Wiata w środku Wielkiego Lasu. Idealne miejsce na ognisko, dojazd autem pod samą wiatę.
Opinie
-
Agnieszka Sm ★★★★★
-
Tymek Kuśmider ★★★★★
Nocowaliśmy tu podczas rowerowej wyprawy. Jest gdzie usiąść, jest gdzie posiedzieć. Zadbanie i miło :)
-
Olo KRK ★★★★★
Super miejscówka. W weekendy miejscowi się spotykają tam okazjonalnie. Drewno było na ognisko. Są kosze na śmieci. Polecam. Dużo fajnych odgłosów w nocy dochodzi z tego lasu. Jest miło. Ja sobie zrobiłem 4ro dniowy trip biwakowy po pld-wsch części Polski. Samotnie i beztrosko za darmo nocleg masz i .... nigdy nie wiesz kogo lub ... co spotkasz ;-) Jak to koji moje nerwy.
-
Lukasz Poludniak ★★★★★
Fajne miejsce na ognisko, drewienka zawsze ułożone pod wiatą, gotowe do użycia. Cisza i spokój pośrodku lasu.
-
Pavlo Shchyrba ★★★★★
Wspaniałe miejsce z dobrym dojazdem :)
-
Darek 777 ★★★★★
Fajne miejsce na odpoczynek po podjeździe rowerem od strony Woli Zgłobieńskiej.Las, zielono, spokojnie... Polecam i przyłączam się do apelu poprzedników: Dbajcie O Czystość!
-
Agnieszka Itner ★★★★★
Super miejscówka na legalne ognisko. Nie daleko od Rzeszowa
-
Mariusz Majder ★★★★★
Bardzo fajne :) wracam na rowerze jak jest czas :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Miejsce na ognisko?
Miejsce na ognisko znajduje się przy 36 Wola Zgłobieńska, Podkarpackie, Polska
Jak można dotrzeć do Miejsce na ognisko?
Do Miejsce na ognisko można dotrzeć, korzystając z poniższego linku