Opinie

  1. Artur Kędra ★★★★★

    Rosołek drobiowy super smaczny ,wołowinka z warzywkami w sosie słodko kwasnym i kapustką na słodko też pycha, czas oczekiwania na dość dużą ilość jedzących w lokalu otrzymaliśmy w miarę szybko pozdrawiam

  2. Robert B ★★★☆☆

    Kultowye miejsce. Odwiedziłem restauracje kolejny raz i zawsze byliśmy zadowoleni, ale tym razem trochę się zawiodłem. Jedzenie pozostało bardzo dobre, podane szybko w odpowiednich porcjach. Ale ceny wydają się stanowczo za wysokie, 50 zł za zwykle danie z surówką to już sporo . W czasie naszej wizyty zawiodła obsługa, pani przytrafiały się ciągle wpadki pomimo że lokal był pusty.

  3. Marysia Markiewicz ★★☆☆☆

    W środku okej wystrój przesadny obsługa przyjemna pani bardzo miła jedzie nie za to średnie tofu nie doprawione słabo zamarynowane drogi raz się nie wybiorę nie polecam

  1. Grzegorz Parol ★★★★★

    Super jedzonko, zamowilem kurczaka w sosie słodko kwasnym i jestem zachwycony, bardzo dobre. Corka jadła kurczaka po syczuansku i również smakowały. Restauracja pusta w sobotę po poludniu, moze dlatego, ze długi weekend. Ogólnie polecam.

  2. Tomasz Wrona ★★★★★

    Jedzenie pyszne, zauważyłem powiększone porcje w porównaniu do ostatnich lat. Zupa pho wystarczająco duża na średni głód - należy ją wziąć. Obowiązkowy punkt Rzeszowa szczególnie, że jest przy samym rynku. Drobne minusy, zapomniane sztućce, lekko klejący stół, jednak wciąż ware pięciu gwiazdek.

  3. Krzysztof Golec ★★☆☆☆

    Jedzenie całkiem smaczne, ale włos w jedzeniu obrzydził posiłek. Raczej nie jest to problemem aby związać włosy podczas przygotowywania.

  1. Izabela Zajączkowska ★★★★☆

    Wnętrze lokalu może nie jest powalające i po wejściu mocno się przesiąka zapachem. Nie mniej jednak jedzenie jest pyszne, a cena bardzo dobra. Nie zdarzyło mi się żeby cokolwiek stamtąd było niedobre. Najczęściej robię tam zamówienia z dowozem i zawsze dociera ciepłe, ale niestety jest bardzo długi czas oczekiwania i dlatego jedna gwiazdka mniej.

  2. Gabriela L ★★★★☆

    Jedzenie smaczne, porcje raczej nieduże. Sosy strasznie rozwodnione.

  3. mar ram ★★★☆☆

    Wnętrze restauracji jest długie i wąskie. , światło słabo oświetla wnętrze, brak okien . Jedzenie takie jak się człowiek spodziewa w tego typu miejscach. Smakowało, porcje średniej wielkości.

  1. Symonis ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie w super cenie – porcja 200g za średnio 23zł to naprawdę nie majątek, a smak świetny. Wszystko bardzo smaczne, doprawione, dużo warzyw i mięska, wszystko w jak najlepszym porządku. W lokalu fajny klimat, dużo stolików, miła obsługa, która wie jest w karcie i umie wytłumaczyć klientowi zagadkowe nazwy potraw w menu ;) Najlepsza restauracja kuchni chińskiej i wietnamskiej w Rzeszowie! PS. Polecam szczególnie kurczak w sezamie, kurczak po saigońsku i makaron wonton (widoczne na zdjęciach).

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SAIGON Restauracja Wietnamska?

SAIGON Restauracja Wietnamska znajduje się przy Jana III Sobieskiego 14, 35-002 Rzeszów, Podkarpackie, Polska

Jaki jest numer telefonu do SAIGON Restauracja Wietnamska?

Można skontaktować się z SAIGON Restauracja Wietnamska pod numerem +48 782 782 742

Jak można dotrzeć do SAIGON Restauracja Wietnamska?

Do SAIGON Restauracja Wietnamska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements