Bardzo fajny salon i dobre podejście do klientów. Ludzie którzy pracują w salonie są bardzo uroczy
Opinie
-
Maria Lukaniuk ★★★★★
-
Marina Filipova ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z koloryzacji u pani Anny! Efekt przerósł moje oczekiwania – kolor wyszedł pięknie i naturalnie. Pani Anna jest niezwykle uprzejma, cierpliwa i z pełnym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Czułam się zaopiekowana od początku do końca. Zdecydowanie polecam tego fryzjera!
-
Łucja Matug ★★★★★
Serdecznie polecam salon Dorothee. Atmosfera przemiła, każda z Pań bardzo sympatyczna.. Nade wszystko PROFESJONALIZM. Pani Karolina robi cuda na włosach. Jestem bardzo zadowolona. ❤ Dziękuję
-
Dobi Bobi ★☆☆☆☆
Usługa kosmetyczna w postaci paznokci hybrydowych to jeden wielki dramat! Do wyboru tylko kilka kolorów, pilniki wielokrotnego użytku, płytka paznokciowa powyginana i z wieloma fałdami po niedokładnym zdjeciu żelu z poprzedniej stylizacji, paznokcie niedomalowane do skórek - ogólnie brak schludności, dokładności, estetyki, brudno i po taniości (niestety nie dla klienta)...cena zbyt wysoka jak za taką jakość usług!
-
Sara Szczoczarz ★★★★★
Panie fryzjerki bardzo miłe widać że się starają. Atmosfera w salonie super. Kosmetyczki godne polecenia. Henna i regulacja na wysokim poziomie ;)
-
Czes ★★★★★
Atrakcyjne ceny miła obsługa super promocje. Ceny najniższe w Rzeszowie. Henna wykonana starannie i profesjonalnie polecam.
-
Krzysiek ★★★★★
Strzyzenie i koloryzacja na najwyższym poziomie. Żona bardzo zadowolona a nawet i ja załapałem się na Strzyżenie u bardzo miłej i profesjonalnej pani. Usługi kosmetyczne z których żona korzystała również bez zastrzeżeń
-
Criss CrisS ★☆☆☆☆
W salonie są tylko i wyłącznie stażyści- nie ma żadnego stałego pracownika a sama właścicielka pojawia się sporadycznie, więc stażyści są pozostawieni sami sobie i uczą się na żywych organizmach, dlatego jest niesamowity problem z dostaniem urlopu, który i tak się odgórnie należy na stażach. Właścicielka na wszystkim oszczędza, nie ma sterylizacji narzędzi tylko każe spryskać płynem do dezynfekcji powierzchni czy dłoni i używać ponownie. Nie ma jednorazowych pilników do paznokci, większość rzeczy jest po terminie włączając w to detergenty do sprzątania, farby do włosów jak i kosmetyki. Nawet jedna gwiazdka to i tak za dużo jak na ten salon
-
Sylwia Mar ★☆☆☆☆
Pani podająca się za kosmetyczkę nie potrafi zrobić depilacji łydek woskiem.. To był koszmar i zadawanie bólu przez ponad godzinę. Zero wiedzy jak nakładać wosk i jak energicznie go zdjąć Efekt fatalny. Cena 60 zł. Pani skarżyła się na ból pleców od tej depilacji, fotel nieprzystosowany. Aby zrobić tylną część łydki musiałam stać, a ona kucała. Zero profesjonalizmu. Zostałam tam do końca tylko z ciekawości co jeszcze się wydarzy i jak z tego wybrnie. Na nogach zostały resztki wosku. Nie polecam , unikajcie dziewczyny depilacji w tym salonie !!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Dorothee. Salon urody. Rząsa D.?
Dorothee. Salon urody. Rząsa D. znajduje się przy Świętego Mikołaja 4, 35-001 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Dorothee. Salon urody. Rząsa D.?
Można skontaktować się z Dorothee. Salon urody. Rząsa D. pod numerem +48 604 282 255
Jak można dotrzeć do Dorothee. Salon urody. Rząsa D.?
Do Dorothee. Salon urody. Rząsa D. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku