Opinie

  1. Barbara Hoinka ★★★★★

    Byłam z moją Rodziną w Gwarku 3 raz i nadal uważam że jest świetnie cisza spokój faktem jest to że daleko do miasta ale jak jest cieplutko to spacerkiem da się fajnie skrótem dojść do Miast. Panie z recepcji sympatyczne,Panie sprzątające też bardzo miłe i uprzejme oco się poprosiło to przynieśli ze zmianą pościeli też nie było problemu pokoje super łóżka wygodnie. I Bardzo serdecznie pozdrawiam z moją Rodziną Panią Dyrektor.

  2. Paulina Liberda ★★★★★

    Spędziłam tu z mężem piąta rocznicę ślubu. Bardzo ciekawy pakiet dla par w przystępnej cenie. Jacuzzi wewnętrzne i zewnętrzne. Tężnia i grota solna na dobrym poziomie. Rewelacyjne zabiegi pielęgnacyjne. Oprócz tego bilard, piłkarzyki i stół do ponga. Jeśli chodzi o pokój, był bardzo ładny i zadbany, jedynym mankamentem był brak suszarki do włosów w pokoju. Fenomenalna obsługa, wszyscy byli bardzo mili i pomocni. Wielkie pokłony dla pań pracujących w kuchni, jedzenie fenomenalne, duży wybór śniadań i niesamowite obiady. Miejsce położone w zaciszu, można odetchnąć w ciszy. Od centrum Ustronia to tylko 7 minut autem.

  3. S M ★☆☆☆☆

    Z przykrością muszę stwierdzić ze Gwarek pomału się kończy , jako praktycznie stały klient bo korzystam z tego hotelu od XX lat na weekendy, lub kilkudniowe pobyty muszę dać negatywną opinie. 1. pokój który tym razem otrzymaliśmy był minimalistyczny, bez krzeseł, lampki nocnej, kubków na kawę, suszarki do włosów, czajnika bezprzewodowego (czajnik był ale na korytarzu jeden na 20 pokoi i to przykręcony śrubką do półki aby nikt nie zabrał), w pokoju był taki dziwny zapach jakby ktoś palił poprzednio. 2. Kawiarnia hmmmm? Niby jest ale czynna tylko piątek od 16:00, sobota i niedziela od 12:00. kpina że w sezonie letnim w wakacje kawiarnia jest zamknięta i nie można się napić kawy, drinka czy piwa, czy zjeść lody, zapraszają do recepcji aby tam dokonywać zakupu to jakiś żart. 3. Jacuzzi zewnętrzne jest dostępne gratis dla gości hotelu ale woda w tym jacuzzi lekko już zalatuje i mogli się postarać ją albo wyczyścić albo wymienić, i dysze nie wszystkie działają. Jacuzzi wewnętrzne ok. 4. Basen jest spoko lecz niby woda podgrzewana ale w rzeczywistości jest zimna, ale nie ma tragedii można skorzystać w upalne dni. 5. Hit sauna.... można skorzystać za opłatą i tu UWAGA - 80 zł godzina, to jest HIT. 6. Z reszty wellness&spa nie korzystaliśmy. 7. Śniadania dobre ale coraz mniej do wyboru. Plusy to Basen, jacuzzi wewnętrzne i widoki..

  1. Mateusz Ostrowski ★★★☆☆

    Po wielu wizytach, niestety ale muszę stwierdzić że gwarek się skończył, cena ciągle idzie w górę a jakość świadczonych usług leci na łeb na szyję, gdyby nie śniadania ( notabene też znacznie uboższe niż kilka lat temu ) i przemiła pani na sali ocena była by jeszcze słabsza. Dziwna polityka jacuzzi wewnętrznego bez możliwości rezerwacji na godziny tak jak kiedyś. Mieliśmy pokój teoretycznie o najwyższym standardzie gdzie były 2 połamane krzesła ( cudem się nie złożyły podczas siadania ) , Kabina prysznicowa z grzybem na silikonach a hitem była próba zrobienia sobie herbaty w czajniku który okazał się cały zapleśniały... Po kilku dniach pobytu dziecko okazało się całe pogryzione mimo braku komarów w pokoju, nie chcę wiedzieć co znajdowało się w łóżkach. Jako stały bywalec mówię pas, Hilton w Lublinie i Warszawie był tańszy a jakość nieporównywalna.

  2. Marzena Sionkowska ★★★★★

    Hotel z lat 70tych to fakt ale nie ma się do czego przyczepiać! Pokój czysty, wygodne łóżko, smaczne śniadania, dobre drinki! W pokoju czajnik, lodówka ale brak lampki nocnej. Można korzystać z basenu, sauny, jacuzzi, masaży, pingponga i gier planszowych. Do miasta daleko co rekompensują widoki i cisza!

  3. Kamila K ★☆☆☆☆

    Pokoj to nora, z okratowanymi drzwiami balkonowymi nazywanymi balkonem. W pokoju jak na koloniach z mopsu. Biurko dziecięce, stara lodówka, brudne ściany i odpadające listwy. Klimat samego hotelu jest na tyle przytłaczający ze ciężko byłoby wytrzymać tam dobę. Jacuzzi to koszt ponad 30 zł za osobę za godzinę. Cena za pokoj jak na te warunki powinna wynosić 30 zł max. W pokoju tylko trzy szklanki i czajnik wiec można ewentualnie jedynie napić sie gorącej wody. Takie pokoje nie nadaja sie nawet dla pracowników ktorzy chcą jak najbardziej oszczędzić i są w stanie spać w każdych warunkach. Nie polecam. Drogo i napewno nie warte swojej ceny.

  1. Agnieszka Kamer ★☆☆☆☆

    Nie spotkałam się jeszcze z taką arogancją że strony obslugi i kadry zarządzającej. Jacuzzi z brudną wodą to dopiero początek. Wychodząc z jacuzzi, z powodu zaniedbań ze strony obiektu, uległam wypadkowi. Obiekt nie poczuwa się do odpowiedzialności za swoje zaniedbania. A niegrzeczna pani na recepcji nie znajduje czasu aby mnie wysłuchać. To karygodne. Nie polecam a wręcz odradzam.

  2. Mariusz Kuś ★★★★★

    Spędziłem tam sylwestra.Bardzo dobra lokalizacja,blisko wyciąg narciarski. Piękny widok na Czantorię. Miła i pomocna obsługa. Na miejscu basen, sauna i grota solna. Smaczna kuchnia. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe "GWAREK"?

Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe "GWAREK" znajduje się przy Wczasowa 49, 43-450 Ustroń, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe "GWAREK"?

Można skontaktować się z Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe "GWAREK" pod numerem +48 338 542 589

Jak można dotrzeć do Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe "GWAREK"?

Do Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe "GWAREK" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements