Długi czas oczekiwania na jedzenie, pierogi były rozmoknięte, rozgotowane i przyszły po 30 minutach, jedynie pizza znośna. Ponadto zdecydowanie zbyt wysokie ceny na taką słabą jakość produktów. Obsługa sprawiła że zarówno ja jak i osoby towarzyszące mi czuły się źle obsłużone i niekomfortowo. Nie bierzcie tam herbatki rozgrzewającej zdecydowanie bo jest bez smaku - niestety rozczarowanie.
Zdjęcia
Opinie
-
Lidia Klecha ★★☆☆☆
-
Lala Li ★★★☆☆
Z tych rzeczy na plus to mogę pochwalić za wystrój bo jest bardzo klimatycznie i to tyle. Zamówiłam danie główne: FILET Z KURCZAKA Z NDUJA. No i jak dostałam talerz to nawet nie wiedziałam czy to było to co zamówiłam. Wielki talerz tak malutka porcja że zjadłam i jak wyszłam musiałam pójść na hot doga do żabki żeby dojeść niestety… pierwszy i ostani raz …
-
Mariusz “DrN” Dereń ★★★★★
Piwo kraftowe bardzo dobre. Obsługa miła i na wysokim poziomie. Fajny klimat i wielkość lokalu. Jedynie szkoda że nie jest otwarty nieco dłużej. Sporo miejsca na spotkanie więc każdy sobie coś znajdzie. Polecam
-
M ★★★★★
Świetny klimat blisko rynku . Nic nie jedliśmy ale piwo mają boskie . Polecamy te na desce degustacji. Ogólnie czysto i fajnie super WC . Jest też strefa dla palaczy . Warto zajrzeć
-
P P ★★★★★
Poszliśmy grupką 7 osób na niedzielny obiad do browaru. Dużo miejsca, fajny klimat i dobra muzyka z głośników. Lemoniady malinowa i truskawkowa, bardzo dobre. Na szczęście nie były przesłodzone. "Wspaniała czwórka" (czyli 4 rodzaje piwa po 200ml do degustacji) w porządku. Szału niestety z piwami nie ma. Fakt, że różnią się zdecydowanie smakami i czuć w smaku, że są kraftowe, ale jednak kupuję zdecydowanie dużo smaczniejsze kraftowe piwa, w cenie dużo niższej za jedno 500ml, niż gdybym miał przeliczyć jedno ich piwo na ilość 500ml. Co do jedzenia, bardzo dobre i doprawione. Pad thai z kurczakiem, najlepszy jaki do tej pory jadłem w Rzeszowie (muszę jeszcze spróbować z krewetkami), chociaż najlepsze Pad thai jakie jadłem w ogóle, to w restauracji na Mazurach. Risotto ze szparagami dobre i polecamy. Schabowy również bardzo dobry, czuć dobrej jakości mięso i chyba był nawet smażony na smalcu. Natomiast można mieć uwagę do panierki przy schabowym, bo nie była w ogóle chrupiąca, co jak dla mnie jest na duży minus i taka mało wyrazista (na szczęście panierka była cieńka). Polędwiczki wieprzowe w porządku, soczyste i doprawione ale nie moje smaki (rodzaj mięsa). Pani z obsługi bardzo sympatyczna i miła. Widać, że nie siedzi tam za przysłowiową karę. Odpowiadała na każde pytania, natomiast nie zapytała się ani razu podczas pobytu, czy wszystko w porządku (wtedy bym napomknął o panierce, a w ferworze wizyty, zapomniałem o tym wspomnieć). W menu dużo pozycji, brakuje mi trochę więcej potraw z makaronu, typu Carbonara itp.Tanio też jakoś wybitnie nie było, ale w sumie za deskę degustacyjną z piwami, dwie duże lemoniady (w dzbanku), dwa schabowe, polędwiczki wieprzowe, dwa Risotto, nugettsy z frytkami zapłaciliśmy trochę ponad 400zł, a każdy był najedzony. Jedzenie przyszło dla wszystkich praktycznie w tym samym momencie i ciepłe, więc to na duży plus. Jeszcze jedna uwaga, trzeba uważać gdzie się siada, bo Ja trafiłem miejsce przy stole pod głośnikiem i była troszkę irytująca ustawiona duża głośność muzyki, przez co nie słyszałem czasami co do mnie mówią z drugiego końca stołu, ale rodzaj muzyki nadrabiał, bo zdecydowanie w moich gustach, więc nawet nie zwróciłem uwagi Pani z obsługi czy można trochę przyciszyć (a ciekawe, czy faktycznie by można było). Reasumując całą wizytę, wystrój i jedzenie bardzo dobre. Obsługa bardzo miła. Zauważyliśmy tylko kilka tych małych niedociągnięć. Ogólnie polecamy.
-
RadekS ★★★★★
Odwiedziłem to miejsce wraz ze znajomymi. Byłem pierwszy raz. Ogólne wrażenie pozytywne ale do rzeczy. Z wejścia zwróć moja uwagę wystrój i przestrzeń. Trochę się czułem jak w jakimś dużym salonie handlowym, w pierwszej chwili można się zgubić, nie wiadomo gdzie iść. Wystrój wnętrza mi się podobał, nowocześnie, dużo ciekawego oświetlenia. Tam gdzie usiedliśmy stoliki nie za małe tak jak w większości restauracji ze trzeba sie ściskać, tutaj można usiąść swobodnie w kilka osób i porozmawiać, nie ma natarczywej głośnej muzyki. Ale są tez i mniejsze stoliki. Obsługa miła a ubikacje zadbane. W środku nie było duszno i gorąco, dla mnie w dam raz. Pewnie to dlatego ze sufity są wysokie i jest dobra cyrkulacja powietrza. Kolega zamówił piwo na desce do degustacji, cztery ciekawe smaki do wypróbowania wyraźnie różniących się między sobą, jeśli ktoś lubi to jak najbardziej dobry pomysł. Jedno z nich było wyjątkowo mocno gorzkie. Do jedzenia rosół jak najbardziej w porządku,przyprawiony i nie za słony. Kopytka w sosie serowym bardzo dobre zwłaszcza w połączeniu z oryginalnym sosem, porcja dosyc spora podana w dużym talerzu, ładnie ułożona. Burger drobiowy z frytkami, duży z dobrze wypieczonym mięsem i warzywami, smaczny a frytki nie ociekały tłuszczem. Całe menu na pojedynczych kartach ale dosyc przejrzyste z wieloma informacjami. Polecam to miejsce i mysle ze sam jeszcze odwiedzę.
-
Aro Staff ★★★★★
Bardzo klimatycznie, jedzenie w miarę dobre. Obsługa raczej też dobra. Stołowałem się pięć dni mieszkając na górze w hotelu Metropolitan, skąd jest przejście do galerii a następnie do restauracji. Śniadanie hotelowe też są serwowane w restauracji Browar Manufaktura, wejście od strony hotelu.
-
eva.w ★★☆☆☆
Pizza dobra, ale spalona. Nie za bardzo poczułam jej smak bo cały czas czułam spaleniznę:/ piwko bardzo dobre, miejsce fajne ma swój klimat jednak zauważyłam że jest dość brudno stoły lepkie i chyba rzadko przecierane:/
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Browar Manufaktura?
Browar Manufaktura znajduje się przy Juliusza Słowackiego 16, 35-060 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Browar Manufaktura?
Można skontaktować się z Browar Manufaktura pod numerem +48 177 771 420
Jak można dotrzeć do Browar Manufaktura?
Do Browar Manufaktura można dotrzeć, korzystając z poniższego linku