Nie daje jednej gwiazdki bo robię u Was zakupy, ale parówki dla dzieci z pleśnią to przeginka pały.
Zdjęcia
Opinie
-
Ki Jump ★★☆☆☆
-
Ludek Lidloweski ★☆☆☆☆
Prosiłbym szanowne szefostwo o pilnowanie sprawdzania dat na produktach które sprzedajecie ponieważ dzisiaj zakupiony przeze mnie produkt był ponad miesiąc po terminie. A potencjalnych klientów ostrzegam przed takimi niedopuszczalnymi niedopatrzeniani, uważajcie co u nich kupujecie żeby się nie potruć
-
Wiki Ok ★★★★★
Sklep znajduje się w świetniej lokalizacji, co jest zdecydowanie plus. Asortyment szeroki, obsługa w porządku. Nie ma do czego się przyczepić ;)
-
Zuza ★☆☆☆☆
Przesada, bułka kupiona z bistro delikatesów centrum zrobiona ze skrawków różnego rodzaju szynki, która została prawdopodobnie z tamtego tygodnia, kupiona za 6,50 nie warta złamanego grosza. Nie polecam, po raz drugi zawiodłam się na tym obleśnym interesie kanapkowym.
-
Laura O ★★★★☆
Panie raczej miłe, sam sklep dobrze zaopatrzony. Wątpliwości budzi to, że są dwie kasy, z czego zazwyczaj działa tylko jedna, więc mało kiedy nie ma kolejek.
-
Daniel Ligęza ★★☆☆☆
Zawsze jest otwarta tylko 1 kasa mimo kolejki na 15 osób. Często trzeba czekać długo przy kasie zanim ktoś podejdzie... Być może jest tam za mało pracowników.
-
Dwudziestka ★★★☆☆
Pani na stoisku mięsnym bardzo miła, jakość wędlin bardzo dobra, natomiast ekspedientki za kasą pracują chyba za karę. Człowiek z uśmiechem podchodzi, a ona nawet nie odpowie
-
Lidka Dwojganazwisk ★★★★☆
Tylko tutaj duży wybór mąk do różnych wypieków, w tym chleba
-
Renata Grzybowska ★☆☆☆☆
Niestety któryś raz z rzędu jest problem z wydawaniem reszty. Większość ekspedientek oczekuje , że klient będzie miał wyliczoną kwotę. To chyba mija się z celem, bo w takiej sytuacji, tak jak ja dziś Klient zrezygnuje z zakupów i pójdzie do innego sklepu. Uprzejmość obsługi pozostawia wiele do życzenia. Proszę zwrócić na to uwagę i popracować nad tym.
-
patka1608 ★☆☆☆☆
Starsza Kobieta która dzisiaj obsługiwała mnie na kasie bardzo niemila. Obrażała kasjerkę on przy klientkach i głośno komunikowała że ona nie będzie po klientach odnosić pustych koszyków po zakupach bo się jej nie chce. Wg niej "powinniśmy się sami za to zabrać". Nie wiem jak osoba może mieć na to przyzwolenie. Kasjerce obok było widocznie głupio za tamtą kobietę i była przez nią atakowana. Może ta Pani powinna pomyśleć o zmianie pracy bo odstrasza klientów...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Delikatesy Centrum?
Delikatesy Centrum znajduje się przy aleja Tadeusza Rejtana 23, 35-326 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Delikatesy Centrum?
Można skontaktować się z Delikatesy Centrum pod numerem +48 731 001 412
Jak można dotrzeć do Delikatesy Centrum?
Do Delikatesy Centrum można dotrzeć, korzystając z poniższego linku