Opinie

  1. JakubR ★☆☆☆☆

    TO JEST SKANDAL kuzynka makrela i babcia Halinka chciały zamówić pizze capriciosse. nie spodziewali się jednak że pizza będzie się robić 300 dni. a miała być do godziny, nie jedli nic bo w końcu się nie opłaca jak pizza będzie zaraz. na szczęście kiedy pizza przyszła to oni nie mogli już jej skosztować i ja z małżonką zjedliśmy ją sami. Ale tylko dzięki temu że upomnieliśmy się dzwoniąc o pizze bo pracownicy zwyczajnie o niej zapomniały XD. Rozumiemy że czasem zdarza się zapomnąć, ale po tak renomowanej restauracji spodziewałem się dostarczenia pizzy, a pani zaczęła coś tam gadać o jakiś kartach, co ona w UNO chciała grać? w każdym razie pizza została zrobiona w 30 minut co nas zaskoczyło. niby dano nam w rekompensacie napój za free ale i tak gdybyśmy się nie upomnieli to nici by były z urodzin

  2. Marlena Ślusarczyk ★★★★★

    Sympatyczna obsługa, smaczne jedzenie, kącik dla dzieci, zadbana toaleta, akceptują kartę dużej rodziny, a o ekspedientce mogę napisać anioły są wśród Nas bardzo jestem wdzięczna za pomoc. Lokal polecam z całego serca

  3. Anton Nowak ★☆☆☆☆

    Tragedia!!! Dzwonię do pizzeri a pani za telefonem odzywa sie bez szacunku, arogancko i tak jagby obsługiwała mnie za kare. Poczułam sie okropnie... zakończyłam składanie zamówienia i zadzwonilam do innej pizzeri. Odrazu inny, LEPSZY poziom rozmowy. Obsługa tragiczna a pizza wcale nie najlepsza.

  1. Angelika ★★★★★

    Pizza przepyszna! Zamawiam od kilku lat i zawsze 5/5! Mimo drobnych turbulencji, które miały ostatnio miejsce -Szef stanął na wysokości zadania i wyjaśnił sytuację. Pizzeria super, obsługa również a szef pierwsza klasa!

  2. Nikola Bluck ★☆☆☆☆

    Ponad 2h czekania zimne jedzenie grillowany karczek grilla nie widział zimny i twardy nie do zjedzenia pizza zimna twarda stare czarne pieczarki ŻENADA!

  3. Maria Bik ★★★☆☆

    Obsługa dość średnia i Pani nie wydała reszty… Zastawa już mocno zużyta. Pizza dobra, składniki „na bogato”, ciasto nieco cieńsze niż w innych lokalach tej sieci przez co jest nieco suchsza. Gumy po posiłku 1 paczka na stolik (w innych lokalach 1 na osobę) ale dobrze, że w ogóle jest. Na plus - duże słoiczki sosów.

  1. Rafał Krupski ★★★★★

    Jak najbardziej polecam! Mimo obsuwy czasowej sama Pani na infolinii przeprosila mnie z powodu duzej ilosci zamowien i dolozyla pepsi 0.85l w gratisie. Dostawca rowniez przeprosil az 2 krotnie. Pizza i sosy bardzo smaczne jak dotychczas. Pizza przyjechala ciepla. Rzadko sie zdarza by firma tak podeszla do tematu ! Rewelacja

  2. Stanislav Lesiuk ★★★★☆

    Nie jest to pizzeria marzeń, widać trochę pościerane talerze oraz to że liczebność załogi jest za mała, ale pizza dobra, sosy gratis, obsługa niesamowicie się stara, odpowiadają na pytania zanim o nich wspomnisz, uprzedzają o czasie oczekiwania, starają się spełnić wszystkie zachcianki.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Da Grasso?

Da Grasso znajduje się przy Warszawska 2, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Da Grasso?

Można skontaktować się z Da Grasso pod numerem +48 504 916 638

Jak można dotrzeć do Da Grasso?

Do Da Grasso można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements