Opinie

  1. Mariusz Szlenk ★★★★★

    Super rozmowy z barmanami zwłaszcza z Kasią i Miłoszem Super drinki i klimat serdecznie polecam

  2. Iwona S ★★☆☆☆

    Wczorajsza sytuacja 12.12 pokazała kogo zatrudniają w tym miejscu, jestem świadkiem z nagraniem jak ochrona traktuje faceta który nie był w żaden sposób agresywny ani nie wyrażał problemów a i tak zlali go po twarzy dwukrotnie że aż się obkręcił, nabici testosteronem, zabawienie się czyimś kosztem i popisanie się przed kobietami jacy nie są fifarafą... Serio? Gdy zagroziłam policja, uciekli w mgnieniu oka. Następnym razem nie zostawię tego tak i proszę pamiętać że w takie miejsca również przychodzą osoby które mogą zrobić z tym porządek i właściciel nie będzie zadowolony z problemów. Obsługa również niech reaguje na zagrywki ochrony a nie w niebogłosy się śmieje, niech się zajmą przetarciem stolików które są oblepione i podłogą lub obszczanym kiblem gdzie wchodzi się w kałuże szczochów. Właściciel niech się bardziej zainteresuje, chyba że czeka aż sanepid się tym zainteresuje, bo w takich warunkach raczej nie powinno się podawać jedzenia. Poza dobrymi shotami, oraz miejscem do karaoke, to jedna wielka speluna.

  3. vitek_mua ★★★★★

    Dziś 19 listopa didżej przelonczyl pieosenke i nawet nic nie powiedział , gdzie powiedziałem mu że przytłoczył piosenkę , to on ze trzeba powiedzieć Laśkiewie słucham masakra

  1. Wiktoria J ★★★☆☆

    Bardzo fajnie na karaoke, ale Tomeczek który wiecznie śpiewa i zaczepia dziewczyny jest naprawdę irytujący i psuje nastrój, on jest w pijalni doslownie zawsze

  2. Julia ★★★★★

    Wszystko super fajnie, ale wezcie w koncu zmiencie to swiatlo w damskiej toalecie. Nie można w tamtym lustrze nawet poprawić sobie makijażu bo to oświetlenie to jakas tragedia.

  3. Aleksandra Sierżęga ★★☆☆☆

    Lokal ok, DJ beznadzieja! Karaoke powinno być dostępne dla wszystkich gości, nie tylko dla wybranych ładnych dziewczyn. Sytuacja powtarza się na każdej imprezie karaoke.

  1. Julia Kornaś ★★★★★

    Dorota i Iza są najlepsze dziewczyny na świecie. Sprawiły ze nasz wieczór był cudowny. Bardzo miłe i sympatyczne dziewczyny. Dj bardzo starał sie ogarnąć wszystkie zamówienia na karaoke mimo wszystkich pijanych osób które chciały żeby ich piosenka była pierwsza. I mimo to byl bardzo sympatyczny. Napewno tutaj wrócimy. ❤️ Ogromny plus za ładowarkę do glo!!!

  2. Krystian Kulinski ★☆☆☆☆

    Ogólnie lokal przyjemny, ale chodząc tylko na karaoke dj "Mufasa" jest ewidentnie do wymiany. Powstrzymywałem się przed wystawieniem opinii ponieważ myślałem że działania dj-a są zależne od gorszego dnia itp itd, jednak zachowanie powtarzało się za każdym razem gdy byłem na karaoke. Po pierwsze po co wgl istnieje strona do ustalania piosenek pod karaoke skoro dj kompletnie ją zlewa, trzeba się upominać o zamówioną piosenkę a i tak wystarczy że najczęściej dziewczyna ładnie poprosi to leci piosenka bez kolejki, po drugie rozumiem że to bar ale mimo wszystko dj jest w pracy i jak reszta personelu (do której nie mam żadnych uwag a nawet mam pochwały) powinien być trzeźwy, po trzecie przerwy niby 15 minutowe zawsze są dłuższe, a dj "Mufasa" robi ich sobie ewidentnie za dużo. Kwestia karaoke do poprawy ale lokal jest całkiem przyjemny.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pijalnia Rzeszowska?

Pijalnia Rzeszowska znajduje się przy Grunwaldzka 1, 35-068 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Pijalnia Rzeszowska?

Można skontaktować się z Pijalnia Rzeszowska pod numerem +48 572 166 101

Jak można dotrzeć do Pijalnia Rzeszowska?

Do Pijalnia Rzeszowska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements