Pani neurolog jakby siedziała w swoim świecie . Nie słucha informacji od pacjenta , nie sprawdza dokumentów załączonych po informację w sprawie jakiej kolwiek zwraca się o pomoc do rejestracji . Całkowity brak poszanowania do pacjenta. Przyklad, proszę zdjąć buty, jestem chory na kręgosłup jest śnieg zimno mam trudności ze schylaniem się . Pani doktor mówi to trzeba było założyć inne buty . To co mam przyjść w klapkach? Stanowczo nie polecam . Szkoda że do publikacji są potrzebne gwiazdki bo bez gwiazdki nie ma publikacji . Dał bym mniej niż zero!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Mirek Lazik ★☆☆☆☆
-
Doroc33 H ★☆☆☆☆
Byłam z mamą na wizycie u urologa w NZOZ „Piątka” i niestety muszę wyrazić duże rozczarowanie. Lekarz okazał się bardzo niesympatyczny, trudno było się z nim porozumieć. Badanie USG trwało zaledwie około dwóch minut, po czym bez szerszego wyjaśnienia podjęto decyzję o założeniu zwykłego cewnika. Mam wątpliwości co do takiego rozwiązania – zwłaszcza że cewnik wiąże się z ryzykiem infekcji. Zamiast rzetelnych odpowiedzi usłyszałam komentarz w stylu: „nie obchodzi mnie, co mówią inni, to ja jestem urologiem”. Było to dla mnie bardzo nieprofesjonalne i pozostawiło wiele pytań bez odpowiedzi. Sama placówka jest dobrze zorganizowana, ale niestety sposób podejścia lekarza do pacjenta i jego rodziny pozostawił we mnie ogromny niesmak.
-
Marek Rudzik ★☆☆☆☆
Urolog dr. W... tak się mną "zajął" że po kilku latach od wizyt u niego mam usuniętą nerkę z dużym złośliwym guzem który według Pana doktora był nieszkodliwy... Dodatkowo mam duży rozsiew tego guza i jestem leczony onkologicznie...!!! Urolodzy w pewnym szpitalu stwierdzili że to jawne zaniedbani e...!!! Bardzo dziękuję Panu doktorowi że być może wpędził mnie do grobu...!!!
-
Klaudynka ★☆☆☆☆
Przychodnia wygląda jak po wojnie. Zero organizacji i szacunku dla pacjenta. Podejście lekarzy pozostawia wiele do życzenia. Pań na rejestracji jest pięć, a gdy pacjent podchodzi do okienka to oczami przewracają, bo się im przeszkadza w piciu kawki. Porażka...
-
Justyna Dk ★★★★★
Zawsze można liczyć, że umówimy się na wizytę, dla mnie to bardzo ważne, bo mam dwoje dzieci i chcę, żeby były przyjęte jak są chore w ten sam dzień (jak wiadomo - nie wszędzie tak jest). Dobrzy pediatrzy, super specjaliści również dla dorosłych. Fachowa pomoc, przyjazny personel. Nie ma problemu z dodzwonieniem się. Chyba jedyna przychodnia w okolicy, która realizuje również wizyty domowe.
-
Wiktoria Gasz ★★★☆☆
Pani doktor Szatan jest świetna, przy pierwszej wizycie obeszło się bez stresu. Za to dodzwonienie się do poradni to tragedia. Cały czas linia jest albo zajęta, albo po prostu nikt nie odbiera. Proszę coś z tym zrobić bo nie zawsze ma sie czas, żeby specjalnie zajechać i się umówić. Wszyscy jesteśmy ludzmi ale ta sytuacja niestety nie była jednorazowa.
-
Karolina Przybycin ★★★★★
Wspaniali lekarze, przemili, empatyczni, zaangażowani, sumienni i skuteczni (dr.Skiba i dr.Zybura) Rejestracja bez problemów, miło i sprawnie. Panie pielęgniarki pomocne i sympatyczne :) Serdecznie polecam!
-
Weronika Szymik ★★★☆☆
Pani doktor Szatan , złota kobieta z dużą wiedzą i doświadczeniem, za to jeśli chodzi o rejestrację to jedna wielka porażka. Pani pracująca tam jakby za karę odnosi się do pacjenta jak do skazańca. Próbuję od tygodnia umówić się na wizytę ale dodzwonić się tam graniczy z cudem.
-
Wioleta Nowak ★☆☆☆☆
Ginekolog Krzysztof Szymański jedna wielka porażka. Jeszcze nigdy nie spotkalam się z tak wielkim brakiem profesjonalizmu, nie dość że spóźnił się parę godzin to zero poinformowania pacjenta o tym. Już nie wspomne o jakimkolwiek przepraszam. Podejście do pacjenta.... Zero.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Nzoz "PiĄTka" Sp. Z O.O.?
Nzoz "PiĄTka" Sp. Z O.O. znajduje się przy Oświęcimska 43, 41-947 Piekary Śląskie, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Nzoz "PiĄTka" Sp. Z O.O.?
Można skontaktować się z Nzoz "PiĄTka" Sp. Z O.O. pod numerem +48 322 857 855
Jak można dotrzeć do Nzoz "PiĄTka" Sp. Z O.O.?
Do Nzoz "PiĄTka" Sp. Z O.O. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku