Pizza którą zamówiłam była conajmniej obrzydliwa, składniki były porzucane po pizzy, brak starania jakiekolwiek. Sos czosnkowy był kwaśny... w dodatku ciasto surowej, mimo że poprosilam na cienkim cieście dostałam na grubym... nie dało się tego w ogóle przełknął porażka.
Zdjęcia
Opinie
-
Bartosz Nowak ★☆☆☆☆
-
Ziutek ★★★★★
Totalny klasyczzek na kulinarnej mapie jastrzębia, dla mnie symbol tego miasta, bardzo pizza się wyróżnia na tle nowych copy-paste pizzerri. Nawet w Warszawie nie jadłem pizzuni z takimi świeżutkimi i soczystymi składnikami, nawet można podejrzeć przez okienko co się dzieje w kuchnii więc to dobrze świadczy bo nie boją się pokazać procesu produkcji. Serdecznie polecam!
-
Krystian Obracaj ★☆☆☆☆
Babka do stałego klienta co zawsze zamawia 49 dyrektora zrobiła nr 53 . To już nie pierwszy raz , w pizzy 49 nie raz brakowało składników np papryki,rekompensowała to sosem czosnkowym przy następnym zamówieniu ktory sos nie był otrzymany. Typowe zero zero szacunku.ostatni raz zamawiana pizza
-
TIFUE ★☆☆☆☆
Zdjęcia pokazują zamówienie z weekendu 5.07.2025r po reklamacji pani powiedziała że wszystko jest ok z chessburgerem.
-
Lokalny Przewodnik ★★☆☆☆
Klimat w środku dobry , lecz jedzenie nieciekawe, za dużo mają w menu a wszystko smakuje tak samo ,hod-dog i hamburger za suchy bo mało dodatków chyba dają do środka sałatkę ze słoika krystmar.
-
Ote_420 ★★☆☆☆
Pozza spoko zamawiam od lat ale 04.11.2022 godz 18.50 dzwonie z zapytanie czy dowiazą mi samego hamburgera na osiedle 300m od pizzeri (kaszubska). Ze względu na chorobę nie byłem w stanie sam pójść sam a nie potrzebowalem zamawiac nic wiecej. Ale Pan który odebrał gburowatym tonem oznajmił że nie opłaca im się.. Dziękuję nie pozdrawiam i już nic nie zamówię :*
-
Dominik Glinowiecki ★☆☆☆☆
Teraz to ja jestem w ciężkim szoku.. do rzeczy. Zamówiłem carbonare i pierogi z mięsem z dostawą do domu. Kierowca? Miły, uśmiechnięty bez problemu z komunikacją. Gdy otworzyłem makaron, był zjadliwy prócz nie dosmażonego boczku ujdzie.. zjadliwe Pierogi z mięsem uwaga.. rozumiem dostawa, termos z jedzeniem lata pewnie po całym aucie, ale żeby pierogi zanim człowiek weźmie je do ust rozpadały się? Wygląd tragedia, ociekające tłuszczem mimo ze są gotowane, cebulka tak tłusta, że można zrobić nowe danie a farsz obrzydliwy.. nie wiem czy to jednorazowa sytuacja, ale żałuje ze zapłaciłem za te pierogi jakikolwiek grosz. Dodatkowo dodam od siebie, że kelnerka która przyjmowała zamówienie nie odpowiedziała na żadne pytanie proste typu „czy carbonara jest z pietruszką” sama, to daje wiele do życzenia. Kelner przede wszystkim powinien znać Dania które serwuje czy wysyła do gościa. Nie polecam i nie wrócę nigdy
-
Paweł B ★★★☆☆
Pizza dobra, bardzo lubię wasz ser. Coca cola 1L okazała się 0.85L. Przy dostawie za 100zl pobieranie 5zl na paliwo wydaje sie co najmniej nie na miejscu. Przyzwyczailem sie do kebaba, w którym jest więcej mięsa jak warzyw, w tym był ogródek, do tego z chrząstkami. Daje 3 ponieważ wcześniej zawsze byłem zadowolny.
-
Jaca Dzwoni ★★★★★
Wyrwigrosz pizza swojska, pizza dobra, treściwa inna niż wszystkie robiona na Jastrzębskim osiedlu przez Panią Krystynę. Pani Krystyna zrobi pizze jak trzeba. Pierogi też dobre. Polecana pizza dyrektora z salami, szynka i papryką żalapeno. Pani Krystyna zna wszystkie pizzę z listy na pamięć a jest ich 70! Szacunek dla małej pizzeri która utrzymuje się dobrze w tych czasach! Woda kokosowa gratis. Warto!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Wyrwigrosz?
Wyrwigrosz znajduje się przy Łowicka 19, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Wyrwigrosz?
Można skontaktować się z Wyrwigrosz pod numerem +48 324 732 997
Jak można dotrzeć do Wyrwigrosz?
Do Wyrwigrosz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku