Chciałem zamówić pizzę telefonicznie odbiera prawdopodobnie pijany facet i wybieram pizzę i pyta się mnie czy podwójną mówię że jedna po czym czy chce sam spód odpowiedziałem że normalnie chce to mówi że dołoży mi jakieś nugetsy i da sos majonezowy na pizzę XDD Niestety numer jest prawidłowy sprawdziłem dokładnie ten sam który jest na stronie przykre jest to jak traktujecie klientów pozdrawiam
Zdjęcia
Opinie
-
BystryToJa ★☆☆☆☆
-
Agnieszka ★☆☆☆☆
Szkoda pieniędzy i zdrowia. Zamówione pierogi z kaszanką, miały dziwny smak, ale jadłam je po raz pierwszy, więc nie byłam pewna jak powinny smakować. I to był błąd, bo po zjedzeniu zaczęłam czuć ból żołądka i nudności! Po wieczorze spędzonym na wymiotowaniu, dalej mi się nimi odbija. Więc proszę je wyrzucić, zanim następna osoba się otruje. Poza tym zamówienie pomylone, brakowało dodatków i trzeba bylo jechac ponownie. Do tego naleśniki z serem, które wg. menu podawane są z "musem truskawkowym", tak naprawdę są polane zagęszczonym syropem, jak do soków. Śmietana przypominała tą z puszki. Przy takich cenach, oczekuje się dobrej jakości składników, nie mówiąc już o rzeczach tak podstawowych jak bezpieczeństwo i świeżość.
-
Joanna Końska ★☆☆☆☆
LUDZIE OSTRZEGAM PRZED TA PIZZERIA I WŁAŚCICIELEM!!!! To masówka lecą na ilość a nie na jakoś... Właściciel jest opryskliwy nie chciał wymienić na nowe ani nie chciał zwrócić pieniędzy za jedzenie ktore dostało dostarczone w taki a nie inny sposób...
-
Les Now ★☆☆☆☆
Oklejają domy mieszkalne trudno zmywalnymi naklejkami reklamującymi pizzerię nie pytając o zgodę. Miała być reklama wyszło odwrotnie. Niszczeniu cudzej własności mówię nie!!! Nigdy więcej u was nie zamówię.
-
damian kot ★☆☆☆☆
Dwie pizze z dowozem o łącznej wartości 100 zł. Pomijam wielkość, która inne pizzerie oferują jako małą. Zamówienie nie zgodne ze złożonym, niestety zauważyliśmy dopiero w trakcie konsumowania. Części składników nie było wcale a reszta bardzo oszczędnie nałożona pod warstwą suchego starego sera. Nie pierwszy raz jadłem meneza, myślałem ze zapewnie rownie dobre doznanja smakowe gosciom niestety wstyd wyłożyć coś takiego na stół. Wygląda jak tania mrożonka. Na pewno było to moje ostatnie zamówienie w tej restauracji.
-
Bartosz Sowinski ★★★★☆
Zamówiłem pizzę Dżoser i Nefretete(wegetariańska), a na wyznaczony adres przyjechała pizza Dżoser i Ozyrys(z boczkiem). Po wielu próbach połączenia się z lokalem ktoś w końcu odebrał i stwierdził, że to nie jego problem, tylko osoby, która odbierała zamówienie. W czasie rozmowy osoba z lokalu powiedziała, że jedyne co można teraz zrobić to zadzwonić do kierowcy, który przyjedzie odebrać pizzę i zwrócić pieniądze, jednak gdy poprosiłem o numer do kierowcy rozmówca zakończył połączenie. Ogólnie rozmowa z "przedstawicielem" lokalu nie należała do tych przyjemnych. Po kontakcie poprzez Facebook firma zareagowała bardzo szybko i otrzymałem zwrot pieniędzy za niewłaściwe zamówienie, a Dżoser smakował należycie :)
-
Olex ★★★★★
Klątwa na grubym wjechała w 10 minut od zamówienia przypominając mi stare dobre czasy. Najlepsza pizza jaką jadłem od lat. Polecam każdemu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Faraon?
Faraon znajduje się przy Bożka Arki 20c, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Faraon?
Można skontaktować się z Faraon pod numerem +48 324 757 666
Jak można dotrzeć do Faraon?
Do Faraon można dotrzeć, korzystając z poniższego linku