Jeśli ktos ma dużo kasy i chce mieć bardziej popsuty samochod niz ma,to ten warsztat jest jak strzał w dziesiątkę!!! Mój samochod trafił tutaj ponieważ biegi ciężko wchodziły na rozgrzanym silniku.Diagnoza,sprzęgło!Wymiana sprzegla nic nie dała,biegi nadal ciężko wchodziły.Wiec mechanik zamówił sprzęgło innego producenta i znów naraził mnie na wysokie koszta.Zaplacilam drugi raz za sprzęgło i wymiane a usterka nadal nie zniknęła.Pare dni po wymianie mialam okresowy przeglad i okazalo sie ze wycieka olej ze skrzyni biegow.Dzwonilam do "mechanika"ale bezskutecznie,wiec samochod zostal oddany na inny warsztat Bogu dzieki bo tam okazalo sie ze mechanik sciagajac 2 razy skrzynie biegow nie wymienil simeringow a powinien,na skutek tego skrzynia juz ucierpiala bo byly widoczne w niej opilki metalu.(Na co mam stosowny dokument)Na dodatek przekrecil gwinty w 3 srubach ktore trzymaly skrzynie biegow.Ponadto pierwsze sprzęgło miało być reklamowane Czy było,nie wiem bo nie otrzymałam ani zwrotu gotówki za nie,ani samego sprzegla.Postanowilam szukać warsztatu po opiniach klientów ponieważ problem ze zmianą biegow w dalszym ciągu był.Znalazlam i samochod zostal oddany na diagnostykę.Okazalo sie ze byla uszkodzona oraz zapieczona śruba wybieraka i stąd problemy z biegami.Warsztat musiał sie nieźle napracować zeby zdjąć skrzynie przy tak uszkodzonych srubach.Chce tutaj zaznaczyć ze samochod nigdy wcześniej nie był w żadnym warsztacie.Pierwsza naprawa i pierwszy warsztat to Storage1 Garage.Takze ogólnie wszystkie koszty naprawy wyniosły mnie 5.200zl i została w jakimś stopniu uszkodzona skrzynia biegów przez opiłki metalu.
Zdjęcia
Opinie
-
Sabina “Sevi” Ślezińska ★☆☆☆☆
-
Sylwia W ★☆☆☆☆
Szkoda że nie można dodać foto: uszczelnienie drzwi skończyło się uszkodzeniem tapicerki, zapchaniem dziury ok 3cm starymi uszczelkami, wymianą nowego paska z klimatyzacji mimo że nie było potrzeby ale zrobione w ramach REKLAMACJI !!!!!, wcześniej wymiana paska i rolek napinacza bo faktycznie się zerwał ale dobrany nie właściwy) i jakimś cudem zniknął projektor z logiem w drzwiach, które nawet nie były robione.... Koszt serwisu w sumie 900,00 zł co zrobione hmmmm... Zero odpowiedzialności za powierzony samochód, wymiany, zniszczenia, zniknięcie wyposażenia. Ocenę pozostawiam według uznania ....
-
Kamil Smaga ★★★★★
Od roku naprawiam samochody, z czego jeden dość silnie eksploatowany, zawsze dobre terminy i ceny, fachowa naprawa a sam właściciel bardzo w porządku i widać że ma ogromną wiedzę i umiejętności w swojej dziedzinie
-
A ★☆☆☆☆
Polecam omijać, chyba że ktoś lubi rosyjską ruletkę oddając auto do mechanika. Może do wymiany opon się nadaje ale nic poza tym, auto oddane z brakującymi elementami , w gorszym stanie niż zostało oddane. Odrazu po wyjeźdźcie na główną ulicę powraca błąd z którym było oddane.Bardzo ciężki kontakt z samym warsztatem. Lepiej omijać szerokim łukiem, pozytywne opinie pisane przez znajomych, może i dla znajomych usługi wykonane były jak należy, jednak osoba „ z ulicy” może się tylko mocno naciąć. Gdyby można było dać 0 gwiazdek to właśnie taka ocena byłaby adekwatna.
-
Sebastian Pakos ★☆☆☆☆
Polecam ale omijać Pana szerokim łukiem. Oddałem mój samochód na wypłukanie układu chłodniczego, została wymieniona chłodnica, termostat, pompa wody. Pominę że Pan mechanik wsadził chłodnicę z innego samochodu i podoginał mocowania żeby było na sztukę. Rzekomo wyczyszczony układ chłodniczy, tylko że po przejechaniu 5km z warsztatu do domu płyn zmienił kolor z zielonego na rdzawy. (Termostat już był cały zasyfiony). Coś nie pasowało mi z pokrywą rozrządu która była bardzo źle spasowana i przykręcona tylko na jedną śrubkę. Po odkręceniu jej pokrywa sama odpadła :) W dodatku sama pompa wody to też niezła bardzo dobra robota….
-
Grzegorz ★☆☆☆☆
NIE POLECAM NA 3 WIZYTY U TEGO MECHANIKA TRZY RAZY ZOSTAŁEM NARAŻONY NA KOSZTA .PRZEZ WYMIANĘ ZBĘDNYCH CZĘSCI.MECHANIK NIE POTRAFI PRZYZNAC SIE DO BŁĘDU I WŹĄŚĆ ODPOWIEDZIALNOSCI NA SIEBIE.Z niewielkiej naprawy są bardzo duże koszta
-
Malgorzata Owsinska ★★★★★
Polecam. Bardzo pomo
-
Monika Duda ★★★★★
Bardzo dobry warsztat, korzystałam z usług Stage 1 Garage już kilka razy i za każdym otrzymałam szybką i fachową pomoc. Polecam!!!
-
Krzysztof Golasik ★★★★★
Świetny warsztat, naprawili trzy rzeczy w jeden dzień i samochód był już po 6-7h do odbioru :O W innym warsztacie to bym pewnie usłyszał że czekają na części od tygodnia czy coś, a tu mam wrażenie że wszystko już mieli, w dodatku oryginały Fordowskie - jestem w szoku. Cenowo też super, brak jakichkolwiek uwag, miły pan prowadzący. Polecam i będę wracać - mam nadzieje że nie będę musiał często :P
-
Dezyderiusz Osika ★★★★★
Najlepszy mechanik w mieście i okolicy. Szybko i fachowo naprawia samochody, dobrze doradza a sama usługa nie jest droga w porównaniu z innymi punktami. Pasjonat motoryzacji wkłada dusze w swoją pracę. Nie trzeba posiadać części wszystko załatwi za was przesympatyczny szef tego punktu napraw.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stage 1 Garage?
Stage 1 Garage znajduje się przy Przyjaźni 63, 41-948 Piekary Śląskie, Śląskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stage 1 Garage?
Można skontaktować się z Stage 1 Garage pod numerem +48 786 189 697
Jak można dotrzeć do Stage 1 Garage?
Do Stage 1 Garage można dotrzeć, korzystając z poniższego linku