiczno - Medyczne Lekarzy Specjalistów pod numerem +48 895 430 686

Jak można dotrzeć do Polkard Centrum Stomatologiczno - Medyczne Lekarzy Specjalistów?

Do Polkard Centrum Stomatologiczno - Medyczne Lekarzy Specjalistów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements