Przepyszna kawa! Tęsknię za jej smakiem, bo byłam tam przejazdem. Każda kolejna w innym miejscu od wczoraj jest tylko rozczarowaniem
Zdjęcia
Opinie
-
Anna D ★★★★★
-
piotr busz ★★★★★
Bardzo dobre kanapki polecam serdecznie
-
N A ★★★☆☆
Zawsze kupowałam na warzywnej. Dziś w innej lokalizacji i powiem szczerze że średnio... Bułka chrupiąca ok ale za 9,50 plasterek szynki, łyżeczka sosu na środku i plasterek ogórka kiszonego czy pikla i plasterek jajka... Czuje się zniesmaczona taka ilością składników w stosunku do ceny...
-
Wiktoria Anna ★★★☆☆
Mam mieszane uczucia. Kanapki są na prawdę smaczne i świeże…o ile się na nie trafi. Niestety ostatnio za każdym razem jak jestem u Was w lokalu to brakuje kanapek na jasnym pieczywie, za to ZAWSZE niezależnie od godziny jest zatrzęsienie pieczywa z ziarnami. Nie jestem w stanie wcześniej rezerwować kanapek, bo nie wiem jeszcze rano czy zdążę zjeść śniadanie czy nie (choć jak ostatnio dzwoniłam o 7 rano, to już nie było tej co lubię…). Jest to miejsce skupiające się na kanapkach, więc sytuacja, gdzie o 8 rano są 3 kanapki jasne do wyboru i to w 1 sztuce jest po prostu rozczarowująca. To samo odczucie ma bliska mi osoba, która też często do Was przychodziła w godzinach 8/9, jak rezerwowała kanapkę to było swietnie, jak z pośpiechu tego nie robiła to musiała szukać alternatyw i ostatecznie przestała przychodzić tak samo jak i ja. Jest mi przykro, bo kanapki choć nie są tanie, to zawsze były świeże i smaczne, niemniej niestety również zrezygnuje z przychodzenia właśnie przez te ciągłe braki, może warto dawać na wystawę mniej kanapek, ale więcej rodzajów i dokładać na bieżąco jeśli macie u siebie możliwość ich robienia lub cokolwiek zmienić w zamawianej ilości. A jak się nie sprzedadzą to jest too good to go, przeceny pod koniec dnia i inne alternatywy. Dodam, że niestety nie mogę ze względów alergicznych jeść pieczywa z ziarnami, wiem, że dużo osób poza preferencją ma również przeciwskazania zdrowotne i albo wezmą jasne, albo żadnego, więc to niestety nie jest kwestia wyboru, gdzie „wezmę co jest”
-
Haunuva ★★★★★
Kameralne miejsce, takich mi trochę brakowało z Anglii. Idealne by wziąć numerek rejestracji na warzywnej, wpaść zjeść i wrócić:) Próbowałem ciabatty na ciepło i było smacznie i pięknie podane. Poggers
-
Jan Pabian ★★★★★
Pyszna kawa, pyszne i świeże kanapki, miła obsługa.
-
Wiktoria Wójcicka ★★★★★
Bardzo miła obsługa. Kanapki robione z sercem jak od mamy. Kawusia była również pyszna. Polecam na szybkie śniadanie przed pracą lub jako lunch do pracy/szkoły/na studia (niedaleko jeden z kampusów URZ). Cenowo normalnie, raczej standard. Kawa w dobrej cenie
-
Karolina Polek ★★★★★
Miła obsługa oraz czuć, że pieczywo jest świeże i produkty użyte do zrobienia kanapek. Polecam zieloną herbatę z mango. Jednym słowem pyszne, a także niedrogie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Po Drodze - Kawa i Kanapki?
Po Drodze - Kawa i Kanapki znajduje się przy Jacentego Gałęzowskiego 5, 35-074 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Po Drodze - Kawa i Kanapki?
Można skontaktować się z Po Drodze - Kawa i Kanapki pod numerem +48 609 408 990
Jak można dotrzeć do Po Drodze - Kawa i Kanapki?
Do Po Drodze - Kawa i Kanapki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku