Opinie

  1. Kamila Parzyk ★☆☆☆☆

    Autko klasycznie podstawione na przegląd gazu. Po około 5 tyś. przejechanych, zaczęło się dusić na gazie, dodatkowo kontrolki silnika itd. Nie jechałam nawet się kłócić z tymi ludźmi. Wymieniłam w innym warsztacie - miło i przyjemnie.

  2. Magdalena Sulej ★☆☆☆☆

    Miła i przyjazna obsługa klienta, natomiast szok pojawił się przy odbiorze auta Chevrolet Spark, gdzie wymieniony został czujnik ciśnienia oleju, wcześniej nie zapoznałam się z cennikiem:⁠-⁠( należało zapłacić za usługę serwisową 450zl , a część 30zł- łącznie 480zł. Bardzo wysoka kwota za wymianę.

  3. Dominik ★☆☆☆☆

    Auto w przeciągu miesiąca przyjechało dwukrotnie na regulację instalacji gazowej, za pierwszym razem panowie zrobili ,,przegląd i regulacje” po czym gaz i tak nie działał prawidłowo. Po 3 tygodniach powrót do mechanika, spędzone 4 godziny, niepotrzebnie wymienione części, które były sprawne… auto działało normalnie na benzynie a po wizycie w Ww warsztacie nie miało mocy zarówno na benzynie jak i na gazie a w komputerze diagnostycznym dziwnym trafem nagle pojawiły się nowe błędy… skasowane multum pieniędzy a samochód po prostu bardziej zepsuty. W innym warsztacie problem zdiagnozowany od razu. Omijać szerokim łukiem naciągaczy.

  1. Krzysztof Kołowicz ★★★★★

    Bezapelacyjnie jednym słowem można opisać AGS: profesjonalizm. Bez najmniejszych oporów śmiało polecam usługi tej firmy. Z całą pewnością nie jest to miejsce, w którym jednie wymienia się części. Skrupulatnie eliminuje się problemy. A w kwestii LPG? Cóż śmiem twierdzić, że lepszego miejsca w Olsztynie próżno szukać Polecam zdecydowanie

  2. MATEUSZ PONIEWIERKA ★★★★★

    Bardzo profesjonalna obsługa i szybki montaż instalacji LPG. Wszystko zostało dokładnie wyjaśnione, a samochód działa bez zarzutu. Czysto, sprawnie i w rozsądnej cenie. Polecam ten warsztat każdemu, kto myśli o założeniu gazu! :)

  3. Damian Dad ★☆☆☆☆

    Warsztat wydawał się profesjonalny , lecz po mydleniu oczu okazał się przekrętem Nie odbierają telefonu albo rozmawia się z 5 innymi pracownikami w tym z kobietą, która nawet nie wie , że auto jest na podnośniku. Mimo wcześniejszego dogadania ceny i wymiany przy odbiorze człowiek dowiaduje się,że zrobili jeszcze coś innego i cena podnosi się o 1000 zł Nie polecam !!!!

  1. Paweł Łempicki ★☆☆☆☆

    Jeżeli ktoś chce stracić swój czas, to polecam. Ustaliłem przez rozmowę telefoniczną, że samochód zostanie sprawdzony w konkretny dzień. Postawiłem tutaj samochód z uwagi na fakt, że są “specjalistami od Subaru”. Przez tydzień czasu nie zadziało się kompletnie nic. Komunikacja z serwisem dramatyczna. Za każdym razem odbiera ktoś inny i w konsekwencji nie wiedzą co się dzieje. Sam musiałem dzwonić i się dowiadywać. W odpowiedzi jednak dostawałem tylko ; “no wie Pan, mamy mechanika na zwolnieniu”, “no wie Pan, mamy też inne samochody”. Okej, nie miałbym z tym żadnego problemu, gdyby mi powiedziano wprost, że nie mają czasu - Pojechałbym gdzieś indziej. Najlepsze jest to, że jak pojechałem odebrać samochód, który najwidoczniej został przyjęty tam tylko na parking :D - To usłyszałem, uwaga!!! - w sumie to wie Pan co - my się Dieslami to nie zajmujemy. Moje pytanie brzmi ; to dlaczego mnie oszukaliście? zaufałem firmie, która rzekomo specjalizuje się w subaru i się bardzo mocno zawiodłem. Straciłem tydzień czasu.

  2. Kornelia Bertrand ★★★★★

    Subaru Forester 2.0 2002r. Przyprowadzilam samochód aby ustalili co jest przyczyna nierównej pracy silnika. Co się okazało trzeba było zrobic luzy zaworowe. Niedługo musiałam czekać na odbiór auta ponieważ następnego dnia było do odbioru. Polecam z czystym sumieniem jestem zadowolona z tak szybkiej naprawy mojego subaraka.

  3. Jacek Michalski ★★★★★

    Po 34 latach działalności i po 34 latach współpracy z wieloma różnymi mechanikami naprawy aut spalinowych - stwierdzamy jednoznacznie, że Predko Gaz Serwis to najlepsza firma w regionie do Solidnej naprawy auta. Sprawdzone na ponad 190 naprawach aut naszej floty. Brawo Predko mechanicy, tylko tak dalej.

  1. Iks de Beczki ★☆☆☆☆

    Nie polecam, zbierają uj wie ile aut, a z terminem ciężko potem plus do tego jak zrobią ci gaz to wyjdzie defekt ;) trzeba jechać gdzie indziej, bo jak pracownik powiedział - nie wiem ile czasu auto będzie u nas stało i najważniejsze czy to zrobimy wgl. Temat nie przytrafił się tylko mi, ponieważ rozmawiałem z panem w recepcji i też miał nowości po zrobieniu gazu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auto Gaz Serwis Stacja Obsługi Samochodów Krzysztof Predko?

Auto Gaz Serwis Stacja Obsługi Samochodów Krzysztof Predko znajduje się przy Sprzętowa 4, 11-041 Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Auto Gaz Serwis Stacja Obsługi Samochodów Krzysztof Predko?

Można skontaktować się z Auto Gaz Serwis Stacja Obsługi Samochodów Krzysztof Predko pod numerem +48 667 111 660

Jak można dotrzeć do Auto Gaz Serwis Stacja Obsługi Samochodów Krzysztof Predko?

Do Auto Gaz Serwis Stacja Obsługi Samochodów Krzysztof Predko można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements