Opinie

  1. Anna D ★★★★★

    Przepyszna kawa! Tęsknię za jej smakiem, bo byłam tam przejazdem. Każda kolejna w innym miejscu od wczoraj jest tylko rozczarowaniem

  2. piotr busz ★★★★★

    Bardzo dobre kanapki polecam serdecznie

  3. N A ★★★☆☆

    Zawsze kupowałam na warzywnej. Dziś w innej lokalizacji i powiem szczerze że średnio... Bułka chrupiąca ok ale za 9,50 plasterek szynki, łyżeczka sosu na środku i plasterek ogórka kiszonego czy pikla i plasterek jajka... Czuje się zniesmaczona taka ilością składników w stosunku do ceny...

  1. Wiktoria Anna ★★★☆☆

    Mam mieszane uczucia. Kanapki są na prawdę smaczne i świeże…o ile się na nie trafi. Niestety ostatnio za każdym razem jak jestem u Was w lokalu to brakuje kanapek na jasnym pieczywie, za to ZAWSZE niezależnie od godziny jest zatrzęsienie pieczywa z ziarnami. Nie jestem w stanie wcześniej rezerwować kanapek, bo nie wiem jeszcze rano czy zdążę zjeść śniadanie czy nie (choć jak ostatnio dzwoniłam o 7 rano, to już nie było tej co lubię…). Jest to miejsce skupiające się na kanapkach, więc sytuacja, gdzie o 8 rano są 3 kanapki jasne do wyboru i to w 1 sztuce jest po prostu rozczarowująca. To samo odczucie ma bliska mi osoba, która też często do Was przychodziła w godzinach 8/9, jak rezerwowała kanapkę to było swietnie, jak z pośpiechu tego nie robiła to musiała szukać alternatyw i ostatecznie przestała przychodzić tak samo jak i ja. Jest mi przykro, bo kanapki choć nie są tanie, to zawsze były świeże i smaczne, niemniej niestety również zrezygnuje z przychodzenia właśnie przez te ciągłe braki, może warto dawać na wystawę mniej kanapek, ale więcej rodzajów i dokładać na bieżąco jeśli macie u siebie możliwość ich robienia lub cokolwiek zmienić w zamawianej ilości. A jak się nie sprzedadzą to jest too good to go, przeceny pod koniec dnia i inne alternatywy. Dodam, że niestety nie mogę ze względów alergicznych jeść pieczywa z ziarnami, wiem, że dużo osób poza preferencją ma również przeciwskazania zdrowotne i albo wezmą jasne, albo żadnego, więc to niestety nie jest kwestia wyboru, gdzie „wezmę co jest”

  2. Haunuva ★★★★★

    Kameralne miejsce, takich mi trochę brakowało z Anglii. Idealne by wziąć numerek rejestracji na warzywnej, wpaść zjeść i wrócić:) Próbowałem ciabatty na ciepło i było smacznie i pięknie podane. Poggers

  3. Jan Pabian ★★★★★

    Pyszna kawa, pyszne i świeże kanapki, miła obsługa.

  1. Wiktoria Wójcicka ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Kanapki robione z sercem jak od mamy. Kawusia była również pyszna. Polecam na szybkie śniadanie przed pracą lub jako lunch do pracy/szkoły/na studia (niedaleko jeden z kampusów URZ). Cenowo normalnie, raczej standard. Kawa w dobrej cenie

  2. Karolina Polek ★★★★★

    Miła obsługa oraz czuć, że pieczywo jest świeże i produkty użyte do zrobienia kanapek. Polecam zieloną herbatę z mango. Jednym słowem pyszne, a także niedrogie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Po Drodze - Kawa i Kanapki?

Po Drodze - Kawa i Kanapki znajduje się przy Jacentego Gałęzowskiego 5, 35-074 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Po Drodze - Kawa i Kanapki?

Można skontaktować się z Po Drodze - Kawa i Kanapki pod numerem +48 609 408 990

Jak można dotrzeć do Po Drodze - Kawa i Kanapki?

Do Po Drodze - Kawa i Kanapki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements