Opinie

  1. Leon Alojzy Bąbel ★☆☆☆☆

    Ceny na FB są stare i nieaktualne. Miałem zapłacić za całe zamówienie 52 zł, a dostawca zażyczył sobie 59 zł. Czas dostawy miał być 30 - 60 min., a finalnie było to 75 min. Nie polecam!

  2. Pan Sebix ★★★★★

    Kebsik dobry :) Mięso całkiem smaczne a surówki świeże. Dostawa w miarę szybka i miła obsługa. Porcje w tym lokalu są naprawdę duże co na wielki plus.

  3. Damian Wiertel ★★★★★

    Super, wszystkie składniki świeże, super miła obsługa, kebab mega - 30 zł, cena adekwatna.

  1. Blassingame ★★★★☆

    Jeśli chodzi o kebab w Rzeszowie to zdecydowanie mój faworyt. Lokal nie pozorny, raczej niestety nie kojarzy się z mega dobrym jedzeniem jeśli patrzymy z zewnątrz, ale kebaby w tym miejscu są smaczne. Na plus zdecydowanie mięso, zawsze dobrze smakuje, sosy na prawdę dobre, wydaje mi się, że robione na miejscu, co do wielkości porcji - jest okej. Na typowy kebabowy głód polecam. Na plus również zawsze sympatyczny dostawca

  2. Jacek Placek ★★★★★

    Dziwią mnie niskie opinie tego miejsca, bo kebaby są całkiem smaczne. Wszystko robione na miejscu, sosy własnej roboty, więc nie czuć sztucznych dodatków. Smakują prawie jak berliński doner. Po zjedzeniu nie muli i jest OK. Zamówiłem dużego kebaba z kurczakiem i to okazało się błędem - zamiast "duży" powinno się to nazywać "Megalodon XXL". Dostałem kebaba o długości ponad 50 cm (na fotce) i wadze chyba ponad 1 kg. Niebywale ciężko było to "wciąć" - zabrałem resztę do domu, gdzie dokończyłem dzieła zniszczenia. Generalnie polecam!

  3. Jacek Jamborski ★★★★★

    Dziwią mnie niskie opinie tego miejsca, bo kebaby są całkiem smaczne. Wszystko robione na miejscu, sosy własnej roboty, więc nie czuć sztucznych dodatków. Smakują prawie jak berliński doner. Po zjedzeniu nie muli i jest OK. Zamówiłem dużego kebaba z kurczakiem i to okazało się błędem - zamiast "duży" powinno się to nazywać "Megalodon XXL". Dostałem kebaba o długości ponad 50 cm (na fotce) i wadze chyba ponad 1 kg. Niebywale ciężko było to "wciąć" - zabrałem resztę do domu, gdzie dokończyłem dzieła zniszczenia. Generalnie polecam!

  1. San Goku ★★★★★

    Kebab boxy rewelacja z dodatkiem papryczek z sosem ostrym ideał fajnie podzielone frytki po solone to się chwali dzięki temu zamówieniu zdobywacie kolejnego zadowolneg klienta i będę polecał znajomym czas oczekiwania bardzo krótki co jest kolejnym plusem mięsko idealne

  2. Arkadiusz Ciarach ★★★★☆

    Ogólnie nie jest źle, średnia bułka, dużo warzyw mało mięsa, do zjedzenia, lokal średni.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Efes KEBAB - C.H. Europa II?

Efes KEBAB - C.H. Europa II znajduje się przy Aleja Józefa Piłsudskiego 36, 35-001 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Efes KEBAB - C.H. Europa II?

Można skontaktować się z Efes KEBAB - C.H. Europa II pod numerem +48 500 716 032

Jak można dotrzeć do Efes KEBAB - C.H. Europa II?

Do Efes KEBAB - C.H. Europa II można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements