Opinie

  1. Mateusz Joffe ★★★☆☆

    Dania bez większego zarzutu, ale obsługa pozostawia wiele do życzenia. Nie dlatego, że jest niemiła lub niegrzeczna, ale zdaje się nie mieć pojęcia o niczym. Wybrałem miejsce na restaurant week - menu wydawało się nieoczywiste i ciekawe, na tym polu nie było zawodu. Szkoda tylko, że personel nawet nie wie, że są zaangażowani w event i na zarezerwowany stolik trzeba było czekać 30-40 minut, nie licząc czasu konsultacji obsługi o co mi w ogóle chodzi i jaka restauracja, jaka rezerwacja i czego ja w ogóle chcę. Zakładam, że ktoś ich nie poinformował, który to fakt i tak w tej ocenie wiele nie zmienia, bo to nie mój problem że czyjaś organizacja pracy leży.

  2. Emilia Kucięba ★★★★★

    Odwiedzny w ramach Restaurant Week. Bardzo polecam. Oba menu były pyszne. A deser wprost doskonały. Obsługa bardzo miła a sam lokal bardzo klimatyczny i ładny. Polecam

  3. Gabriela jadam ★★★★★

    Coś niesamowitego. Bardzo polecam. Deser przerósł nasze oczekiwania a polędwiczka wyśmienita, do tego ta oliwa szczypiorkowa. Obłęd

  1. Artur Biedroń ★★★★★

    Chciałem znaleźć bar szybkiej obsługi aby przekąsić coś w oczekiwaniu na pociąg podczas przesiadki. Zamiast tego znalazłem świetną restaurację w hotelowym lobby. Krotka klasyczna karta, świeże i smaczne dania, czysto, miła obsługa, ciekawy wystrój.

  2. Mateusz Kozak ★★★★★

    Restauracja jest ulokowana w pobliżu Dworca PKP i PKS, przy hotelu B&B. Wybraliśmy się na #restaurantweek i bardzo nam się spodobało. Wystrój i atmosfera przyjemne, można się zrelaksować I spokojnie porozmawiać. Dania poddawane w ramach menu degustacyjnego wypadły dobrze, tatar 4/5, kaczka na puree 4,5/5, a'la tiramisú na korzennym pierniku 5/5. Polecam, na pewno wrócę spróbować dań z karty

  3. cis group Manpower ★☆☆☆☆

    Restauracja podczas rezerwowania stolika po zapytaniu czy czas oczekiwania na zamowienie jest w dalszym ciagu tak dlugi powiedziala, ze nie, podczas przyjscia na starcie zostalismy poinformowani ze menu obiadowe podaja od 14 o czym nie zostalismy poinformowani wczesniej za co ogromny minus. Na zamowione potrawy czekalismy 50 minut....Makaron z pesto okropny... suchy posklejany makaron z lyzeczka pesto na dnie, czyms zielonym i niewidzialnym serem... nigdy wiecej

  1. natalka m ★☆☆☆☆

    Ogromne rozczarowanie, wybraliśmy to miejsce na Restaurant Week i okazało się wielka porażka. Na przystawke z menu wege był dorsz który był przesuszony z 2 szparagami, menu mięsne galareta bez smaku. Na danie główne risotto z aż 2 krewetkami, ryż niedogotowany, wręcz surowy, i polędwiczka- sucha.. na deser pana cotta. Ogólnie porcje bardzo małe, niedoprawione i bez szału... szkoda bo restauracja mogłaby się zareklamować a tylko odpycha od kolejnych odwiedzin

  2. Karol Biega ★☆☆☆☆

    Bardzo wielki zawód. Byliśmy na restaurant week w 4 osoby i każdy wyszedł bardzo niezadowolony. Każde danie dostaliśmy zimne, porcję bardzo małe, obsługa i atmosfera kiepska. Po wyjsciu poszliśmy na pizze. :D Pomijam fakt że jedna osoba została już na samym początku oblana drinkiem przez kelnera był to praktykant więc się takie rzeczy zdarzają.

  3. Adam Deroń ★★★★★

    Bardzo dobra quesadilla z pieczarkami. Klimat dodaje miejscu uroku. Polecam :)

  1. Anetta Kruczek ★★★★★

    Świetne miejsce na spotkanie przy kawie,dobrym jedzeniu czy alkoholu. Atmosferę robi ciekawy,elegancji,estetyczny wystrój,muzyka w tle nie zagłuszająca rozmowy . Dla rodzin z maluszkami przygotowany stolik i krzesełko. Wszystkiego dopełnia przesympatyczna Pani z obsługi. Rekomendacja szczera.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Capella Restaurant @ Lobby Lounge?

Capella Restaurant @ Lobby Lounge znajduje się przy Artura Grottgera 28, 35-005 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Capella Restaurant @ Lobby Lounge?

Można skontaktować się z Capella Restaurant @ Lobby Lounge pod numerem +48 177 401 616

Jak można dotrzeć do Capella Restaurant @ Lobby Lounge?

Do Capella Restaurant @ Lobby Lounge można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements