Jestem tu pierwszy raz. Pachnie wspaniale kawą i wypiekiem. Niestety, chciałam złożyć zamówienie młoda dama oburzona stwierdziła że je przecież… i nie może go przyjąć. Przy stoliku siedzę już 15 minut…. Panie rozmawiają ze sobą i też nie podchodzą…. Nie polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Anna Mazur ★☆☆☆☆
-
Sylwia Bałchan ★☆☆☆☆
Najgorsza kawiarnia w jakiej byłam. Pojemność matchy opisanej w menu (380ml) się nie zgadza (kubek 0.3l). Kiedy zwróciłam uwagę obsłudze, że napój jest za mały zostałam zignorowana i pani opryskliwie pokazała mi kubek, że jest przecież 0.3l. Czyli nadal za mało o 80ml ale dla obsługi to chyba nie ma znaczenia, że w menu piszą większą pojemność, a klientowi dają mniejszą. Podsumowując - niemiła obsługa + oszukiwanie klienta sprawia, że już nigdy tam nie wrócę.
-
Tom B ★★★★★
Panie z cukierni uratowały mnie z opresji, kiedy dowiedziałem się od żony że mam załatwić urodzinowego torta na 2 dni przed urodzinami ;-) Z jednej strony "się udało", z drugiej strony duża pomoc i zaangażowanie ze strony obsługi. Tort wyszedł super, był smaczny, a ja opinię wystawiam dość spóźnioną bo urodziny były w lipcu ;-) Pozdrawiam i dziękuję!
-
Vasyl Polishchuk ★★★★★
Najlepsza cukiernia w Rzeszowie! Jestem klientem tej cukierni od 2022 roku i już kilka razy zamawiałem tutaj torty na szczególne okazje. Torty są boskie! Dekoracje – przepiękne. Gorąco polecam! Jest tu także bardzo przytulna kawiarnia, w której zawsze jest pyszna kawa i miła obsługa. Jestem stałym klientem tej kawiarni i piekarni. Polecam wszystkim!
-
Kasia ★★★★★
Pyszne ciasta i kawa, pomocna obsługa. Polecam.
-
Jogo Bella ★☆☆☆☆
Tragiczna obsługa, szanowne Panie jakby robiły łaskę, że w ogóle tam są. Na pytanie czy płatność kartą poszła, pani nie raczyła nawet odpowiedzieć tak, nie, nie wiem... Masakra. To jest niewiarygodne, że właściciele tego nie zauważyli do tej pory.
-
Ela Gałas ★☆☆☆☆
Odradzam z całego serca desery lodowe. Zamawiałam deser lodowy za 25 zł z owocami i upewniłam się że otrzymam z truskawkami. Otrzymałam gałkę lodów waniliowych z niedojrzałym kiwi, bananem i winogronami mocno zapełniony tłustą bitą śmietaną. Dodatkowo tragiczna obsluga. Bardzo długie oczekiwanie na przygotowanie deseru spowodowało że rodzina zdążyła skonsumować swoje lody ( 6,0 zł gałka) a ja zostałam sama ze swoim wypchanym bitą smietaną zamulaczem.
-
Joanna Rozek ★☆☆☆☆
Obsługa mało sympatyczna, miny maja jakby pracowały za karę. Zamówiłam dwie kawy, pani nawet nie zaproponowała, że jest dzisiaj jakiś zestaw dnia. Po zapytaniu czy można domówić odpowiedziała "eee nie da się, zresztą już ta godzina". Nie polecam ze względu na obsługę :)
-
Magdalena Hadław ★☆☆☆☆
Byliśmy dzis w cukierni i zostały nam sprzedane domowej roboty ręcznie robione makaroniki z Lidla. Brak słów.
-
Wojciech ★★★★★
Tort pyszny! Dekoracja piękna. Szczerze polecam to miejsce
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kawiarnia & Cukiernia CORNELLI?
Kawiarnia & Cukiernia CORNELLI znajduje się przy 35-111 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kawiarnia & Cukiernia CORNELLI?
Można skontaktować się z Kawiarnia & Cukiernia CORNELLI pod numerem +48 178 630 613
Jak można dotrzeć do Kawiarnia & Cukiernia CORNELLI?
Do Kawiarnia & Cukiernia CORNELLI można dotrzeć, korzystając z poniższego linku