Opinie

  1. Oksana Buhaievska ★☆☆☆☆

    Niestety moje doświadczenie z karczmą było bardzo rozczarowujące. Zupa była bardzo tłusta i miała nieprzyjemny zapach. Pierogi sprawiały wrażenie nieświeżych, były wyschnięte. Dodatkowo naczynia oraz sztućce były brudne, a część naczyń miała widoczne odpryski(((

  2. Pawel Pietrzak ★☆☆☆☆

    Najgorsze jedzenie na Podbeskidziu!!! Placki ziemniaczane z wyrzostkami które miały być smażone na blasze, ociekają olejem, nie wspominając że są to marketowe, zwykłe, najgorsze placki ziemniaczane. Wyrzostki to jakaś pomyłka, kupa tłuszczu odkrojona z łopatki i usmażona. Nie polecam takiego doświadczenia nikomu!!!!

  3. Robert Stąpór ★★★★★

    Pyszne jedzenie i super obsługa - bardzo miły gest za czas oczekiwania mimo, że nie czekalismy specjalnie długo. Mimo dużego ruchu czuliśmy się zaopiekowani i mile widziani - jak goście a nie jak przypadkowi klienci. Polecam!

  1. Anna Pogoda ★☆☆☆☆

    Obsługa miła natomiast potrawy tragiczne to mało powiedziane:) Polędwiczki w sosie grzybowym to miało tylko wygląd , mięso zielone kluski wcześniej już ugotowane zresztą jak cała kompozycja:)) rodem z zamrażarki. Danie jednak bez problemu wróciło do Szefa kuchni a w zastępstwie dostaliśmy pyszne mrożone placki na fryturze smażone z niby ze skwarkami w realu tłustą chabeta z rosołu , zapewne podawana również jako gulasz .

  2. Micah ★★★★☆

    Zadbane i komfortowe miejsce, w którym widać starania gospodarzy. Po dawnym schronisku zostały jeszcze przystępne ceny noclegu i udostępniony gościom czajnik, a jednocześnie standard jest zdecydowanie wyższy. Jedzenie drogie, ale rzeczywiście dorównuje temu jakość. Jedynym minusem są krótkie godziny otwarta kuchni (można zamawiać dopiero od 9, do 17:20). Polecam.

  3. Monika Rosa ★★★★☆

    Schronisko jedno z fajniejszych, możliwa jest płatność kartą, sporo przestrzeni w środku i na zewnątrz. Wnętrza są czyste i schludne, łazienki naprawdę super jak na schroniskowe standardy, w damskiej toalecie jest też przewijak. Obsługa bardzo miła. Minus za podanie sosu grzybowego z plackami zamiast placków z sosem grzybowym - ciężko było jeść placki aż tak zalane sosem.

  1. Andrzej Wawrzyczek ★★★☆☆

    Klimat tradycyjnego schroniska, bardzo miła obsługa. Jedzenie relatywnie tanie, niestety niezbyt dobre. Zamówiłem placki ziemniaczane z sosem grzybowym. Sos bardzo dobry z prawdziwych grzybów (choć na zdjęciu był z pieczarek, więc zaskoczenie na plus), ale placki nie dość, że bez smaku to jeszcze przypalone. A po tym jak zostały szczelnie zalane sosem również mało chrupiące. Spod sosu można było nie dostrzec, że się przypaliły, ale charakterystyczna goryczka zepsuła mi niestety posiłek. Pewną wadą schroniska w porównaniu do sąsiednich lokali na Równicy jest również brak tarasu widokowego. Za to, jak ktoś nie lubi chodzić, to na miejsce jest dogodny dojazd samochodem lub autobusem, stąd nieustannie duża popularność tego miejsca wśród turystów.

  2. Ironside ★★★★★

    Miałem okazje zahaczyć sie w tym miejscu w styczniu na 2 noce, jak za te pieniądze nie ma na co narzkać. Zostawiam 5 gwiazdek. Blisko schroniska świetne 2 punkty widokowe, darmowy parking na + choć grasują tam kuny ;) Miła obsługa, pokoje czyste i w spoko standardzie. Toaleta wspólna ale standard wysoki i w srodku również czysto. Ceny w restauracji całkiem przystepne jak na obecne czasy, jedzenie smaczne, jedynie porcje mogłyby być nieco wieksze. Jeśli chodzi o wady to w nocy słychać wszystko z górnych pięter, więc polecam wziąc słuchawki zeby dało sie zasnąć. Brakuje też czasami papieru toaletowego, więc warto mieć w zapasie swoj ;)

  3. Tomek K. ★★☆☆☆

    Miejsce zadbane, wnętrze klimatyczne. Ceny bardzo wysokie - zwykle piwo 14 zł. Chcieliśmy zamówić jedzenie, ale w lokalu urzędowali goście z dwoma szczekającymi, skamlącymi psami. Nie dało się nawet spokojnie pogadać, a obsługa nie zwracała kompletnie na nich uwagi.

  1. Dave (DejwIT) ★★★★★

    Bardzo klimatyczne miejsce (odwiedziłem zimą) Przepiękne widoki ośnieżonych drzew i terenu. Środek w drewnie co dodaje uroku i klimatu typowego schroniska górskiego. Ceny bardzo rozsądne, śniadanko pyszne - jajecznica z boczkiem + ogórek pomidor chlebek i masełko. Jedyny minusem jest to, że dźwięk mocno się niesie, wiec jeżeli na sali trafi się impreza w pokojach na gorze jest mocno słyszalne.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gościniec Równica - Schronisko?

Gościniec Równica - Schronisko znajduje się przy Równica 27, 43-450 Ustroń, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gościniec Równica - Schronisko?

Można skontaktować się z Gościniec Równica - Schronisko pod numerem +48 509 437 666

Jak można dotrzeć do Gościniec Równica - Schronisko?

Do Gościniec Równica - Schronisko można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements