Rosołek drobiowy super smaczny ,wołowinka z warzywkami w sosie słodko kwasnym i kapustką na słodko też pycha, czas oczekiwania na dość dużą ilość jedzących w lokalu otrzymaliśmy w miarę szybko pozdrawiam
Zdjęcia
Opinie
-
Artur Kędra ★★★★★
-
Robert B ★★★☆☆
Kultowye miejsce. Odwiedziłem restauracje kolejny raz i zawsze byliśmy zadowoleni, ale tym razem trochę się zawiodłem. Jedzenie pozostało bardzo dobre, podane szybko w odpowiednich porcjach. Ale ceny wydają się stanowczo za wysokie, 50 zł za zwykle danie z surówką to już sporo . W czasie naszej wizyty zawiodła obsługa, pani przytrafiały się ciągle wpadki pomimo że lokal był pusty.
-
Marysia Markiewicz ★★☆☆☆
W środku okej wystrój przesadny obsługa przyjemna pani bardzo miła jedzie nie za to średnie tofu nie doprawione słabo zamarynowane drogi raz się nie wybiorę nie polecam
-
Grzegorz Parol ★★★★★
Super jedzonko, zamowilem kurczaka w sosie słodko kwasnym i jestem zachwycony, bardzo dobre. Corka jadła kurczaka po syczuansku i również smakowały. Restauracja pusta w sobotę po poludniu, moze dlatego, ze długi weekend. Ogólnie polecam.
-
Tomasz Wrona ★★★★★
Jedzenie pyszne, zauważyłem powiększone porcje w porównaniu do ostatnich lat. Zupa pho wystarczająco duża na średni głód - należy ją wziąć. Obowiązkowy punkt Rzeszowa szczególnie, że jest przy samym rynku. Drobne minusy, zapomniane sztućce, lekko klejący stół, jednak wciąż ware pięciu gwiazdek.
-
Krzysztof Golec ★★☆☆☆
Jedzenie całkiem smaczne, ale włos w jedzeniu obrzydził posiłek. Raczej nie jest to problemem aby związać włosy podczas przygotowywania.
-
Izabela Zajączkowska ★★★★☆
Wnętrze lokalu może nie jest powalające i po wejściu mocno się przesiąka zapachem. Nie mniej jednak jedzenie jest pyszne, a cena bardzo dobra. Nie zdarzyło mi się żeby cokolwiek stamtąd było niedobre. Najczęściej robię tam zamówienia z dowozem i zawsze dociera ciepłe, ale niestety jest bardzo długi czas oczekiwania i dlatego jedna gwiazdka mniej.
-
Gabriela L ★★★★☆
Jedzenie smaczne, porcje raczej nieduże. Sosy strasznie rozwodnione.
-
mar ram ★★★☆☆
Wnętrze restauracji jest długie i wąskie. , światło słabo oświetla wnętrze, brak okien . Jedzenie takie jak się człowiek spodziewa w tego typu miejscach. Smakowało, porcje średniej wielkości.
-
Symonis ★★★★★
Bardzo dobre jedzenie w super cenie – porcja 200g za średnio 23zł to naprawdę nie majątek, a smak świetny. Wszystko bardzo smaczne, doprawione, dużo warzyw i mięska, wszystko w jak najlepszym porządku. W lokalu fajny klimat, dużo stolików, miła obsługa, która wie jest w karcie i umie wytłumaczyć klientowi zagadkowe nazwy potraw w menu ;) Najlepsza restauracja kuchni chińskiej i wietnamskiej w Rzeszowie! PS. Polecam szczególnie kurczak w sezamie, kurczak po saigońsku i makaron wonton (widoczne na zdjęciach).
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres SAIGON Restauracja Wietnamska?
SAIGON Restauracja Wietnamska znajduje się przy Jana III Sobieskiego 14, 35-002 Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Jaki jest numer telefonu do SAIGON Restauracja Wietnamska?
Można skontaktować się z SAIGON Restauracja Wietnamska pod numerem +48 782 782 742
Jak można dotrzeć do SAIGON Restauracja Wietnamska?
Do SAIGON Restauracja Wietnamska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku