Opinie

  1. Wiktoria Anna ★★★★★

    Duża polecajka ode mnie, szybko, dokładnie i dobra cena :) Polecam szczególnie Klaudię

  2. Tomasz Rudnik ★★★★★

    Byłem na manicure męskim u Klaudii i jestem bardzo zadowolony. Profesjonalne podejście, dokładność i świetna atmosfera. Paznokcie wyglądają estetycznie i zadbanie – na pewno wrócę!

  3. Roxana Wojnowska ★★★★★

    Super salon , bardzo miłe Panie , fajna atmosfera i świetne efekty po zabiegach . Lokalizacja tez w super miejscu !

  1. Aleksandra Rudnik ★★★★★

    Polecam salon z całego serca! Pani Klaudia wykonuje cudowne paznokcie – bardzo dokładnie, starannie i z ogromnym wyczuciem estetyki. Efekt końcowy zawsze zachwyca, a wizyta przebiega w miłej i profesjonalnej atmosferze.

  2. Pawel Jaremko ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony z wizyty w salonie. Skorzystałem z oczyszczania wodorowego oraz stylizacji paznokci i oba zabiegi spełniły moje oczekiwania w 100%. Skóra po zabiegu jest gładka, odświeżona i pełna blasku, a paznokcie wyglądają estetycznie i zadbanie. Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i dbałość o szczegóły sprawiają, że na pewno tu wrócę. Polecam każdemu mężczyźnie, który ceni sobie jakość i komfort

  3. Alicja Wróbel ★★★★★

    Bardzo profesjonalne podejście jak i cały zabieg. Dokładność i precyzja na najwyższym poziomie. Polecam zabieg oczyszczania wodorowego

  1. Paweł Paweł ★★★★★

    Bardzo miła atmosfera ,profesjonalne podejście żona jest bardzo zadowolona a jest wymagającą. Tak więc daję 5 gwiazdek i śmiało polecam . Oczywiście cenowo przystępnie pozdrawiam i wrócimy na pewno !

  2. Michalina Kowal ★★★★★

    Salon na bardzo wysokim poziomie. Ma niesomowicie klimatyczny wystroj i bardzo mila obsluge. Bylam juz kilka razy na manicure tytanowym i zdecydowanie byl to strzal w dziesiatke w porownaniu z hybryda. Za kazdym razem Pani kosmetyczka otwiera przy mnie komplet wysterelizowanych narzedzi i wyciaga nowe jednorazowe pilniki.

  3. Nina Kokoszka ★☆☆☆☆

    Obsługa nieprofesjonalna, podczas malowania hybrydowego paznokci u rąk, przedłużania, ogólnie obrabianie płytki skórki zostały przez kosmetyczka wręcz zerwane, a nie wycięte, Minął jeden dzień od zabiegu, a na moich palcach pojawiło się mnóstwo zadziorów .Ponadto u lewej ręki podczas malowania kosmetyczka cały czas chodziła po waciki i gazy oczyszczające ,bo rozwaliła mi palec do krwi . W tym samym dniu miałam też wykonywane u nich malowanie lakierem hybrydowym paznokci u stóp + obróbka płytki i to co wykonała ta kosmetyczka jest tragedią. Tuż po wyjściu z salonu palec u stopy spuchł, a rano pojawiła się ropa i zaczerwienienie z dwóch stron palca . Spotkałam sie z czym takim pierwszy raz nigdy wcześniej nie pojawiło się nic podobnego na mojich stopach. Naprawdę jak za tak wysoka stawkę tylko za wyrządzenie bólu nie warto. Jedyne co podobało mi się w tym salonie to wystrój j i na tym niestety muszę zakończyć. Bardzo mi przykro, bo zawiodłam się na Lio Crystal

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres LIO CRYSTAL Instytut Estetyki Ciała?

LIO CRYSTAL Instytut Estetyki Ciała znajduje się przy Tadeusza Kościuszki 11/1, 35-030 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do LIO CRYSTAL Instytut Estetyki Ciała?

Można skontaktować się z LIO CRYSTAL Instytut Estetyki Ciała pod numerem +48 691 103 900

Jak można dotrzeć do LIO CRYSTAL Instytut Estetyki Ciała?

Do LIO CRYSTAL Instytut Estetyki Ciała można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements