TO JEST SKANDAL kuzynka makrela i babcia Halinka chciały zamówić pizze capriciosse. nie spodziewali się jednak że pizza będzie się robić 300 dni. a miała być do godziny, nie jedli nic bo w końcu się nie opłaca jak pizza będzie zaraz. na szczęście kiedy pizza przyszła to oni nie mogli już jej skosztować i ja z małżonką zjedliśmy ją sami. Ale tylko dzięki temu że upomnieliśmy się dzwoniąc o pizze bo pracownicy zwyczajnie o niej zapomniały XD. Rozumiemy że czasem zdarza się zapomnąć, ale po tak renomowanej restauracji spodziewałem się dostarczenia pizzy, a pani zaczęła coś tam gadać o jakiś kartach, co ona w UNO chciała grać? w każdym razie pizza została zrobiona w 30 minut co nas zaskoczyło. niby dano nam w rekompensacie napój za free ale i tak gdybyśmy się nie upomnieli to nici by były z urodzin
Zdjęcia
Opinie
-
JakubR ★☆☆☆☆
-
Marlena Ślusarczyk ★★★★★
Sympatyczna obsługa, smaczne jedzenie, kącik dla dzieci, zadbana toaleta, akceptują kartę dużej rodziny, a o ekspedientce mogę napisać anioły są wśród Nas bardzo jestem wdzięczna za pomoc. Lokal polecam z całego serca
-
Anton Nowak ★☆☆☆☆
Tragedia!!! Dzwonię do pizzeri a pani za telefonem odzywa sie bez szacunku, arogancko i tak jagby obsługiwała mnie za kare. Poczułam sie okropnie... zakończyłam składanie zamówienia i zadzwonilam do innej pizzeri. Odrazu inny, LEPSZY poziom rozmowy. Obsługa tragiczna a pizza wcale nie najlepsza.
-
Angelika ★★★★★
Pizza przepyszna! Zamawiam od kilku lat i zawsze 5/5! Mimo drobnych turbulencji, które miały ostatnio miejsce -Szef stanął na wysokości zadania i wyjaśnił sytuację. Pizzeria super, obsługa również a szef pierwsza klasa!
-
Nikola Bluck ★☆☆☆☆
Ponad 2h czekania zimne jedzenie grillowany karczek grilla nie widział zimny i twardy nie do zjedzenia pizza zimna twarda stare czarne pieczarki ŻENADA!
-
Maria Bik ★★★☆☆
Obsługa dość średnia i Pani nie wydała reszty… Zastawa już mocno zużyta. Pizza dobra, składniki „na bogato”, ciasto nieco cieńsze niż w innych lokalach tej sieci przez co jest nieco suchsza. Gumy po posiłku 1 paczka na stolik (w innych lokalach 1 na osobę) ale dobrze, że w ogóle jest. Na plus - duże słoiczki sosów.
-
Rafał Krupski ★★★★★
Jak najbardziej polecam! Mimo obsuwy czasowej sama Pani na infolinii przeprosila mnie z powodu duzej ilosci zamowien i dolozyla pepsi 0.85l w gratisie. Dostawca rowniez przeprosil az 2 krotnie. Pizza i sosy bardzo smaczne jak dotychczas. Pizza przyjechala ciepla. Rzadko sie zdarza by firma tak podeszla do tematu ! Rewelacja
-
Stanislav Lesiuk ★★★★☆
Nie jest to pizzeria marzeń, widać trochę pościerane talerze oraz to że liczebność załogi jest za mała, ale pizza dobra, sosy gratis, obsługa niesamowicie się stara, odpowiadają na pytania zanim o nich wspomnisz, uprzedzają o czasie oczekiwania, starają się spełnić wszystkie zachcianki.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Da Grasso?
Da Grasso znajduje się przy Warszawska 2, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Da Grasso?
Można skontaktować się z Da Grasso pod numerem +48 504 916 638
Jak można dotrzeć do Da Grasso?
Do Da Grasso można dotrzeć, korzystając z poniższego linku