Jest drogo. Czy smacznie? - jest drogo. Ostatnio mało klientów, pewnie głównie przez ceny, dlatego też dostawy w miarę sprawnie idą. Ostatnio zanim otrzymałem zamówienie proszono mnie o zostawienie opinie. Sytuacja patowa, nie dam 5 gwiazdek to nie wiadomo co z moim zamówieniem. Tym razem zamieszczam bardziej adekwatną ocenę. Pozdrawiam
Zdjęcia
Opinie
-
Karol Kraski ★★★☆☆
-
Bartosz Stołtny ★★★★★
Podsumuje jedynie jedzenie - - 3 różne pizze. Świeże, smaczne, cieple, ładna kompozycja, dostatnio, ciasto cienkie - dobre - sosy - różne, duże, niezłe ale jedliśmy lepsze Gratisowo: - obsługa miła, stara się - czas oczekiwania w lokalu około 25-30 minut - potrzebny remont lub refresh lokalu.
-
Rafał Krupski ★☆☆☆☆
Tragedia!!! Raz że czas oczekiwania około 15:30 to ponad 2h to jeden z 4 hamburgerów przyszedł z surowym mięsem. Dzwoniłem z zapytaniem dlaczego tak jest to wielce kucharz chciał mi wmówić że mięso i tak jest wcześniej gotowane przez ponad 3 godziny. Pytam się jak??? Skoro 3 hamburgery są ok a jeden jest z SUROWYM mięsem. Pan z Piri Piri powiedział że mogę taki zjeść i nie miał z tym surowym mięsem żadnego problemu. Nie polecam kompletnie!!! A dodam że wołowina to napewno to nie była a cena jak za 100% wołowe.. NIE TRUJCIE SIĘ!!!
-
Ania (Rudzik) ★★☆☆☆
Nie wiem jak w restauracji, ale z dostawą porażka. Za każdym razem pizza przyjeżdżała zimna.
-
Mateusz Kwaśny ★☆☆☆☆
Porażka! zamówiłem dzis na dowóz pizze 40 cm kiedy dostawca przyjechał zażądal ode mnie magiczna kwote 77 zł nie wspominając że pizza była bardzo słaba nie dostałem nawet paragonu nie polecam pierwszy i ostatni raz.
-
Seba seba ★☆☆☆☆
Obsługa katastrofa sprzedano nam pizze na miejscu, i nie pozwolili jej zjeść do końca, bo zamykają. Ponadto jedna pani z kuchni była z policji, przynajmniej tak twierdziła i straszyła tragedia
-
Izabela Brudny ★★★★☆
Wiele razy przejeżdżałam obok tego miejsca i postanowiłam wejść i sprawdzić jak tutaj jest. Restauracja jest klimatyczna i ma przyjemne wnętrze oraz dobrane dekoracje. Na minus stolik, na którym zostały jakieś okruchy poprzedniego gościa. Obsługa ok, nic dodać nic ująć. Na danie trochę czekałam, ale szybko zleciało. Jedzenie smaczne, ceny myślę, że nieco wyższe niż w innych podobnych miejscach.
-
Michalina Stabla ★★☆☆☆
Lokal strasznie się pogorszył. Czas oczekiwania bardzo długi. Pizza smakowała jakby była odgrzana. Lemoniady od zawsze zostawiały wiele do życzenia (nie są przygotowywane na bazie świeżych owoców), ale ostatnia wizyta pobiła wszystkie. W załączniku zdjęcie „pomarańczowej” lemoniady. Kiedyś było to miejsce lubiane przez nas, niestety tym razem odwiedziliśmy lokal po raz ostatni. Nie polecam.
-
Michał ★☆☆☆☆
Czekaliśmy na pizze ponad 2 h a gdy przyjechała była przypalona i do tego Pizze przyjechały zimne! Smak byl okropny. Nie zjedliśmy tego. Pizze trafiła do śmieci :-( Na pewno już nic więcej nie zamówię z tego lokalu. W 100% nie polecam tej pizzeri!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres PIRI PIRI Pizza Burger Catering?
PIRI PIRI Pizza Burger Catering znajduje się przy Powstańców Śląskich 62, 44-340 Łaziska, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do PIRI PIRI Pizza Burger Catering?
Można skontaktować się z PIRI PIRI Pizza Burger Catering pod numerem +48 698 060 506
Jak można dotrzeć do PIRI PIRI Pizza Burger Catering?
Do PIRI PIRI Pizza Burger Catering można dotrzeć, korzystając z poniższego linku