Opinie

  1. Wiktoria Zającz ★☆☆☆☆

    Dermatolog? Porażka, kobieta spojrzała na cere RAZ nawet nie dokładnie tylko z biórka i bez żadnej innej rozmowy z mną o to jaką mam cere przepisała maść która wpros WYPALIŁA mi skóre. Na cere wrażliwą i suchą, ona przepisała maść WYSUSZAJĄCĄ XD. Teraz mam cere na której widać te suchość i szczypi jak skur… NIE POZDRAWIAM.

  2. BusaTheBest ★☆☆☆☆

    Korzystam od lat z wizyt w Lambdzie, praktycznie odkąd powstała. Ostatnio byłem u Dermatologa. Napiszę tak 1) Diagnoza wzrokowa Pani Doktor w 5 sekund, wraz z wypowiedzeniem kilku słów co ona o tym sądzi jako"lekarz" 2) Pisanie opisu wraz z receptą 5 minut. I to cała wizyta. Pani Doktor twierdzi, że to zapalenie mieszków włosowych. Ale skąd może wiedzieć na pewno, nawet nie obejrzała skóry, nawet z daleka. A może to na przykład nurzyca, albo gorzej, jakiś rak? Czy Pani Doktor naprawdę myśli, że pacjent nie widzi,że został odpalantowany? Efekt jest taki: Przyjechała spóźniona pół godziny do pracy( im wolno nie?) Było kilku pacjentów po mnie, więc jeśli każdego obsłużyła w 5 minut 5 sekund, no to skończyła w pół godziny, a potem kawka. Ja byłem pierwszy raz i ostatni u "Dermatologa " w Lambdzie, takie Wash and Go, dwa w jednym. Każdemu absolutnie odradzam i radzę poszukać gdzie indziej, Lekarza z powołania i z prawdziwego zdarzenia.

  3. Kasia L ★☆☆☆☆

    W piątek 10.05.2024 Pani z rejestracji poinformowała męża, że nie czytają maili i kto w ogóle doradził mu,aby pisać zapotrzebowanie na leki na receptę na adres mailowy- dodam leki,które mąż bierze na stałe. Wcześniej,został telefonicznie poinformowany,że aby usprawnić przeplyw informacji i odciążyć linię telefoniczną lepiej przesłać maila z informacją,na jakie leki potrzebna jest recepta.Niestety,jak widać przepływ informacji w przychodni Lambda w Piekarach Śląskich przy ul.Wyzwolenia nie działa.Mąż został na weekend bez recepty na leki na nadciśnienie,a pani,która pracowała w piątek 10.05.2024 poinformowała,że może sobie te leki "pożyczyć"!!! To jest skandal,a przede wszystkim zagrożenie dla życia. Bardzo proszę o zweryfikowanie owej Pani i nie narażanie pacjentów przychodni na utratę zdrowia lub życia.Dodam tylko,że mąż jest pacjentem tej przychodni od ponad 20 lat.I to jest chyba ostatni rok w tej przychodni.Nie polecam tego miejsca.Mam nadzieję,że ktoś z zarządu odniesie się do zaistniałej sytuacji.

  1. Duncan Rain ★★☆☆☆

    Ciężko mi ocenić to miejsce. Jak i dermatolog oraz psychiatra na nfz prowadzili mnie cudownie tak rejestracja jest masakrą. Czytałem komentarze sprzed KILKU lat, nie powinno ujść uwadze w/w poradni, że są problemy z dodzwonieniem się do dziś. Nie dość, że trzeba próbować się dodzwonić przez cały dzień to jeszcze trafia się tak opryskliwa obsługa, że to masakra.

  2. Leonsio Simoni ★★★★★

    Osobiście nic nie mogę zarzucić tej przychodni. Bardzo dobra recepcja, miła obsługa, dobrze wytłumaczy. Posiada swój gabinet "zabiegowy" dużo specjalistów jak i pacjentów.

  3. Julia Hadzik ★☆☆☆☆

    Jak można zatrudnić lekarza dziecięcego który nawet bilansu nie potrafi uzupełnić. Tłumacząc się brakiem czasu i brakiem sprzętu. Szkoda czasu i zdrowia na tak młodego niedoświadczonego lekarza. Pani powinna pracę zmienić

  1. Sandra Maciąg ★☆☆☆☆

    Dzisiaj dzwoniłam i chciałam się umówić do lekarza rodzinnego, czas oczekiwania na wizytę bądź teleporade ponad tydzień... Człowiek prędzej umrze niż otrzyma pomoc w tej przychodni !

  2. Gaga ★★★★★

    Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta w poradni reumatologicznej. Dziękuję pani doktor Sichała-Urbanczyk Ewie za poświęcony czas, opiekę medyczną. W problemach zdrowotnych polecan z całego serca dostać się w ręce pani doktor.

  3. Joanna Bucka ★☆☆☆☆

    Ogólnie wiadomo iż oczekiwanie na wizytę u lekarza specjalisty wymaga anielskiej cierpliwości.Już samo dodzwonienie się graniczy z cudem. Powoli uczymy się żyć z bólem ale nic tak nie boli jak brak empatii wśród pracowników w/w przychodni. Po długim oczekiwaniu nadszedł upragniony dzień i już na miejscu okazuje się, że panie w rejestracji nie potrafią sobie poradzić z e-skierowaniem, ponieważ źle odczytują lekarza docelowego. Zamiast z pokorą przesunąć termin wizyty do prawidłowego lekarza usłyszałam TRZEBA BYŁO PRZYJECHAĆ OSOBIŚCIE, dziękuję za takie miłe podejście do pacjenta i życzę panią z rejestracji jeszcze większej Empatii przez duże E, a pozostałym pacjentom polecam wizytę osobistą, pomimo e-skierowania.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Lambda Sp. z o.o. NZOZ. Przychodnie specjalistyczne?

Lambda Sp. z o.o. NZOZ. Przychodnie specjalistyczne znajduje się przy Wyzwolenia 2a, 41-940 Piekary Śląskie, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Lambda Sp. z o.o. NZOZ. Przychodnie specjalistyczne?

Można skontaktować się z Lambda Sp. z o.o. NZOZ. Przychodnie specjalistyczne pod numerem +48 322 871 141

Jak można dotrzeć do Lambda Sp. z o.o. NZOZ. Przychodnie specjalistyczne?

Do Lambda Sp. z o.o. NZOZ. Przychodnie specjalistyczne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements